APETIT Extrudovaný doplněk H 100 g
24 Kč 23 Kč

Doplňkové krmivo pro domácí hlodavce se složením z obilovin a přidatných látek. Vhodné k vylepšení stravy vašeho zvířátka. Doporučený přísun v malém množství s ohledem na brzké zkonzumování. Apetit Extrudovaný doplněk H je dodáván v praktickém balení o 100 g, které schováte i do přepravní tašky.

APETIT Green Rolls 120 g
28 Kč

Doplňkové krmivo pro domácí hlodavce se složením z úsušků pícnin. Pamlsek vhodný k odměňování a rozmazlování vašeho mazlíčka. Doporučený přísun s ohledem na zkonzumování do následujícího dne. Apetit Green Rolls je dodáváno v praktickém balení o 120 g, které schováte i do přepravní tašky.

APETIT Peppers mix 800 g
74 Kč

Chutná směs zrn a semínek je vhodná pro střední a velké papoušky. Apetit Peppers mix 800 g obsahuje kousky sušených červených papriček.

APETIT Super H 800 g
59 Kč

Výběrové krmivo pro domácí hlodavce s rozmanitým složením extrudovaných obilovin, rýže či granulí. Obsažené látky přispívají ke správnému trávení morčat, křečků či králíků. Doporučený přísun s ohledem na zkonzumování do následujícího dne. Apetit Super H je dodáváno ve výhodném balení o 800 g.

APETIT Vita pearls 300 g
65 Kč

Vitaminizované proso je vhodné pro všechny druhy ptáků a zajišťuje jim pevné zdraví a dobrou kondici. Apetit Vita pearls 300 g je doplňkové krmivo, které obsahuje důležité vitamíny a minerály.

APETIT Chléb svatojánský 150 g
28 Kč

Doplňkové krmivo pro domácí hlodavce a papoušky se složením z lusků rohovníku. Pamlsek vhodný k odměňování nebo vylepšení stravy vašeho zvířátka. Doporučený přísun s ohledem na zkonzumování do následujícího dne. Apetit Chléb svatojánský je dodáván v praktickém balení o 150 g, které schováte i do přepravní tašky.

APETIT Srdíčko medové 18 ks
342 Kč 194 Kč

Medová srdíčka jsou chutným doplňkem pro obrušování zubů hlodavců. Obsahují různé vitamíny, minerální látky, sušenou mrkev a slunečnici. Apetit Srdíčko medové 12 ks je ideální pro králíky, morčata, křečky, činčily, burunduky, pískomily, myši, potkany a tarbíky.

APETIT Tyčinka 12 ks
288 Kč

Tyčinky jsou chutným doplňkem pro obrušování zubů hlodavců. Obsahují různé vitamíny, minerální látky, sušenou mrkev a slunečnici. Apetit Tyčinka 12 ks zachutná všem hlodavcům.

APETIT Zelená louka 400 g
74 Kč

Kompletní krmivo pro domácí hlodavce s rozmanitým složením sušených bylin a vloček. Obsažené látky přispívají ke správnému trávení morčat, křečků či králíků. Doporučený přísun s ohledem na zkonzumování do následujícího dne. Apetit Zelená louka je dodáváno ve výhodném balení o 400 g.

Krmiva a pochoutky pro ptáky.

Krmiva a pochoutky pro ptáky.