10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Apri APRI Parkovací systém zadní (4 čidla) + přední (4 čidla) pro VW/Škoda/Seat (fbsn-8view) Apri APRI Parkovací systém zadní (4 čidla) + přední (4 čidla) pro VW/Škoda/Seat (fbsn-8view)
Apri APRI Parkovací systém zadní (4 čidla) + přední (4 čidla) pro VW/Škoda/Seat (fbsn-8view)

Parkovací asistent FBSN-8D se 4 senzory do zadního a 4 senzory do předního nárazníku. Součástí balení parkovacího asistentu je adaptér pro připojení k OEM autorádiím a navigacím ve vozech VW / Škoda / Seat.

můžete mít 7.12.

Apri APRI WIFI modul pro KBSS profesional (parkWIFI1) Apri APRI Parkovací systém zadní (4 čidla) + přední (4 čidla) pro VW/Škoda/Seat (fbsn-8view)
Apri APRI WIFI modul pro KBSS profesional (parkWIFI1)

WiFi modul je určený jako příslušenství pro sady parkovacích senzorů KBSS. Modul se připojí k řídící jednotce a umožní komunikaci s mobilním zařízením.

můžete mít 7.12.

Apri APRI Vystřihovací nástroj pro parkovací čidla (fbsn-VN) Apri APRI Parkovací systém zadní (4 čidla) + přední (4 čidla) pro VW/Škoda/Seat (fbsn-8view)
Apri APRI Vystřihovací nástroj pro parkovací čidla (fbsn-VN)

Nástroj na vysekávání děr pro čidla APRI FBSN / KBSS. Vytvoří přesnou díru pro tyto parkovací senzory bez otřepů.

Technické parametry

  • průměr díry 18 mm

můžete mít 7.12.

Apri APRI Parkovací systém zadní - 4 čidla pro VW/Škoda/Seat/Ford/Fiat/Alfa Romeo/Peugeot (fbsn-4view) Apri APRI Parkovací systém zadní - 4 čidla pro VW/Škoda/Seat/Ford/Fiat/Alfa Romeo/Peugeot (fbsn-4view)
Apri APRI Parkovací systém zadní - 4 čidla pro VW/Škoda/Seat/Ford/Fiat/Alfa Romeo/Peugeot (fbsn-4view)

Parkovací asistent FBSN-4D se 4 senzory do zadního nárazníku. Součástí balení parkovacího asistentu je adaptér pro připojení k OEM autorádiím a navigacím ve vozech VW / Škoda / Seat / Alfa Romeo / Fiat / Ford / Peugeot.

můžete mít 7.12.

Apri APRI Náhradní reproduktor (FBSNrepro) Apri APRI Parkovací systém zadní - 4 čidla pro VW/Škoda/Seat/Ford/Fiat/Alfa Romeo/Peugeot (fbsn-4view)
Apri APRI Náhradní reproduktor (FBSNrepro)

Náhradní reproduktor k parkovacím systémům FBSN.

Technické parametry:

  • impedance 64 Ohm
  • výkon 0,5 W
  • průměr 36 mm

můžete mít 7.12.

Apri APRI Parkovací systém přední - 4 čidla pro VW/Škoda/Seat (fbsn-4viewF) Apri APRI Parkovací systém přední - 4 čidla pro VW/Škoda/Seat (fbsn-4viewF)
Apri APRI Parkovací systém přední - 4 čidla pro VW/Škoda/Seat (fbsn-4viewF)

Parkovací asistent FBSN-4FD se 4-mi senzory do předního nárazníku. Asistent je určen do vozů, které jsou z výroby vybaveny OEM zadním parkovacím asistentem.

můžete mít 7.12.

Apri APRI Spínač předních senzorů pro FBSN a KBSS (sw4-f) Apri APRI Parkovací systém přední - 4 čidla pro VW/Škoda/Seat (fbsn-4viewF)
Apri APRI Spínač předních senzorů pro FBSN a KBSS (sw4-f)

SW4-f je elektronický spínač, který slouží k ovládání předních senzorů u parkovacího systému FBSN a KBSS, pokud ve vozidle není k dispozici analogový rychlostní impuls.

můžete mít 7.12.

Apri Parkovací systém zadní - 2 čidla (APRI KBSS-2D) Apri Parkovací systém zadní (4 čidla) + přední (2 čidla) (APRI KBSS-6D)
Apri Parkovací systém zadní - 2 čidla (APRI KBSS-2D)

Parkovací asistent se 2 senzory do zadního nárazníku. Modernizovaná verze parkovacího asistenta oproti předchozím řadám FBSN přesouvá zpracování signálů do řídící jednotky, kde se o vše stará ASIC procesor Texas Instruments.

můžete mít 7.12.

Apri Parkovací systém zadní (4 čidla) + přední (2 čidla) (APRI KBSS-6D) Apri Parkovací systém zadní (4 čidla) + přední (2 čidla) (APRI KBSS-6D)
Apri Parkovací systém zadní (4 čidla) + přední (2 čidla) (APRI KBSS-6D)

Parkovací asistent se 4 senzory do zadního a 2 senzory do předního nárazníku. Modernizovaná verze parkovacího asistenta oproti předchozím řadám FBSN přesouvá zpracování signálů do řídící jednotky, kde se o vše stará ASIC procesor Texas Instruments.

můžete mít 7.12.

Apri Parkovací systém zadní - 4 čidla (APRI KBSS-4D) Apri Parkovací systém zadní (4 čidla) + přední (2 čidla) (APRI KBSS-6D)
Apri Parkovací systém zadní - 4 čidla (APRI KBSS-4D)

Parkovací asistent se 4 senzory do zadního nárazníku. Modernizovaná verze parkovacího asistenta oproti předchozím řadám FBSN přesouvá zpracování signálů do řídící jednotky, kde se o vše stará ASIC procesor Texas Instruments.

můžete mít 7.12.