Argital Argital - maska ze zeleného jílu Argiltubo (Objem 250 ml)

Argital - maska ze zeleného jílu Argiltubo

347 Kč

Argital maska ze zeleného jílu Argiltubo, bohatého na stopové prvky a křemík, má výrazný omlazující účinek. Je vhodná pro každý věk a všechny typy pleti a je připravená k okamžitému použití jako obličejová maska, tělová maska a maska na vlasy.

Partner: Vivantis
Argital Zelený jíl vysušený sluncem 1000 g

Argital Zelený jíl vysušený sluncem

270 Kč

Zelený jíl se používá již tisíce let na podporu optimálního zdraví zvířat i lidí. Zevně, jíl pomáhá zabránit vzniku infekce a poskytuje ochrannou vrstvu ran. Pomáhá zastavit hnisání a podporuje tvorbu nové a zdravé kůže.

Argital Mi Fido - JEMNÝ BIO ŠAMPON PRO PSY – KRÁTKÁ SRST 0.25 l

Argital Mi Fido - JEMNÝ BIO ŠAMPON PRO PSY – KRÁTKÁ SRST

380 Kč 1 520 Kč/l
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pro důkladné, ale šetrné mytí pokožky psů s krátkou srstí. Vhodný i na citlivou, suchou a červenající pokožku a při dermatitidách. Se zeleným jílem, extraktem z přesličky, lopuchu, mandlovým olejem a čistým esenciálním olejem z levandule. 100% přírodní produkt.

Argital Mi Fido - JEMNÝ BIO ŠAMPON PRO PSY – DLOUHÁ SRST, 0.25 l

Argital Mi Fido - JEMNÝ BIO ŠAMPON PRO PSY – DLOUHÁ SRST

380 Kč 1 520 Kč/l
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pro důkladné, ale šetrné mytí pokožky psů s dlouhou srstí. Vhodný i na citlivou, suchou a červenající pokožku a při dermatitidách. Se zeleným jílem, extraktem ze slézu a lopuchu, olivovým a mandlovým olejem a čistým esenciálním olejem z levandule. 100% přírodní produkt, bez konzervantů.

Argital Mi Fido – Antiparazitní BIO šampon pro psy, 0.25 l

Argital Mi Fido – Antiparazitní BIO šampon pro psy

380 Kč 1 520 Kč/l

Antiparazitní BIO šampon Mi Fido pro psy se zeleným jílem je určený pro důkladné mytí pokožky a srsti psů. Je vhodný i pro citlivě reagující, suchou a začervenalou pokožku a na kožní dermatitidy (ekzémy).

Argital Zelený jíl vysušený sluncem 1 kg
1x

Argital Zelený jíl vysušený sluncem 1 kg

276 Kč

Aktivní zelený jíl vysušený sluncem je 100% přírodní produkt. Je velmi jemně mletý, velikost částic jílu je pouze 0. 2 – 15 µm (tisíciny milimetru).  Aktivní zelený jíl má značné regenerační, čistící a detoxikační schopnosti.  Absorbuje škodlivé látky a působí proti stárnutí.

Partner: Vivantis
Argital Hypoalergenní čistící mléko s violkou 100 ml

Argital Hypoalergenní čistící mléko s violkou 100 ml

572 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hypoalergenní čistící mléko s violkou jemně čistí citlivou pleť a zároveň ji zklidňuje a chrání před opětovným podrážděním. Jemné složení s jojobovým olejem a rostlinnými výtažky o pokožku pečuje a současně z ní spolehlivě odstraňuje nečistoty, přebytečný kožní maz i odolný make-up.

Partner: Vivantis

V sortimentu značky Argital se nachází přírodní kosmetika a BIO kosmetika se zeleným jílem mořského původu ze Sícílie. Tato italská firma se 40 letou tradicí používá při výrobě přípravků léčivé rostliny s certifikací Demeter a další přírodní suroviny.