10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Aromedica Dolormed masážní olej na oblast svalů a kloubů 20 ml Aromedica Dolormed masážní olej na oblast svalů a kloubů 20 ml
Aromedica Dolormed masážní olej na oblast svalů a kloubů 20 ml

Dolormed je účinný přípravek na všechny běžné bolesti zad, šíje a tzv. bolesti od páteře. Pravidelné používání pomůže zcela vysadit léky proti bolestem. Nepatrná spotřeba činí přípravek velmi efektivním a je možné jej použít doma i na cestách.

můžete mít 7.12.

Aromedica Varixmed olejový balzám na křečové žíly 20 ml Aromedica Dolormed masážní olej na oblast svalů a kloubů 20 ml
Aromedica Varixmed olejový balzám na křečové žíly 20 ml

Čistě přírodní směs olejů a silic určená k lokální podpůrné péči o dolní končetiny postižené křečovými žilami. Varixmed je speciální prokrvující, stahující, osvěžující olejový balzám s obsahem přírodních účinných látek. Je určen  určený k lokální podpůrné péči o dolní končetiny.

můžete mít 7.12.

Aromedica Angiomed balzám na rozšířené žilky 20 ml Aromedica Dolormed masážní olej na oblast svalů a kloubů 20 ml
Aromedica Angiomed balzám na rozšířené žilky 20 ml

Balzám na rozšířené žilky. Vůně tohoto masážního oleje je příjemně osvěžující, mírně nasládlá po karotce a teplá uklidňující po heřmánku. Rozšířené žilky jsou častým problémem, který má řadu příčin a způsobuje po estetické stránce nemocnému trápení.

můžete mít 7.12.

Aromedica Lymfomed olej pro lymfatickou masáž 20 ml Aromedica Mykolmed olejový balzám proti plísním na nehtech a nohou 50 ml
Aromedica Lymfomed olej pro lymfatickou masáž 20 ml

Čistě přírodní směs olejů a silic pro lymfatickou masáž. Příčiny lymfatických otoků mohou být různé. Tyto potíže doprovázejí i předchozí chirurgické odstranění lymfatické uzliny.

můžete mít 7.12.

Aromedica Feminol mycí olej pro intimní hygienu s růžovým olejem 100 ml Aromedica Mykolmed olejový balzám proti plísním na nehtech a nohou 50 ml
Aromedica Feminol mycí olej pro intimní hygienu s růžovým olejem 100 ml

Čistě přírodní směs působí přirozeně a dlouhodobě na citlivých místech jako ochrana proti bakteriím a plísním, omezuje pocení a díky vzácným olejům, včetně bulharské růže, účinkuje jako příjemný a dlouhodobě působící parfém a deodorant.

můžete mít 7.12.

Aromedica Mykolmed olejový balzám proti plísním na nehtech a nohou 50 ml Aromedica Mykolmed olejový balzám proti plísním na nehtech a nohou 50 ml
Aromedica Mykolmed olejový balzám proti plísním na nehtech a nohou 50 ml

Mykolmed je  aromaterapeutický olej pro ošetřování míst napadených plísněmi. Tento balzám je určen pro všechny věkové kategorie.

můžete mít 7.12.

Aromedica Mykolmed spray proti plísním na nehtech a nohou 50 ml Aromedica Mykolmed spray proti plísním na nehtech a nohou 50 ml
Aromedica Mykolmed spray proti plísním na nehtech a nohou 50 ml

Sprej Mykolmed je ojedinělý přípravek mimořádné kvality vyrobený z přírodních surovin. Obsahuje bioaktivní složky silic břízy (se svým charakteristickým dehtovým aroma), šalvěje, Tea Tree a hřebíčku. Je určen pro péči o pokožku náchylnou k nežádoucím projevům na nohou a nehtech.

můžete mít 7.12.

Aromedica Bonne Santé - grapefruit, schizandra - 7g Aromedica Mykolmed spray proti plísním na nehtech a nohou 50 ml
Aromedica Bonne Santé - grapefruit, schizandra - 7g

Pastilky nasycené éterickými oleji a extrakty jsou originálním a ojedinělým přípravkem. Neobsahují cukr, a jsou proto vhodné i pro diabetiky. Slouží jako ústní kosmetikum, profylaktikum při náchylnosti k zánětlivým onemocněním ústní dutiny a horních cest dýchacích.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Aromedica Bonne Santé - mandarinka, tea-tree - 7g Aromedica Mykolmed spray proti plísním na nehtech a nohou 50 ml
Aromedica Bonne Santé - mandarinka, tea-tree - 7g

Bonne Santé jsou zdravotní osvěžující tablety bez cukru s obsahem přírodního sladidla z rostliny stévie a xylitolu. Tablety nasycené éterickými oleji a extrakty jsou originálním a ojedinělým přípravkem. Neobsahují cukr a jsou proto vhodné i pro diabetiky.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Aromedica Bonne Santé - máta peprná, máta kadeřavá, echinacea Aromedica Bonne Santé - máta peprná, máta kadeřavá, echinacea
Aromedica Bonne Santé - máta peprná, máta kadeřavá, echinacea

Pastilky nasycené éterickými oleji a extrakty jsou originálním a ojedinělým přípravkem. Neobsahují cukr a jsou proto vhodné i pro diabetiky. Slouží jako ústní kosmetikum. Mají povzbudivé účinky při únavě a podporují soustředění.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Aromedica Bonne Santé - šalvěj, eukalyptus - 7g Aromedica Bonne Santé - máta peprná, máta kadeřavá, echinacea
Aromedica Bonne Santé - šalvěj, eukalyptus - 7g

Pastilky nasycené éterickými oleji a extrakty jsou originálním a ojedinělým přípravkem. Neobsahují cukr, a jsou proto vhodné i pro diabetiky. Slouží jako ústní kosmetikum, profylaktikum při náchylnosti k zánětlivým onemocněním ústní dutiny a horních cest dýchacích.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Aromedica Bonne Santé - Q10, eleuterokok - 7g Aromedica Bonne Santé - máta peprná, máta kadeřavá, echinacea
Aromedica Bonne Santé - Q10, eleuterokok - 7g

Pastilky nasycené éterickými oleji a extrakty jsou originálním a ojedinělým přípravkem. Neobsahují cukr a jsou proto vhodné i pro diabetiky. Slouží jako ústní kosmetikum.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Aromedica Angiomed - balzám na rozšířené žilky 20 ml Aromedica Femiwash - aromaterapeutický přípravek na denní hygienu 100 ml
Aromedica Angiomed - balzám na rozšířené žilky 20 ml

Angiomed balzám na rozšířené žilky je aromaterapeutický přípravek s příjemnou osvěžující vůni, která je mírně nasládlá po karotce a teplá uklidňující po heřmánku.

můžete mít 5.12. - 6.12.

Aromedica Bonne Santé - skořice, hřebíček - 7g Aromedica Femiwash - aromaterapeutický přípravek na denní hygienu 100 ml
Aromedica Bonne Santé - skořice, hřebíček - 7g

Pastilky nasycené éterickými oleji a extrakty jsou originálním a ojedinělým přípravkem. Neobsahují cukr, a jsou proto vhodné i pro diabetiky. Slouží jako ústní kosmetikum, Od podobných dražé se liší přítomností přírodních éterických olejů a extraktů z bylin se všemi jejich přirozenými účinky.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Aromedica Femiwash - aromaterapeutický přípravek na denní hygienu 100 ml Aromedica Femiwash - aromaterapeutický přípravek na denní hygienu 100 ml
Aromedica Femiwash - aromaterapeutický přípravek na denní hygienu 100 ml

Výjimečný přírodní produkt na denní hygienu pokožky s obsahem přírodních éterických olejů z růže, ylangu, geránia, santalu, pačuli, s extraktem aloe vera, olejem z pšeničných klíčků, hroznových semen, vitamínem E a lecitinem.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Aromedica Masážní bylinný olej univerzální 100 ml Aromedica Oční sprcha - minerální voda pro osvěžení očního okolí 50 ml
Aromedica Masážní bylinný olej univerzální 100 ml

Tradiční orientální masážní olej se širokým spektrem indikací. Je výrazně stimulující a rozptyluje bolest. Osvěžuje pokožku po sprchování, zvl. v horkém počasí. Brání pocení a rozkládání potu, silně tonizuje svaly a pokožku. Uvolňuje dýchací cesty při nachlazení, kašli a chrapotu.

můžete mít 7.12.

Aromedica Oční sprcha - minerální voda pro osvěžení očního okolí 50 ml Aromedica Oční sprcha - minerální voda pro osvěžení očního okolí 50 ml
Aromedica Oční sprcha - minerální voda pro osvěžení očního okolí 50 ml

Oční sprcha působí na normální činnost zraku. Je vhodná pro řidiče, při práci před monitorem, pro alergiky apod. Oční sprcha je vyrobena ze speciální minerální vody II sano, která obsahuje řadu minerálů, zvláště železo ve dvojmocné formě.

můžete mít 5.12. - 6.12.

Aromedica Varixmed - balzám na namáhané dolní končetiny 20 ml Aromedica Oční sprcha - minerální voda pro osvěžení očního okolí 50 ml
Aromedica Varixmed - balzám na namáhané dolní končetiny 20 ml

Varixmed – balzám na namáhané dolné končetiny je speciální prokrvující, stahující, osvěžující olejový balzám s obsahem přírodních účinných látek. Je určený k lokální podpůrné péči o dolní končetiny.

můžete mít 5.12. - 6.12.

Receptury značky Aromedica jsou postaveny na principu synergie přírodních látek. Výsledkem jsou přípravky pro farmaceutické a kosmetické použití.