Artdeco

Artdeco Hydratační lesk na rty (Hydra Lip Booster) 6 ml (Odstín 36 Translucent Rosewood)

Artdeco Hydratační lesk na rty (Hydra Lip Booster) 6 ml

236 Kč
213 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Podporujte objem vašich rtů se smyslným leskem na rty, který nejen hydratuje, ale i pečuje o rty a zároveň jim dodává krásný vlhký vzhled a jemný barevný odstín! Příjemná krémová textura.

Partner: Vivantis
Artdeco Fixační pudr (Fixing Powder) 10 g

Artdeco Fixační pudr (Fixing Powder) 10 g

339 Kč
298 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Transparentní sypký pudr pro zafixování korektoru Camouflage Cream. Vhodný i pro fixaci jakéhokoliv make-upu a rtěnky. Baleno v kulaté dóze. Určeno pro všechny typy pleti, včetně mastné.

Partner: Vivantis

Úspěšná německá značka Artdeco reprezentuje kvalitní a vysoce profesionální kosmetiku za dostupné ceny. Její portfolio zahrnuje kompletní řadu produktů z oblasti inovativní a exkluzivní dekorativní kosmetiky určenou pro dokonalé nalíčení. Hlavní vizí značky je nepřetržitý zájem o individuální přání a potřeby všech žen v kombinaci s nekompromisní kvalitou. Díky tomuto faktu jsou produkty této značky velmi oblíbené na západoevropských trzích.

Produkty značky Artdeco ocení především sofistikované zákaznice – představují skvělou alternativu k těm nejexkluzivnějším světovým značkám, neboť nabízejí srovnatelnou kvalitu za neporovnatelně příjemnější cenu.