Ashleigh & Burwood Difuzér BUCKINGHAM 180 ml
1 800 Kč

Tato nostalgická vůně BUCKINGHAM obsahuje měkkou růži, jemné bílé květy a luxusní jasmín. Sladká, sametová podstata čistého pižma a vanilky zjemňuje tuto květinovou směs.

Ashleigh & Burwood Difuzér CHELSEA 180ml
1 800 Kč

Inspirováno historií a elegancí CHELSEA. Vstupte do skvěle dřevem obloženého salonu naplněného vůní teplého černého čaje, šumivého bergamotu a bohaté opojné vůně jantaru a pačuli.

Ashleigh & Burwood Difuzér HYDE PARK 180ml
1 800 Kč

Dopřejte si relaxaci londýnským kralovským parkem, kde budete objevovat svěží prolínání se kvetoucích růží a opojného hyacintu. Je to skutečně povznášející zážitek pro vaše smysly.

Ashleigh & Burwood Difuzér PICCADILLY 180ml
1 800 Kč

Hluk a shon londýnského PICADILLY se odráží v této směsi jasně červených bobulí, bílého jasmínu a smyslného ylang ylangu. Tento vonný zážitek je temperován jemnou sladkostí smetanové vanilky.

Ashleigh & Burwood Difuzér THE SCENTED HOME - PEONY (pivoňka), 150 ml
490 Kč

Přivítejte jaro s novou květinovou vůní pivoňky! Difuzér se sladkým aroma kytice pivoněk, svěžím nádechem červeného jablka, květy jasmínu, karafiátu a sametové růže provoní váš interiér stejně jako nádherná kytice bohatých sezónních květů.

Ashleigh & Burwood Difuzér WESTMINSTER 180 ml
1 800 Kč

Historie nejprestižnějšího londýnského okresu WESMINSTER je zachycena v této jedinečné excentrické kombinaci růže, levandule a jasmínu, rafinované neopakovatelnou nostalgickou vůní měkké kůže.

Ashleigh & Burwood Esenciální olej ANTIQUE ROSE (antická růže)
150 Kč

Květinový vonný olej ANTIQUE ROSE do aromalampy vás příjemně naladí vůní kytice z jemně vonících růží decentně se mísící s delikátními zelenými tóny. Symbolika spojená s růží je navíc jedním z nejsilnějších spojení s Venuší – bohyní lásky a krásy.