Atomic Ski Sleeve Black/White
8x

Atomic Ski Sleeve

929 Kč

Praktický obal na klasické lyže. Atomic Ski Sleeve je dostatečně dlouhý pro uložení 1 páru lyží a odrazových holí. Zkrácení dle potřeby je umožněno rolovacím uzávěrem. Vyrobeno z materiálu, který je rezistentní vůči vodě. Ramenní popruh pro možnost lepšího přenášení.

Od prodejce MALL
Atomic Motion Lite Jr 105 cm Black/White 2017
1x

Atomic Motion Lite Jr

790 Kč
769 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Atomic Motion Lite JR je odlehčená juniorská varianta pevných běžeckých holi. Konstrukce z hliníkové slitiny je navržena pro snadný, efektivní pohyb při běžkařské turistice.

Od prodejce MALL
-32%
Atomic Count Stereo Black NS
2x

Atomic Count Stereo

3 090 Kč
2 079 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Vysoce kvalitní lyžařské brýle ideální pro milovníky All-mountain lyžování. Atomic Count Stereo disponují dvojitým sférickým sklem se zrcadlovou úpravou. Velkou výhodou jsou prolisy OTG, které umožňují komfortní využití i při nošení dioptrických brýlí.

Od prodejce MALL
Atomic Redster X Sqs 115 cm Green 2019
1x

Atomic Redster X Sqs Green

1 089 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Sjezdové hole od lyžařské špičky Atomic. Technologie 4* Aluminum Pole podporuje pevnost za nízké váhy. Systém SQS zabraňuje zraněním při nečekaném pádu. Poutka Padded Strap k pevnému držení. Hroty Steel Tip do zledovatělého sněhu. Atomic Redster X Sqs Green s 16mm průměrem.

Od prodejce MALL
Atomic Boot Bag 2.0 Bright Red/Black
9x

Atomic Boot Bag 2.0

650 Kč
629 Kč

Taška na lyžařskou obuv ze speciálního materiálu odpuzujícího vodu. Ramenní popruh pro pohodlnější přenášení lze nastavit podle potřeby. Vynikající přístup z přední strany s uzavíráním na dvojici zipů. Atomic Boot Bag 2.0 usnadňuje přenos jinak hůře uchopitelných bot pro sjezdové lyžování.

Od prodejce MALL
Atomic Boot & Helmet Bag Black/White
10x

Atomic Boot & Helmet Bag

1 059 Kč

Praktická taška na lyžáky a helmu. Zavírání na dvoucestný zip. Oddělené vnitřní prostory. Atomic Boot & Helmet Bag je vyrobena z odolného polyesteru 600D. Taška se díky nastavitelnému ramennímu popruhu komfortně nosí a její velkou výhodou je omyvatelný vnitřek.

Od prodejce MALL
-42%
Atomic Live Shield černá S

Atomic Live Shield

3 450 Kč
1 979 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Unisexový chránič páteře, který tlumí nárazy díky speciálnímu pěnovému systému. Atomic Live Shield je velmi komfortní na nošení díky ultralehkému materiálu a příjemnému povrchu. Strečový materiál se flexibilně přizpůsobí tvaru páteře a pohybovému aparátu konkrétního člověka.

Od prodejce MALL
Atomic Double Ski Bag Black/White
2x

Atomic Double Ski Bag Black/White

1 790 Kč
1 759 Kč

Flexibilní obal na klasické lyže s rozepínáním. Atomic Double Ski Bag Black/White je dostatečně dlouhý pro uložení 2 párů lyží i sjezdových holí. Přístupnost hned ze 2 oblastí, navíc s otvíratelnou špičkou. Vyrobeno z materiálu, který je rezistentní vůči vodě. Ramenní popruh pro možnost příjemnějšího nošení.

Od prodejce MALL
Atomic Amt Boy 80 cm Blue/Orange 2017

Atomic Amt Boy

589 Kč

Chlapecké lyžařské hole disponují ocelovým hrotem. Dřík je vyroben z hliníkové slitiny, která je odolná a velmi lehká. Atomic Amt Boy jsou opatřeny ergonomickou rukojetí a elastickým páskem.

Od prodejce MALL