Authentic Koloběžka skládací, kola 200 mm-22%
1 795 Kč 1 399 Kč

Akce

Vysoce kvalitní a plně hliníková skládací koloběžka. Vybavena novým, velmi jednoduchým skládacím mechanismem. Extra silná třecí brzda. Velké stupátko s vyztuženým okrajem a protiskluzovou úpravou.

Authentic Dětská tříkolka průměr 120mm a 80mm
1 699 Kč 1 309 Kč

Krásná dětská koloběžka se snadným zatáčením ve dvou barvách! Buďte připraveni na skvělou jízdu díky dvěma kolečkům vpředu. Nechte se dopravit kamkoli si jen budete přát a užijte si spoustu zábavy třeba se svou rodinou nebo kamarády.

Authentic Koloběžka skládací ST průměr kol 125 mm
1 259 Kč 1 199 Kč

Vysoce kvalitní a plně hliníková skládací koloběžka v moderním provedení udělá radost každému sportovnímu nadšenci. Je vybavena novým, velmi jednoduchým skládacím mechanismem, který ji v mžiku minimalizuje, aby se pohodlně dala vzít do ruky.

Authentic Koloběžka skládací, nafukovací kola 205mm
2 459 Kč 2 079 Kč

Vysoce kvalitní a plně hliníková skládací koloběžka Muuwmi AIR vhodná pro malé i velké sportovce. Koloběžka v moderním provedení je vybavena jednoduchým skládacím mechanismem. Předností koloběžky jsou vyztužená přední vidlice, výškově nastavitelná řídítka a prostorné XL stupátko s protiskluzovou úpravou a nafukovací kola. Děti si tak mohou parádně užít každou jízdu.

Authentic Skládací koloběžka Six Degrees, kola 230mm a 215mm
3 525 Kč 2 999 Kč

Novinka

Vysoce kvalitní a plně hliníková skládací koloběžka Six Degrees v červeném provedení. Koloběžka je vybavena jednoduchým skládacím mechanismem. Předností koloběžky jsou: výškově nastavitelná extra široká řídítka a prostorné XL stupátko s protiskluzovou úpravou, přední a zadní kolo s blatníkem. Děti si tak mohou parádně užít každou jízdu.

Authentic Koloběžka skládací, průměr kol 205 mm
2 059 Kč 1 799 Kč

Vysoce kvalitní a plně hliníková skládací koloběžka nejen pro malé sportovce. Koloběžka v moderním provedení je vybavena jednoduchým skládacím mechanismem. Předností koloběžky jsou vyztužená přední vidlice, výškově nastavitelná řídítka a prostorné XL stupátko s protiskluzovou úpravou. Děti si tak mohou parádně užít každou jízdu.

Authentic Skládací koloběžka Six Degrees 205 mm
3 059 Kč 2 579 Kč

Vysoce kvalitní a plně hliníková skládací koloběžka Six Degrees v moderním provedení. Koloběžka je vybavena jednoduchým skládacím mechanismem. Předností koloběžky jsou: výškově nastavitelná extra široká řídítka a prostorné XL stupátko s protiskluzovou úpravou, přední a zadní kolo s blatníkem. Děti si tak mohou parádně užít každou jízdu.

Authentic Koloběžka skládací, průměr kol 120mm
795 Kč 669 Kč

Novinka

Dětská koloběžka Muuwmi je vybavena jednoduchým skládacím mechanismem. Předností koloběžky jsou výškově nastavitelná řídítka a prostorné stupátko s protiskluzovou úpravou. Děti si tak mohou užít každou jízdu.

Authentic Skládací koloběžka Six Degrees, nafukovací kola 205mm
3 525 Kč 2 999 Kč

Novinka

Vysoce kvalitní a plně hliníková skládací koloběžka Six Degrees ve zlatém provedení. Koloběžka je vybavena jednoduchým skládacím mechanismem. Předností koloběžky jsou: výškově nastavitelná extra široká řídítka a prostorné XL stupátko s protiskluzovou úpravou a přední a zadní nafukovací kola s blatníkem. Děti si tak mohou parádně užít každou jízdu.

Authentic Dětská koloběžka Muuwmi se svítícími kolečky
1 795 Kč 1 499 Kč

Vysoce kvalitní dětská tříkolová koloběžka Muuwmi se snadným a bezpečným ovládáním. Svítící kolečka na principu dynama. Kvalitní a moderní provedení s odnímatelným rámem. Další předností jsou stupátko s protiskluzovým povrchem a extra silná třecí brzda. Děti si tak mohou parádně užít každou jízdu.

Authentic Dětská koloběžka průměr kol 140 mm a 120 mm
659 Kč 559 Kč

Dětská koloběžka Muuwmi se snadným a bezpečným ovládáním je velmi stabilní díky dvěma zadním kolům. Udělá jistě radost každému malému nadšenci pohybu, na této koloběžce ho totiž nikdo nedostihne.

Authentic Arcade Insulated Jacket Black M-40%
4 999 Kč 2 999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pánská snowboardová bunda Authentic Arcade Insulated Jacket vás udrží v teple a pohodlí i při nepříznivých podmínkách.

Authentic Koloběžka skládací, kola 205 mm
2 819 Kč

Vysoce kvalitní skládací koloběžka Authentic Sport. Široká deska s obvodovou výztuží. Ramenní popruh pro snadný transport. Zadní a přední kolo s blatníkem a stojánek zajišťují maximální komfort.

Společnost Authentic vyrábí sportovní potřeby a hračky autentické a spolehlivé. Jejich záměrem je zábava a bezpečný i když akční sport. Sortiment firmy nabízí skútry pro každou cílovou skupinu, free-style koloběžky, skateboardy a mnoho dalších výrobků pro outdoorové použití. Kvalita, bezpečnost a podpora pro zákazníky je pro společnost velmi důležitá.

Společnost Authentic vyrábí sportovní potřeby a hračky autentické a spolehlivé. Jejich záměrem je zábava a bezpečný i když akční sport. Sortiment firmy nabízí skútry pro každou cílovou skupinu, free-style koloběžky, skateboardy a mnoho dalších výrobků pro outdoorové použití. Kvalita, bezpečnost a podpora pro zákazníky je pro společnost velmi důležitá.