Bohemia Balzamikový ocet 5 let 250ml
259 Kč

Bohemia Olej Balzamikový ocet 5 let 250 ml Dlouhozrající archivní aceto s těžší chutí dubových tónů, vláčné konzistence, temněhnědé, neprůhledné.

Bohemia Dárková kazeta hořčičný + vlašský + sezamový 300 ml
419 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bohemia Oleje Dárková kazeta hořčičný, vlašský a sezamový olej 300 ml Hořčičný olej je prospěšným pomocníkem při nachlazení nebo snížené imunitě. Revitalizuje, dodá sílu do těla a má antiseptické účinky. Působí proti choroboplodným zárodkům, virům, bakteriím a plísním.

Bohemia Olej hroznový 250ml
269 Kč

Hroznový olej – další výjimečný rostlinný olej, ale jen v případě, že byl lisován skutečně za studena. Olej takové kvality bohužel seženete v obchodech jen velmi zřídka. Právě díky našemu šetrnému lisováni za studena oceníte nazapomenutelnou chuť a vůni našeho hroznového oleje.

Bohemia Olej z lískových ořechů 250ml
279 Kč

Olej z lískových ořechů svým složením může nahradit maso, je to dané vysokým obsahem bílkovin, vitamínů a minerálních látek. Řadí se na vrchol většiny rostlinných olejů.

Bohemia Olej z vlašských ořechů 250 ml
329 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Přestože původem je vlašský ořech ze Střední Asie, dobře se přizpůsobil i klimatickým podmínkám Středomoří a výborně se mu daří i v našich zeměpisných šířkách. Díky svému blahodárnému vlivu na naše zdraví, především na srdce, si získal vynikající pověst.