Carp Zoom Amino dip Carp Zoom Amur 80ml
89 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tento produkt slouží jako tekutá dipovací emulze s vysokým obsahem aminokomplexního preparátu. Pachové a chuťové silice jsou cíleny především na vjemy amurů.

Carp Zoom Partikl Carp Zoom Turbo Seed 5x Mix 500g
120 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Mix kukuřice + pšenice + konopí + tygří ořech + mammoth maize Turbo Seed jsou specielně upravená semena za pomocí řízené fermentace. Díky tomuto procesu mají svou osobitou chuť, jsou bez chemické konzervace a ryby je milují.

Carp Zoom Pelety Carp Zoom Amur Grass Carp Pellets 800g
69 Kč

Pelety Grass Carp Pellets jsou produktem čistě rostlinného původu, což je řadí mezi velmi úspěšná vnadidla pro lov amurů. Po rozdrcení těchto pelet je možné je použít jako základ do boilies vlastní výroby pro lov amurů.

Carp Zoom Pelety Carp Zoom Sweet Baby Corn Natural 800g
59 Kč

Sweet Baby Corn Pellets jsou kukuřičné pelety o průměru cca 10 mm. Vyrábějí seza pomocí vysokého tlaku a vysokých teplot. Pelety intenzivně voní a ryby je milují. S úspěchem je možné je použít v kombinaci s krmením, do PVA sáčků, nebo přímo na háček. Rozpad: cca 20–40 min.

Carp Zoom Plasma Dip Carp Zoom Amur Grass Carp 130 ml
104 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tento produkt slouží jako gelová dipovací emulze s vysokým obsahem atraktorů. Pokryje vysokou oblačnou vrstvou celé okolí nástrahy. Pachové a chuťové silice jsou cíleny především na vjemy amurů. Balení: 130ml Příchuť: Amur

Carp Zoom Pop-up Boilies Amur Grass Carp 80g
89 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Boilies Grass Carp Pop Ups je speciální plovoucí varianta boilies pro lov amurů s obsahem rostlinných složek. Balení: 80g Příchuť: Amur