Derrson dětská dřevěná kuchyňka Pink Lady
2 999 Kč
+ doprava zdarma

Vaše děti si budou užívat hodiny nápadité hry s touto zábavnou a odolnou kuchyňkou! Tato rozkošná, snadno sestavitelná kuchyňka na hraní je vyrobena z MDF a borového dřeva a má krásný design. Díky oknům se záclonami, živým barvám a tradičnímu vzhledu vypadá tato kuchyňka jako opravdová.

Derrson Dřevěná kuchyňka Vintage Boutique
2 659 Kč
+ doprava zdarma

Doprava zdarma! Dřevěná kuchyň pro malé hospodyňky. Během hry se dítě učí základní domácí práce. Hračka pro mnoho hodin zábavy a radosti.

Derrson XL Domeček pro panenky W5173
2 129 Kč

Nový model dětského dřevěného domečku pro panenky TRUDY, určený pro všechny malé holčičky a jejich kamarádky. Domeček má tři úrovně podlaží, první a druhé patro spojuje schodiště. V domečku je celkem pět pokojů a ve vrchním patře je ještě malá terasa.

Derrson XXL Dřevěná kuchyňka bílá s příslušenstvím W5179
3 199 Kč
+ doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA! Oblíbená kuchyňka ve stylu Provence v novém provedení a s 5-ti dílným příslušenstvím. Novinka 2019! Bílá dřevěná kuchyňka XXL s lednicí, troubou a řadou pohyblivých prvků je nepochybně ten nejlepší dárek, který můžete dát vašemu dítěti.

Derrson XXL Luxusní domeček 121 cm Cartier
2 899 Kč
+ doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA! Představujeme Vám velký, nádherný, třípatrový dřevěný domeček pro panenky. Holčičky mohou pro své panenky vytvářet vlastní imaginární svět a rozvíjet tak svoji představivost. Možnosti uspořádání nábytku rozvíjí představivost a barevné barvy zdůrazní příjemnou rodinnou atmosféru.