Drennan Guma Boiliepult multi pouch
139 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Prak na boilie s tvarovanou rukojetí a dlouhou životností gumy. Multifunkční košíček je ideální pro boilies, ale také pro konopí nebo pelety. Možnost dokoupení náhradní gumy či košíčku.


Drennan Prak Feederpult moulded mesh
329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Velmi oblíbený prak pro použití nejen na feederový rybolov. Kvatní zpracování, gumy se nepřetáčí a mají dlouhou životnost. Je vhodný na partikl, peletky, červi a jiné návnady. Možnost dokoupení náhradních gum i košíčků.


Drennan Prak Groundbait long range
479 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vynikající precizně navržený prak se silnější gumou, se kterým dostanete požadovanou návnadu na místo s neuvěřitelnou přesností. Maximální přesnosti dosahuje v rozmezí 30–60 metrů, ale při použití menších krmných koulí (přibližně velikosti mandarinky), s ním lze dosáhnout i vzdáleností kolem 70–80 m


Drennan Prak Revolution Caty Orange X-Strong
339 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vynikající prak od firmy Drennan, který je jedním z neoblíbenějších a nejspolehlivějších praků všech dob. Model s extra silnou oranžovou gumou.


Drennan Prak Softfeed G'Bait Caty (Med)
439 Kč

Vynikající precizně navržený prak se silnější gumou, se kterým dostanete požadovanou návnadu na místo s neuvěřitelnou přesností. Maximální přesnosti dosahuje v rozmezí 25–60m.


Drennan Prak Team England Pole Caty Red Soft Micro Pouch
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vynikající prak od firmy Drennan, který je jedním z neoblíbenějších a nejspolehlivějších praků všech dob. Součástí balení je náhradní latexová guma. Model s červenou měkkou gumou a velmi malým košíčkem.


Drennan Držák splávku Silicone Float Attachments
49 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Silicone Float Attachments umožňují rychlou a snadnou výměnu splávků jednoduchým zatlačením splávku do silikonu. Doporučujeme vám ponechat mezery kolem 6 mm mezi zámkem, gumovými korálky nebo Grippa Stopy, Vlastnosti: Bezpečné držení Rychlá a snadná výměna splávků


Drennan Zarážky Big Grippa stops
49 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Gumové splávkové zarážky kónického tvaru, které velmi dobře drží na vlasci. Slouží jako perfektní stopery pro návazce s malým kroužkem a pro zajištění splávků ve správné pozici. Dvě zarážky Grippa Stops vedle sebe poskytují ještě větší jistotu udržení správné pozice i při nahazování těžkých zátěží,