649 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Oboustranný masturbátor ve tvaru činky pro snadné používání. Vyberte si ústa či anální otvor vyrobený ze speciálního materiálu „LoveSkin", který je k nerozeznání od lidské pokožky. Doporučujeme používat s gely na vodní bázi.

499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Představujeme Vám masturbátor nové generace Vulcan Realistic Deep Throat. Masturbátor je vyroben z velmi pružného a jemného materiálu Refined Touch, který je téměř k nerozeznání od lidské kůže. Vstup do úst je realisticky tvarovaný a po vniknutí nepoznáte rozdíl od pravé.

799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Těsný, avšak flexibilní vaginální masturbátor se stimulační vintřní strukturou, která je neuvěřitelně realistická. Zahrnuje mini vibrátor (vibrační patronku) se 6 různými rytmy vibrací, které posunou vaši masturbaci o level výš. Pro čištění lze vyjmout z kompaktního, černo / béžového pouzdra.

499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Představujeme Vám masturbátor nové generace Vulcan Realistic Anus. Masturbátor je vyroben z velmi pružného a jemného materiálu Refined Touch, který je téměř k nerozeznání od lidské kůže. Vstup do zadečku je realisticky tvarovaný a po vniknutí nepoznáte rozdíl od pravé.

449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bílý mastrubátor ve tvaru vagíny s výraznou texturou uvnitř pro intezivní prožitky. Součástí balení je chladivý gel. Lze jednoduše vyndat z pouzdra a vyčistit.

Délka 15,9 cmPružný materiál