1 199 Kč 899 Kč

AQUAstick – perlivá intimní hygiena!Rozmanité milostné hrátky jsou prostě zábavné! Mohou se ale lehce pokazit, pokud hygiena v oblasti genitálií není optimální. Aby bylo možné oddávat se nespoutanému sexu bez jakýchkoli zábran, byl vyvinut AQUAstick.

219 Kč

Lubrikační gel na vodní bázi s malinovou příchutí je dermatologicky a klinicky testovaný, rozpustný ve vodě s optimálním pH. Výrazně zlepšuje vlastnosti prožitku při pohlavním styku, zmírňuje vaginální suchost a může snížit intimní nepohodlí.

219 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lubrikační gel na vodní bázi Aquaglide je dermatologicky a klinicky testovaný, rozpustný ve vodě s optimálním pH. Výrazně zlepšuje vlastnosti prožitku při pohlavním styku, zmírňuje vaginální suchost a může snížit intimní nepohodlí.

219 Kč

Lubrikační gel na vodní bázi s lahodnou příchutí třešní je dermatologicky a klinicky testovaný, rozpustný ve vodě s optimálním pH. Výrazně zlepšuje vlastnosti prožitku při pohlavním styku, zmírňuje vaginální suchost a může snížit intimní nepohodlí.

219 Kč

Lubrikační gel na vodní bázi s jahodovou příchutí je dermatologicky a klinicky testovaný, rozpustný ve vodě s optimálním pH. Výrazně zlepšuje vlastnosti prožitku při pohlavním styku, zmírňuje vaginální suchost a může snížit intimní nepohodlí.

219 Kč

Lubrikační gel na vodní bázi s ovocnou příchutí (exploze těch nejšťavnatějších tropický plodů) je dermatologicky a klinicky testovaný, rozpustný ve vodě s optimálním pH. Výrazně zlepšuje vlastnosti prožitku při pohlavním styku, zmírňuje vaginální suchost a může snížit intimní nepohodlí.

4 989 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Multi vario pohodlná závěsná houpačka otevírá nové možnosti sexuálních zkušeností. Houpačka nabízí spousty možností uchycení a díky ní zažijete více poloh a pozic, které by se bez houpačky nedali realizovat – neexistují žádné hranice pro sexuální fantazii!

Joy Division Penix krém
599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Erekce a problémy s erekcí trápí mnoho mužů. Nový krém Penix krém pro muže, pro posílení erekce penisu s časovým působením tento problém řeší. Penix je vhodný také k podpoře citlivosti a vnímavosti k erotickým vjemům a tím k získání silnějšího  orgasmu.