Moracell Pamela Slip slipové vložky 20 ks
18 Kč

Pamela Slip vložky 20 ks – tenké slipové vložky s novým mimořádně jemným povrchem Satin Soft.Jejich nové vysokoabsorbčné jádro zajišťuje během Vašich dnů maximální komfort s pocitem sucha a jistoty a tím chrání Vaši prádlo při každodenním nošení.

Moracell Big Soft Classic Kuchyňské papírové utěrky 2 vr., 2 ks v balení
21 Kč

Big Soft Classic Kuchyňské papírové utěrky - velmi savé měkké a pevné, 100 % celulóza. Udržování hygieny je důležité i pro menší zařízení, kde není spotřeba utěrek až tak velká. Takovými místy jsou například kavárny, bary, kuchyně, kadeřnictví, kosmetická studia a podobně.

Moracell Pamela Premium ultra Wings vložky 9 ks
22 Kč

Pamela Premium ultra Wings vložky 9 ks -ultratenké vložky řady Premium mají nový extra jemným povrch Soft Dry pro maximální jemnost dotyku s pokožkou. Ultratenké hygienické vložky s fixačními křidélky jsou maximálně prodyšné čímž Vám zajistí vysoký standard pohodlí.

Moracell Big Soft Zima papírové kosmetické kapesníčky 2vr., 75 ks, 100% celulóza
24 Kč

Big Soft Zima papírové kosmetické kapesníčky  75 ks – kosmetické 2 vrstvé ubrousky  v krabičce jsou vhodné pro každého, kdo chce chránit svůj nos před podřením. Kosmetické kapesníky jsou velmi jemné, a pro jejich pohodlené používání je v horní části umístěné vytahovací okénko.

Moracell Pamela Premium slip vložky 20 ks
25 Kč

Pamela Premium slip vložky 20 ks -supertenké slipové vložky premium s novým extra jemným povrchem Soft Dry pro maximální jemnost dotyku s pokožkou. Slipové vložky jsou prodyšné čímž Vám zajistí vysoký standard pohodlí.

Moracell Big Soft Kostka papírové kosmetické kapesníčky 60 ks, 3 vr., 100% celulóza
26 Kč

Big Soft box kosmetické ubrousky  75 ks – jemné kosmetické kapesníčky 3 vrstvé v praktické papírové krabičce, po použití jednoho je další připraven k okamžitému použití.Vhodné na domácí použití, ale především do hotelů, penziónů, zdravotnických zařízení, wellness,kosmetických studií jako doplňujíc…

Moracell Big Soft Gigant Kuchyňské papírové utěrky 2 vr., 2 ks v balení
29 Kč

Big Soft Gigant Kuchyňské papírové utěrky - velmi velký návin, savé měkké a pevné, 100 % celulóza. Udržování hygieny je důležité i pro menší zařízení, kde není spotřeba utěrek až tak velká. Takovými místy jsou například kavárny, bary, kuchyně, kadeřnictví, kosmetická studia a podobně.

Moracell Big Soft Violet Toaletní papír, 2 vrstvy 4 ks
30 Kč

Toaletní papír Big Soft Violet- s motivem  rostlin v krásné fialové barvě, 2 vrstvý a má celkem 200 útržků. Je nezbytnou výbavou každé toalety. Pokud drobnosti ovlivňují důležité věci, věřte, že toaletní papír ovlivní opravdu hodně.

Moracell Big Soft papírové kosmetické kapesníčky v krabičcce 170 ks, 2 vrstvy
32 Kč

Big Soft papírové kosmetické kapesníčky v krabičcce 170 ks – kosmetické 2 vrstvé ubrousky  v krabičce jsou vhodné pro každého, kdo chce chránit svůj nos před podřením. Kosmetické kapesníky jsou velmi jemné, a pro jejich pohodlené používání je v horní části umístěné vytahovací okénko.

Moracell Big Soft Kids Toaletní papír, 3 vrstvy - 4 ks
37 Kč

Big Soft Kids Toaletní papír - třívrstvý toaletní papír Kids s dětským motivem zaručuje pohodlí a jemnost tolik potřebnou pro citlivou dětskou pokožku Toaletní papíry jsou vyrobeny ze 100% celulózy, což značí jen tu nejlepší kvalitu. Balení obsahuje 4 kusů.

Moracell Vlhčené ubrousky Baby Soft 72 ks
39 Kč

Vlhčené ubrousky Baby Soft -  jsou určené dětem pro  intimní hygienu pomáhají zklidňovat a předcházet podráždění kůže. Balení obsahuje 72 ks.

Moracell Big Soft Papírové kosmetické kapesníčky v krabičcce 200 ks, 2 vrstvy
41 Kč

Big Soft Papírové kosmetické kapesníčky v krabičcce 200 ks – kosmetické 2 vrstvé ubrousky  v krabičce jsou vhodné pro každého, kdo chce chránit svůj nos před podřením. Kosmetické kapesníky jsou velmi jemné, a pro jejich pohodlené používání je v horní části umístěné vytahovací okénko.

Moracell Big Soft Classic Kuchyňské papírové utěrky 2 vr., 4 ks v balení
42 Kč

Big Soft Classic Kuchyňské papírové utěrky - velmi savé měkké a pevné, 100 % celulóza. Udržování hygieny je důležité i pro menší zařízení, kde není spotřeba utěrek až tak velká. Takovými místy jsou například kavárny, bary, kuchyně, kadeřnictví, kosmetická studia a podobně.

Moracell Big Soft Plus 8 Toaletní papír, 2 vrstvy - 8 kusů
51 Kč

Toaletní papír Big Soft Plus 8 - 2 vrstvý a celkem 160 útržků. Je nezbytnou výbavou každé toalety. Pokud drobnosti ovlivňují důležité věci, věřte, že toaletní papír ovlivní opravdu hodně. Bez toaletního papíru na toaletě ztratíte i pracně budovaný dojem z luxusního interiéru.

Moracell Big Soft Softy Toaletní papír, 2 vrstvy - 6 +2 ks
55 Kč

Big Soft Softy Toaletní papír, 2 vrstvy - 2 vrstvý a celkem 200 útržků. Je nezbytnou výbavou každé toalety. Pokud drobnosti ovlivňují důležité věci, věřte, že toaletní papír ovlivní opravdu hodně. Bez toaletního papíru na toaletě ztratíte i pracně budovaný dojem z luxusního interiéru.

Moracell Big Soft Toaletní papír Zima 3 vrstvy - 8 kusů
65 Kč

Toaletní papír Big Soft Zima – s krásným barevným potiskem, neparfémovaný, 3 vrstvý a celkem 160 útržků. Je nezbytnou výbavou každé toalety. Pokud drobnosti ovlivňují důležité věci, věřte, že toaletní papír ovlivní opravdu hodně.

Moracell Big Soft Toaletní papír, 2 vrstvy 8 + 2 ks s vůní kokosu
68 Kč

Toaletní papír Big Soft, kokos - je parfémovaný s příjemnou vůní kokosu a s praktickým madlem, 2 vrstvý a celkem 200 útržků. Je nezbytnou výbavou každé toalety. Pokud drobnosti ovlivňují důležité věci, věřte, že toaletní papír ovlivní opravdu hodně.

Moracell Big Soft Toaletní papír, 2 vrstvy 8 + 2 ks s vůní broskve
70 Kč

Toaletní papír Big Soft, broskev - je parfémovaný s příjemnou vůní broskve a s praktickým madlem, 2 vrstvý a celkem 200 útržků. Je nezbytnou výbavou každé toalety. Pokud drobnosti ovlivňují důležité věci, věřte, že toaletní papír ovlivní opravdu hodně.

Moracell Big Soft Red Toaletní papír 3 vrstv 8 + 2 ks
72 Kč

Big Soft Red Toaletní papír – je velmi jemný a neparfémovaný 3 vrstvý toaletní papír. Je nezbytnou výbavou každé toalety. Pokud drobnosti ovlivňují důležité věci, věřte, že toaletní papír ovlivní opravdu hodně. Bez toaletního papíru na toaletě ztratíte i pracně budovaný dojem z luxusního interiéru…

Moracell Big Soft Toaletní papír Luna 3 vrstvy - 16 kusů
117 Kč

Toaletní papír Big Soft Luna – neparfémovaný, 3 vrstvý a celkem 160 útržků. Je nezbytnou výbavou každé toalety. Pokud drobnosti ovlivňují důležité věci, věřte, že toaletní papír ovlivní opravdu hodně. Bez toaletního papíru na toaletě ztratíte i pracně budovaný dojem z luxusního interiéru.

Moracell Big Soft Toaletní papír Cashmere, 4 vrstvy - 8 kusů
117 Kč

Toaletní papír Big Soft Cashmere, 4 vrstvy – jedná se o luxusní řadu papírové hygieny pod názvem „Cashmere“. Tato řada zahrnuje toaletní papír Big Soft Cashmere, 8 rolí, 4 vrstvy a 150 útržků. Papír je charakteristický svým maxi útržkem o rozměru 107 × 138 mm, a výjimečnou jemností Soft&Silk.

Moracell Big Soft Plus 24 Toaletní papír, 2 vrstvy - 24 kusů
138 Kč

Toaletní papír Big Soft Plus 24 - 2 vrstvý, 160 útržků a s praktickým úchytem. Je nezbytnou výbavou každé toalety. Pokud drobnosti ovlivňují důležité věci, věřte, že toaletní papír ovlivní opravdu hodně. Bez toaletního papíru na toaletě ztratíte i pracně budovaný dojem z luxusního interiéru.