Sports Akce Sports Kaprový podběrák + plovák
785 Kč
+ doprava zdarma

Výhodná sestava podběrák spolu s plovákem poběráku. Trojúhelníkový podběrák o velikosti 95cm spolu s plovákem, který se dá připojit na každý podběrák a zaručí vám, že se již žádný váš podběrák neutopí. Plovák je výborná pomůcka při brodění s podběrákem.


Sports Elektrický rýchlo vazač háčků
647 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elektrický vazač háčků, rybářský fantastický doplněk na vázání háčků. Vhodné pro běžné typy lopatkových háčků již od mini velikostí. Vytváří čisté uzly s perfektním uložením a optimální ochranou vlasce během vázání, šetří čas. nejlepší rybářský


Sports KARP set 1 + 2 stojan + 2 x signalizátor
863 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Akce pro všechny rybáře, kteří dosud jen přemýšleli o koupi signalizátorů. Nyní nastal ten správný čas. K signalizátorem ti přibalíme i velký stojan na tři pruty.


Sports Prak na ryby Big Plastic
55 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rybářský prak určený pro krátké a střední vzdálenosti. Jednoduše a rychle dopravíte partikl, pelety nebo boilies na vaše krmné místo.


Sports Sada Signalizátorů Flathead Xs 3+1
3 118 Kč
+ doprava zdarma

Fantasticky nenapodobitelný kufříkový SET tří rybářských signalizátorů a jednoho příposlechu. Výborná kvalita, jednoduché ovládání a vodovzdorné provedení do každého počasí, to jsou hlavní přednosti tohoto jedinečného setu.