Suretti Křeslo Suretti Therapy Luxury + Transportní Taška ZDARMA !!
1 899 Kč

Pohodlné rybářské křeslo s anatomicky tvarovanou matrací. Konstrukce křesla je ocelová o tloušťce stěny 2mm a velmi jednoduchá,  pevná s nosností až 160kg, jeho rozložení či složení je otázkou několika vteřin. Opěradlo má pohodlný polštář a na bocích matrace je lem, chránící před větrem a zimou.

Suretti Signalizátor Suretti Magneto AT Duck
549 Kč

Magneto je signalizátor konvečních rozměrů poháněný klasickou 9V baterií. Signalizátor má bezvadné provedení, klasický design a spolehlivou elektroniku.

Suretti Stolek Suretti Emotion
782 Kč

Skládací stolek je z hliníkové slitiny a dodáván s transportní taškou z nylonu. Tabule je eloxovaná zelenou barvou, nohy mají rychlosklápěcí mechanismus a excentrický zámek.

Material: Al slitina

Suretti Bivak Suretti Balance S+
5 409 Kč

Balance S+ má v základní výbavě odnímatelnou čelní stranu s vchodem na zip a odnímatelnou podlážku s odolností 10 000 mm vodního sloupce. Vchod je s rolovatelným slídovým oknem a moskytierou. Po stranách vchodu jsou větrací trojúhelníková okna s moskytierou.

Suretti Deštník Suretti 210D 2,5m
1 299 Kč

Rybářský deštník z 210D materiálu. Švy jsou podlepené, po obvodu vrchlíku jsou čtyři očka k ukotvení, deštník je dodáván se čtyřmi stavitelnými provazy a kolíky. Deštník lze naklápět. Žebra jsou z ocelových drátů 1,25m dlouhých o průměru 4,2mm, eloxovaných černou barvou.

Suretti Přehoz na Deštník Suretti PVC 2,5m
2 060 Kč

určen na jakýkoliv deštník 2,5m

materiál: Nylon PVC

podlepené švy

výška bočnice: 170cm

dodáváno se sadou kolíků a provazů

Přehoz určen na jakýkoliv deštník 2,5m (délka žebra 1,25m). Materiál přehozu je z Nylon PVC, švy jsou podlepené a výška bočnic je 170cm.

Suretti Křeslo Suretti Therapy 3D
2 799 Kč

Rybářské křeslo se zvýšeným opěradlem, novou pevnější konstrukcí podpěrek, novou aretací nohou proti jejich sklopení a novým excentrickým zámkem nastavení výšky. Konstrukce je z ocelových trubek o průměru 22mm, nohy jsou zesílené, vyrobené z materiálu o průměru 25mm.

Suretti Spací Pytel Suretti Therapy
1 999 Kč

Komfortní spací pytel Therapy s teplotami: extrém –13°C, limit –8°C, komfort –2°C a maximum +20°C. Vrchní vrstva je z voděodpudivého a oděruodolného materiálu RipStop 210T Nylon Taffeta. Výplň je z dutých vláken Microfibre s příjemnou vnitřní Berber mikrofleecovou vložkou.

Suretti Bivak Suretti Therapy 2Man
4 399 Kč

Bivak Therapy 2man je vyroben z 210D PU Nylonu, jenž má vodní sloupec 5000mm. Švy jsou podlepené, konstrukce se skládá ze čtyř sklolaminátových tyčí (skládacích) a ukotvení je pomocí kolíků. Bivak má vnitřní ložnici, do které se vejdou dvě lehátka.