Timeking Bolt, automatické hodinky-83%
2 990 Kč 490 Kč

Akce

Pánské automatické hodinky BOLT okouzlí nejen svým strojkem, který ke svému pohybu nepotřebuje baterii, ale i svým skeletonovým vzhledem. Design hodinek Vám umožní nahlédnout do samotného strojku a pozorovat tak jeho samotný chod.

Timeking Emperor - stříbrná, automatické hodinky-83%
2 990 Kč 490 Kč

Akce

Pánské automatické hodinky EMPEROR SILVER umí okouzlit. Stříbrné tělo je vyrobeno z kvalitní nerezové oceli, která spolu s tvrzeným sklíčkem tvoří perfektní kombinaci. Díky své skeletonové stavbě můžete vidět do srdce hodinek a spatřit tak krásu automatického strojku, který hodinky pohání.

Timeking Emperor - zlatá, automatické hodinky-83%
2 990 Kč 490 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Pánské automatické hodinky EMPEROR umí okouzlit. Zlaté tělo je vyrobeno z kvalitní nerezové oceli, která spolu s tvrzeným sklíčkem tvoří perfektní kombinaci. Díky své skeletonové stavbě můžete vidět do srdce hodinek a spatřit tak krásu automatického strojku, který hodinky pohání.

Timeking Giulia, dámské automatické hodinky-83%
2 990 Kč 490 Kč

Akce

Dámské automatické hodinky GIULIA představují perfektní doplněk každé ženy. Se svým zlatým tělem, skrze které lze vidět krásu automatického strojku, který nepotřebuje baterii ke svému pohybu a spolu s černým koženým řemínkem tvoří ideální kombinaci.

Timeking Rome Gold, dámské automatické hodinky-83%
2 990 Kč 490 Kč

Akce

Dámské automatické hodinky ROME GOLD podtrhnou Váš přirozený půvab. Hodinky se pyšní zlatým řemínkem i pouzdrem. Navíc jsou poháněné precizním automatickým mechanismem, který dodává hodinkám ten správný šarm.

Timeking Rome Silver - dámské automatické hodinky-83%
2 990 Kč 490 Kč

Akce

Dámské automatické hodinky ROME SILVER podtrhnou Váš přirozený půvab. Hodinky se pyšní stříbrným řemínkem i pouzdrem. Navíc jsou poháněné precizním automatickým mechanismem, který dodává hodinkám ten správný šarm.

Timeking Voltaic, automatické hodinky-83%
2 990 Kč 490 Kč

Akce

Pánské automatické hodinky VOLTAIC jsou snem každého moderního muže. Využijete je k dennímu nošení do zaměstnání, ale i na ples či jinou společenskou událost. Se svým celočerným tělem, perleťově modrými ručičkami a automatickým mechanismem, určují hodinky VOLTAIC nový módní trend.