10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Axis-y AXIS-Y Rozjasňující sérum Dark Spot Correcting Glow Serum (50 ml) Axis-y AXIS-Y Pleťová maska Mugwort Pore Clarifying Wash Off Pack (100 ml)
Axis-y AXIS-Y Rozjasňující sérum Dark Spot Correcting Glow Serum (50 ml)

Rozjasňující sérum s niacinamidem vhodné pro všechny typy pleti. Rozjasňující sérum s niacinamidem vhodné pro všechny typy pleti. Redukuje pigmentaci a zlepšuje nerovnoměrný tón pleti. Zadržuje v pleti vlhkost a zanechává zdravě vypadající pokožku. Hloubkově a dlouhodobě hydratuje.

můžete mít 1.12. - 4.12.

Axis-y AXIS-Y Pleťové sérum Spot The Difference Blemish Treatment (15 ml) Axis-y AXIS-Y Pleťová maska Mugwort Pore Clarifying Wash Off Pack (100 ml)
Axis-y AXIS-Y Pleťové sérum Spot The Difference Blemish Treatment (15 ml)

Jemné gelové sérum na hojení akné a pupínků, proti podráždění a na podporu kožní bariéry. Jemné gelové sérum na hojení akné a pupínků, proti podráždění a na podporu kožní bariéry. Sérum vytvořené pro mastnou a citlivou pleť náchylnou k akné poskytuje účinnou úlevu od pupínků a podráždění.

můžete mít 1.12. - 4.12.

Axis-y AXIS-Y Pleťová maska Mugwort Pore Clarifying Wash Off Pack (100 ml) Axis-y AXIS-Y Pleťová maska Mugwort Pore Clarifying Wash Off Pack (100 ml)
Axis-y AXIS-Y Pleťová maska Mugwort Pore Clarifying Wash Off Pack (100 ml)

Hydratující pleťová maska pro redukci pórů se zklidňujícími účinky. Hydratující pleťová maska pro redukci pórů se zklidňujícími účinky. Pleť zanechá viditelně zklidněnou, jemnou a hydratovanou. Napomáhá k odstranění nadměrného kožního mazu z pórů, stahuje je a redukuje.

můžete mít 1.12. - 4.12.

Axis-y AXIS-Y Čisticí gel PHA Resurfacing Glow Peel (50 ml) Axis-y AXIS-Y Čisticí gel PHA Resurfacing Glow Peel (50 ml)
Axis-y AXIS-Y Čisticí gel PHA Resurfacing Glow Peel (50 ml)

Jemný čistící gel se zklidňujícími účinky. Jemný čistící gel se zklidňujícími účinky. Jemně, ale účinně odstraňuje odumřelé kožní buňky, hluboko usazené nečistoty a přebytečný kožní maz. Zklidňuje podráždění pleti, přispívá k regeneraci pokožky a zmírňuje zarudnutí.

můžete mít 1.12. - 4.12.

Prémiová značka Korejské kosmetiky.