B-Kids Hrací pult Amazing Mushroom
1 449 Kč

1 265 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Tento hrací pult ve tvaru veselé houbičky se zvířátky hraje melodie a podněcuje děti k aktivitám s barevnými míčky. Díky odnímatelnosti podstavce si s pultem mohou hrát děti v leže i ve stoje.


B-Kids Jezdící stonožka
349 Kč
336 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Veselá stonožka, která díky veselím barvám a usměvavému obličejíčku zaručeně upoutá pozornost dětí. Veselá stonožka na kolečkách se pohybuje zmáčknutím pružného těla směrem dolů. Při pohybu chrastí.


B-Kids Kolotoč se zvířátky
289 Kč
277 Kč

Velice zábavná interaktivní hračka, která se snadno přenese a díky přísavce i připevní, třeba na pultík jídelní židličky. Kolotoč i jednotlivá zvířátka se dají rukou roztočit. Při roztočení chrastí. Hračka podporuje rozvoj smyslů a motoriky dítěte.


B-Kids Puzzle míček 3v1
297 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Puzzle míč značky B-Kids je trojrozměrná hračka sestávající se z několika různých barevných kousků, které společně tvoří míč. Hračka vydává zvukové efekty. Pozitivně ovlivňuje rozvoj smyslů dítěte.


B-Kids Šnek Speedy

B-Kids Šnek Speedy

Hodnocení: 5
369 Kč

336 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pestrobarevný veselý šnek je skvělý způsob, jak podpořit tělesný rozvoj dítěte! Tahací šnek na kolečkách má odnímatelnou ulitu ve tvaru bubínku, naplněnou třemi míčky. Součástí je i palička na bubínek. Hračka podporuje rozvoj smyslů a motoriky dítěte.


B-Kids Vodní tobogan

B-Kids Vodní tobogan

Hodnocení: 4,5
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada hraček do koupele, kterou tvoří plovoucí tobogan s vodním mlýnkem, kelímek ve tvaru rybičky a kačenka s tučňákem, kteří sviští na toboganu do vody. Hračka zajistí zábavu při koupání a zároveň rozvíjí představivost, smysly i motoriku dítěte.


B-Kids Maxi stohovací kelímky Žirafa
379 Kč

356 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Klasická hračka v originálním maxi provedení. Sada obsahuje 10 stohovacích očíslovaných kelímků, dva míčky, víko s otvory a kladívko. Z kelímků lze postavit věž vysokou 80 cm. Nasazením víka s otvory na největší kyblík získáte zatloukadlo se dvěma míčky.


B-Kids Volant na kočárek
489 Kč

444 Kč

Volant s řadicí pákou umožní vašemu malému milovníkovi autíček stát se řidičem již v kočárku! Volant můžete snadno připevnit spolu se základnou na madlo kočárku. Děti se už při jízdě v kočárku nebudou nudit.