BAAGL Školní batoh s pončem Superman – POP
999 Kč 519 Kč

Studentský batoh s výrazným logem Superman na přední části. Batoh je pro žáky 2. stupně ZŠ. Anatomicky tvarovaná záda polstrované ramenní popruhy zajistí příjemné nošení. Nechybí kapsa na notebook a nezbytné reflexní prvky. Součástí je i pláštěnkové pončo.

BAAGL Školní batoh skate Black
1 399 Kč 1 139 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tříkomorový školní batoh je vhodný od 3. třídy 1. stupně ZŠ a také pro 2. stupeň ZŠ. Má ergonomicky tvarovaná záda a nechybí pohodlné polstrované ramenní popruhy ani reflexní prvky. Navíc je batoh vybaven popruhy na uchycení skateboardu.

BAAGL Školní aktovka Papoušek
1 590 Kč 1 199 Kč

Školní aktovka s obrázkem papouška na přední části je vhodná pro žáky 1.–2. třídy ZŠ. Aktovka má ergonomicky tvarovaná záda s možností výškového nastavení. Nechybí pohodlné polstrované ramenní popruhy ani reflexní prvky. Navíc je aktovka vybavena trendy chlupatým přívěskem.

BAAGL Školní batoh Fun #BFF
1 499 Kč 1 179 Kč

Nepřehlédnutelný batoh FUN #BFF, který díky holografické fólii dokáže měnit svou barvu. Je vhodný od 3. třídy 1. stupně ZŠ a také pro 2. stupeň ZŠ. Má ergonomicky tvarovaná záda a nechybí pohodlné polstrované ramenní popruhy ani reflexní prvky. Navíc je součástí batohu i přívěšek chlupatá koule.

BAAGL Školní batoh Flamingo
1 299 Kč

Školní batoh Flamingo Školní batoh Flamingo s potiskem trendy plameňáků, vhodný od 3. třídy 1. stupně ZŠ a také pro 2. stupeň ZŠ. Batoh byl úspěšně testován v ITC Zlín.

BAAGL Školní set Zippy Foxie
1 699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Školní set Zippy Foxie Krásný liščí školní set Zippy Foxie je vhodný 1. – 2. třídu základních škol. Tento set je složen z následujících produktů. ŠKOLNÍ AKTOVKA ZIPPY FOXIE Certifikovaná školní aktovka vhodná od první třídy ZŠ.

BAAGL Školní batoh Pírka 2019
1 399 Kč 1 089 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tříkomorový školní batoh je vhodný od 3. třídy 1. stupně ZŠ a také pro 2. stupeň ZŠ. Má ergonomicky tvarovaná záda a nechybí pohodlné polstrované ramenní popruhy ani reflexní prvky. Navíc je batoh vybaven trendy chlupatým přívěskem.

BAAGL Školní batoh Skate Triangle
1 399 Kč 1 309 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tříkomorový školní batoh je vhodný od 3. třídy 1. stupně ZŠ a také pro 2. stupeň ZŠ. Má ergonomicky tvarovaná záda a nechybí pohodlné polstrované ramenní popruhy ani reflexní prvky. Navíc je batoh vybaven popruhy na uchycení skateboardu.

BAAGL Školní batoh Fotbal
1 499 Kč 1 139 Kč

Chlapecký stylový ergonomický školní batoh Fotbal vhodný od 3. třídy ZŠ. Batoh má ergonomicky tvarovaná záda pro pohodlné nošení. Nechybí polstrované ramenní popruhy, reflexní prvky ani kapsa na notebook. Velkou předností je nízká hmotnost 820 g.

BAAGL Školní set Pírka
1 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Školní set Pírka Holčičí školní set Pírka je určený od 3. třídy základní školy a skládá se z níže uvedených produktů. ŠKOLNÍ BATOH PÍRKA• Vhodný od 3. třídy 1. stupně ZŠ a také pro 2. stupeň ZŠ.

BAAGL Školní set Cubic Warrior
2 164 Kč 1 839 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Luxusní batoh značky Baagl se pyšní nejen svými ergonomickými přednostmi, ale také skvělým designem pro chlapce od 3. až do 9. třídy. Se školní sadou Cubic Warrior v zelených odstínech určitě potěšíte.

BAAGL Školní sada Cubic Tropical
2 147 Kč 1 799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Překrásná sada školního batohu, pouzdra a vaku na záda s pestrými tropickými motivy udělá radost každé správné školačce od 3. do 9. třídy. Krásné spojení designu a praktičnosti s opravdu krásným tropickým motivem.

BAAGL Školní penál Love

BAAGL Školní penál Love

Hodnocení: 4,2
209 Kč

Školní pouzdro etue v roztomilém designu. Tvrdý obal uzavíratelný na zip má uvnitř chlopeň s poutky na psací potřeby a kapsičku na zip. Vyrobeno z kvalitních materiálů.

BAAGL Školní aktovka Truck
1 590 Kč 1 289 Kč

Školní aktovka Truck v modré barvě je vhodná pro žáky 1.–2. třídy ZŠ. Aktovka má ergonomicky tvarovaná záda s možností výškového nastavení. Nechybí pohodlné polstrované ramenní popruhy ani reflexní prvky. Navíc je aktovka vybavena trendy chlupatým přívěskem.

BAAGL Sáček na obuv Batman – ORIGINAL
149 Kč

Sáček na cvičky s motivem Batman, je vhodný na přezůvky nebo úbor do tělesné výchovy. Sáček je z pevného omyvatelného materiálu. Zdrhování pomocí pevných tkanic, které zároveň umožňují nošení na zádech.

BAAGL Notes plyšový Panda
239 Kč 209 Kč

Originální notes s plyšovým povrchem s motivem pandy. Chlupatý a linkovaný notes zajisté okouzlí každou malou školačku či studentku.

BAAGL Studentský batoh Dark
899 Kč

Studentský batoh Dark Moderní design, stylová barva a spousta místa pro všechno, co potřebujete, tak tohle je přesně studentský batoh Dark!

BAAGL Školní penál klasik Frozen
209 Kč

Klasický dětský školní penál v designu s obrázkem Elsy z Ledového království. Jednopatrový penál s chlopní je bez náplně. Vnitřek je vybaven gumovými poutky pro uchycení psacích potřeb. Penál má zavírání na zip a je vyroben z kvalitních materiálů.

BAAGL Školní aktovka Zippy Foxie
1 699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Školní batoh Zippy Foxie Školní aktovka Zippy Foxie, vhodná pro žáky 1.–2. třídy ZŠ. Aktovka byla úspěšně testována v ITC Zlín.

BAAGL batoh RPET černý

BAAGL batoh RPET černý

Hodnocení: 5
999 Kč 749 Kč

City batoh Recykl je ideální příruční zavazadlo nejen na cesty. Má ergonomicky tvarovaná záda, měkké ramenní popruhy, lehkou konstrukci a reflexní prvky. Pevný a voděodolný materiál. Je vyroben z recyklovaných PET lahví. Nové otevírání zaručí snadný přístup ke všem věcem.

BAAGL Školní batoh Cubic Mandala
1 699 Kč 1 319 Kč

Tříkomorový školní batoh Cubic je vhodný od 3. třídy 1. stupně ZŠ a také pro 2. stupeň ZŠ. Má ergonomicky tvarovaná záda a nechybí pohodlné polstrované ramenní popruhy ani reflexní prvky. Navíc je batoh vybaven tajnou ve spodní části a trendy chlupatým přívěskem.

BAAGL Školní batoh Cubic Tropical
1 599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Školní batoh Cubic Tropical Tříkomorový školní batoh Cubic Tropical, vhodný od 3. třídy 1. stupně ZŠ a také pro 2. stupeň ZŠ. Batoh byl úspěšně testován v ITC Zlín.

BAAGL Penál etue Flamingo
249 Kč

Penál etue Flamingo Pevný penál na zip s dvojitou výklopnou chlopní a potiskem plameňáků. Tento penál poskytuje dostatek prostoru pro všechny psací potřeby, které žáci potřebují.

BAAGL Školní aktovka Hasiči
1 590 Kč 1 179 Kč

Školní aktovka s obrázkem hasičského auta na přední části je vhodná pro žáky 1.–2. třídy ZŠ. Aktovka má ergonomicky tvarovaná záda s možností výškového nastavení. Nechybí pohodlné polstrované ramenní popruhy ani reflexní prvky. Navíc je aktovka vybavena super elastickou svítilnou, kterou lze kamkoliv zavěsit.

BAAGL Školní batoh Cubic Warrior
1 699 Kč 1 259 Kč

Tříkomorový školní batoh je vhodný od 3. třídy 1. stupně ZŠ a také pro 2. stupeň ZŠ. Má ergonomicky tvarovaná záda a nechybí pohodlné polstrované ramenní popruhy ani reflexní prvky. Navíc je batoh vybaven stylovým přívěskem na klíče s logem Baagl.

BAAGL Školní set Piráti
1 399 Kč

Školní set Piráti Chlapecký školní set Piráti pro prvňáčky se skládá ze školní aktovky, klasického penálu a sáčku na obuv. ŠKOLNÍ AKTOVKA PIRÁTI• Školní aktovka s motivem pirátů na přední části, vhodná pro žáky 1.–2. třídy ZŠ.

BAAGL Školní aktovka Dino
1 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Školní aktovka Dino Školní aktovka s motivem dinosaura na přední části, vhodná pro žáky 1.–2. třídy ZŠ. Aktovka byla úspěšně testována v ITC Zlín.

BAAGL Školní batoh Lamy
1 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Školní batoh Lamy Dívčí školní batoh Lamy s potiskem tohoto populárního zvířete. Tento batoh je vhodný již od 3. třídy prvního stupně a také pro 2. stupeň ZŠ.

BAAGL Školní batoh Jungle
1 399 Kč

Školní batoh Jungle Dívčí batoh Jungle v modro-fialové barvě s tropickým motivem potisku. Batoh je vhodný od 3. třídy základní školy.

BAAGL Školní penál Street King
249 Kč 239 Kč

Školní pouzdro etue s cool motivem. Tvrdý obal uzavíratelný na zip má uvnitř chlopeň s poutky na psací potřeby a kapsičku na zip. Vyrobeno z kvalitních materiálů.

BAAGL Školní set Logo Black
1 299 Kč

Školní set Logo Black Školní set s logem Baagl je určený od 3. třídy základní školy a skládá se z níže uvedených produktů. ŠKOLNÍ BATOH LOGO BLACK• Školní batoh Logo Black vhodný od 3. třídy 1. stupně ZŠ a také pro 2. stupeň ZŠ.

BAAGL Školní set Freestyle
1 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Školní set Freestyle Akční školní set Freestyle je vhodný pro chlapce od třetí třídy ZŠ. Batoh, který je součástí setu byl úspěšně testován v ITC Zlín a dále obsahuje praktický penál a sáček na obuv.

BAAGL Školní batoh skate Pink
1 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Školní batoh Skate Pink Školní batoh Skate Pink s reflexním logem Baagl na přední straně, vhodný od 3. třídy 1. stupně ZŠ a také pro 2. stupeň ZŠ. Batoh byl úspěšně testován v ITC Zlín.

BAAGL Sáček na obuv Fotbal
159 Kč

Sáček na cvičky s fotbalovým motivem je vhodný na přezůvky nebo úbor do tělesné výchovy. Sáček je z pevného omyvatelného materiálu. Zdrhování pomocí pevných tkanic, které zároveň umožňují nošení na zádech.

BAAGL Penál etue Skate Triangle
299 Kč 249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Výrazně červený pevný penál s výklopnou přepážkou. Tvrdý obal uzavíratelný na zip má uvnitř chlopeň s poutky na psací potřeby a kapsičku na zip. Vyrobeno z kvalitních materiálů.

BAAGL Box na svačinu Panda
144 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Připravte jídlo a pití do exkluzivního plastového boxu na uschování jídla do školy nebo na volný čas. Plastový box má na přední straně pacičku na uzavření, víko má krásný potisk s motivem.

BAAGL Láhev na pití Koně
149 Kč 145 Kč

Láhev na pití s motivem kůň. Lahev je vyrobena ze zdravotně nezávadných, měkkých plastů bez BPA. Láhev je vhodná pro děti a nezpůsobuje žádné alergie. Objem lahve je 500 ml.

BAAGL Penál etue Tropical
249 Kč

Penál etue Tropical Dívčí pevný penál na zip s dvojitou výklopnou chlopní s tropickým potiskem. • Pevný penál na zip s dvojitou výklopnou chlopní.• Vnitřní kapsa na zip.• Kapsa se školním rozvrhem. Barva: černá Šířka:23 cm Výška:12 cm Hloubka: 5 cm

BAAGL Sáček na obuv Hasiči
169 Kč

Klučičí sáček s obrázkem velkého hasičského auta, je vhodný na přezůvky nebo úbor do tělesné výchovy. Sáček je z pevného omyvatelného materiálu. Zdrhování pomocí pevných tkanic, které zároveň umožňují nošení na zádech.

BAAGL Školní batoh Logo Reflex
1 399 Kč 1 069 Kč

Tříkomorový školní batoh je vhodný od 3. třídy 1. stupně ZŠ a také pro 2. stupeň ZŠ. Má ergonomicky tvarovaná záda a nechybí pohodlné polstrované ramenní popruhy ani reflexní prvky. Navíc je batoh vybaven praktickou svítilnou.

BAAGL Desky na školní sešity A4 Jumbo Logo
159 Kč

Box na sešity a další školní pomůcky ve formátu A4. Ochranné desky na úschovu sešitů či jiných dokumentů, včetně vnitřní klopy proti vypadnutí, zajištěné gumičkou. Nezbytná součást vybavení každého školáka na uložení pomůcek.

BAAGL Školní batoh Happy Owls
899 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Školní batoh Happy Owls Školní batoh se sovičkami v dívčím provedení, vhodný od 3. třídy 1. stupně ZŠ a také pro 2. stupeň ZŠ. Batoh byl úspěšně testován v ITC Zlín.

BAAGL Penál etue Warrior
299 Kč 249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Designový chlapecký pevný penál na zip v zelené barvě s nápisem a vyobrazením řecké helmice. Penál je vybavený i reflexními prvky. Tvrdý obal uzavíratelný na zip má uvnitř chlopeň s poutky na psací potřeby a kapsičku na zip. Vyrobeno z kvalitních materiálů.

BAAGL Sáček na obuv Pírka
179 Kč

Sáček na cvičky s roztomilým holčičím motivem, je vhodný na přezůvky nebo úbor do tělesné výchovy. Sáček je z pevného omyvatelného materiálu. Zdrhování pomocí pevných tkanic, které zároveň umožňují nošení na zádech.

Nová značka BAAGL se zaměřuje na potřeby celé rodiny a splňuje i ty nejnáročnější požadavky na kvalitu a design. Základním produktem kolekce jsou školní aktovky a batohy. U jejich výroby klade společnost důraz na ergonomii, konstrukci, zvolené materiály, bezpečnost a chytrou organizaci. Celá kolekce je plná zajímavých doplňků, které mají zpříjemnit každodenní nošení, a nabízí atraktivní motivy pro holky i pro kluky. Nezapomíná se ani na dospělé či starší studenty, i oni si v kolekci této nové značky batoh vyberou.

Nová značka BAAGL se zaměřuje na potřeby celé rodiny a splňuje i ty nejnáročnější požadavky na kvalitu a design. Základním produktem kolekce jsou školní aktovky a batohy. U jejich výroby klade společnost důraz na ergonomii, konstrukci, zvolené materiály, bezpečnost a chytrou organizaci. Celá kolekce je plná zajímavých doplňků, které mají zpříjemnit každodenní nošení, a nabízí atraktivní motivy pro holky i pro kluky. Nezapomíná se ani na dospělé či starší studenty, i oni si v kolekci této nové značky batoh vyberou.