BabyGO Chodítko Walker 4v1 Beige
24x

BabyGO Chodítko Walker 4v1

2 590 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Chodítko Walker 4v1 pro první krůčky i chůzi s oporou, houpačka, odnímatelný multifukční herní pult, nastavitelné do 3 pozic, pro děti od 6 do 36 měsíců.

Od prodejce MALL
-15%
BabyGO Houpačka Dandly Beige

BabyGO Houpačka Dandly

2 390 Kč
2 019 Kč
Doprava zdarma
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Houpačka Dandly s automatických houpáním, hudbou, 5ti bodovými bezpečnostními pásy, odnímatelnou hrazdou s hračkami, podhlavníčkem a pratelným potahem. Nosnost do 9kg.

Od prodejce MALL
-15%
BabyGO Houpačka Cuddly Beige
4x

BabyGO Houpačka Cuddly

2 590 Kč
2 182 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Houpačka Cuddly s automatických houpáním, 5ti rychlostmi houpání, hudbou, 5ti bodovými bezpečnostními pásy, odnímatelnou hrazdou s hračkami, podhlavníčkem a pratelným potahem. Nosnost do 9kg.

Od prodejce MALL
-20%
BabyGO Lehátko Fancy Dark Grey
35x

BabyGO Lehátko Fancy

1 990 Kč
1 584 Kč

Lehátko Fancy je vhodné pro děti od narození, nastavitelné do 3 pozic, 3bodový bezpečnostní pás, hrazdička s dvěmi hračkami, odnímatelný potah.

Od prodejce MALL
BabyGO Lehačka COZY Grey
9x

BabyGO Lehačka COZY

1 490 Kč
1 292 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Stabilní lehátko pro děti s odnímatelnou hrazdičkou a 3 bodovým bezpečnostním pásem včetně polstrovaného krytu. Vhodné pro děti již od narození do 9 kg.

Od prodejce MALL

Houpání je pro malé děti velmi důležité, stimuluje jejich smysly. BabyGo nabízí zvířátka pro houpání. Všechny z nich mají certifikaci kvality a přinášejí dětem spoustu radosti a zábav. Houpací lyžiny a úchytky zvířat jsou vyrobeny z březového dřeva. Křesílka obsahují zvukový modul, který při každém zmáčknutí zvíře imitují.