Babys PHILIPS RESPIRONICS EVERFLO IKK, Kyslíkový koncentrátor
30 843 Kč
Doprava zdarma

Koncentrátor EverFlo je spolehlivé a kvalitní lékařské zařízení určené pro pacienty, pro které je kyslíková terapie zdrojem života. Stojí za zmínku, že koncentrátor EverFlo se používá k dodávání dalšího kyslíku lidem, kteří vyžadují kyslíkovou terapii. Toto zařízení nemá sloužit k podpoře života.

Babys ACCURATE FS20P Pulsní oximetr pro děti od 2-12 let
1 717 Kč
Doprava zdarma

ACCURATE & nbsp; FS20P je elektronické zařízení na neinvazivní měření saturace krve. Pro tento účel používá metodu pulzní oxymetru – měří stupeň absorpce záření tkáněmi s dvěma různými vlnovými délkami.

Babys IMDK C101A3, Pulsní oximetr
536 Kč

Pulzní oximetr je zařízení doporučené ministerstvem zdravotnictví na monitorování zdraví během pandemie. Pulsní oxymetr na prst sleduje hladinu a puls kyslíku v saturaci (SpO2). Pulsní oxymetr je obzvláště důležitý pro lidi, kteří mají koronavirus s malými nebo žádnými příznaky.

Babys CONTEC CMS50D, Pulzný oximeter
542 Kč

Prstový pulzný oximeter CMS50D. Model CMS50D popredného výrobcu zdravotníckej techniky, CONTEC MEDICAL SYSTEMS, je jedným z najuznávanejších a najklasickejších pulzných oximetrov na trhu.

Babys YIMI LIFE YM201, Pulsní oximetr s alarmem
469 Kč

Prstový pulzní oximetr Yimi Life YM101 je navržen pro detekci kyslíku v krvi (SpO2) a tepové frekvence. Tento pulzní oximetr je určen pro neinvazivní měření saturace krve kyslíkem. Rozsah měření je 70% – 99% s přesností ± 2%.

Babys Jumper JPD-500G, Pulsní oximetr, černý
715 Kč

Pulzní oximetr JPD-500G s vysokou přesností a indikací měření v reálném čase. Získejte údaje, i když je rychlost perfúze krve pouze 0,3%. Dobrý i pro lékaře a zdravotní sestry.

Babys ACCURATE FS10C, Pulsní oximetr
684 Kč

Spolehlivé výsledky – přesné údaje pro náročné pacienty díky nízké perfuzi, určený pro široké spektrum pacientů. Testovaný v pohybu.

Babys CONTEC CMS50DL Pulsní oximetr
522 Kč

Malé, lehké, přenosné & nbsp; zařízení & nbsp; na jednoduché a zcela bezbolestné měření nasycení hemoglobinu kyslíkem (SpO2) a tepové frekvence (pulsu).

Babys JUMPER JPD-500F pulsní oxymetr s obrazovkou OLED a Bluetooth
1 573 Kč

Pulzní oximetr přes prst monitoruje saturaci krve a pulz kyslíkem (SpO2). Pulzní oximetr je obzvláště důležitý pro lidi, kteří mají koronavirus s malými nebo žádnými příznaky. Povinná součást domácí lékárničky v čase pandemie.

Babys Contec CMS50D-BT S, Pulsní oximetr s bluetooth
1 122 Kč

Lehký pulzní oximetr s jednoduchým a přátelským designem. Je určen k měření saturace arteriálního hemoglobinu (SpO2) kyslíkem u dospělých a dětí. Komunikace s aplikací v telefonu přes bluetooth vám umožňuje sledovat vaše výsledky.

Babys IMDK C101H1, Pulsní oximetr
617 Kč

Pulzní oximetr na prst sleduje saturaci krve a pulz kyslíkem (SpO2). Pulzní oximetr je obzvláště důležitý pro lidi, kteří mají koronavirus asymptomaticky nebo s malými příznaky.

Babys Jumper JPD-500G, Pulzný oximeter, biely
715 Kč

Pulzný oximeter JPD-500G s vysokou presnosťou a indikáciou merania v reálnom čase. Získajte údaje, aj keď je rýchlosť perfúzie krvi iba 0,3%. Dobrý aj pre lekárov a zdravotné sestry.

Babys BERRY BM1000, Pulsní oximetr
783 Kč

Kompaktní a pohodlný na nošení. Jednoduché ovládání jedním tlačítkem, dokonce i starší lidé ho mohou snadno zapnout a přečíst si výsledek. Dvě 1,5V AAA baterie je možné používat nepřetržitě déle než 15 hodin. Pulzní oximetr Berry je ekologičtější, protože šetří energii.

Babys CONTEC TP500, Bezdotykový teploměr s měřením až do -20 ° C
705 Kč

Bezdotykový teploměr ukazuje výsledek za méně než sekundu s přesností na 0,1. Jeho největší výhodou je snížení kontaktu člověka a zařízení na téměř nulovou hodnotu. Výsledky jsou spolehlivé i při venkovních měřeních až do –20 ° C.

Babys Nonino ONYX VANTAGE 9590, Pulsní oximetr, černý
6 648 Kč
Doprava zdarma

Vantage 9590 je jediný prstový pulzní oxymetr s vědecky ověřenou přesností v nejnáročnějších případech, včetně pacientů s nízkou perfuzí nebo pacientů s tmavými odstíny pleti.

Babys BulkySoft Jednorázové ubrousky 100ks
30 Kč

Jednorázové ubrousky v kartonu 100ks. Skládají se ze dvou vrstev příjemného hedvábného papíru, jemného na pokožku, nepůsobící odřeniny. & Nbsp; Vyrobeno z čisté vybrané celulózy.

Babys NONIN ONYX VANTAGE 9590, Pulzný oximeter, červený
6 648 Kč
Doprava zdarma

Vantage 9590 je jediný prstový pulzný oxymeter s vedecky overenou presnosťou v najnáročnejších prípadoch, vrátane pacientov s nízkou perfúziou alebo pacientov s tmavými odtieňmi pleti.

Babys Nonino ONYX VANTAGE 9590, Pulsní oximetr, modrý
6 648 Kč
Doprava zdarma

Vantage 9590 je jediný prstový pulzní oxymetr s vědecky ověřenou přesností v nejnáročnějších případech, včetně pacientů s nízkou perfuzí nebo pacientů s tmavými odstíny pleti.