Baktoma Bacti ZR - Zazimovač jezírek a rybníčků - 0,5kg
593 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jezírka - zazimovač - přírodní bakteriální přípravek pro zazimování Vašeho jezírka nebo rybníčku při nízkých teplotách – extra účinný Výsledkem působení přípravku Bacti ZR je čisté zahradní jezírko a rybníček bez sinic a zákalu. Dochází k rozkladu organických usazenin na dně i ve vodním sloupci.

Baktoma BACTI JS - Startovací bakterie do jezírka - 0,5 kg
593 Kč

Jezírka – startovací bakterie - přírodní startovací bakterie pro čisté zahradní jezírko nebo rybníček po zimě bez bahna a řas (pro 40 m2) – Extra účinný. Výsledkem působení přípravku  je čisté zahradní jezírko a rybníček bez sinic a zákalu po zimním období.

Baktoma Bacti LB - Laktobakterie do jezírka - 0,5kg
593 Kč

Jezírka - laktobakterie - přírodní laktobakterie zajišťují výborný zdravotní stav ryb ve Vašem jezírku či rybníčku (pro 100 m2) Přípravek Bacti LB je směs fakultativně anaerobních bakterií, enzymů a živin nutných pro činnost mikroorganismů.

Baktoma Bacti ZA - Zazimovač žump a septiků - 0,5kg
229 Kč

Zazimovač žump a septiků- přírodní bakteriální přípravek pro zazimování Vaší žumpy nebo septiku při nízkých teplotách Bacti ZA je prostředek určený pro rozklad organických nečistot, usazenin a kalů v žumpách a septicích.

Baktoma Bacti DC - Bakterie do ČOV - 0,5kg
198 Kč

Bakterie do ČOV – přírodní bakterie pro likvidaci zápachu a organických usazenin nebo krust ve Vaší čističce odpadních vod (ČOV). Bacti DC je určený k rozkladu zbytkových organických nečistot v domovní čistírně odpadních vod.

Baktoma Bacti JR - Bakterie do jezírka - 0,5kg
593 Kč

Bakterie do jezírka – přírodní bakteriální přípravek pro dlouhodobě čisté zahradní jezírko nebo rybníček (pro 15 m2) – Extra účinný. Výsledkem působení přípravku Bacti JR je čisté zahradní jezírko a rybníček bez sinic a zákalu. Dochází k rozkladu organických usazenin na dně i ve vodním sloupci.

Baktoma Bacti AK - Bakterie do akvária - 0,5kg
414 Kč

Bakterie do akvária – výsledkem působení přípravku Bacti AK v akváriích je rozklad organických usazenin na dně i ve vodním sloupci pomocí vysoce mobilních přírodních bakterií ! Přípravek Bacti AK je směs bakteriálních spór, enzymů a živin nutných pro činnost mikroorganismů.

Baktoma BACTI DC - BAKTERIE DO ČOV - 0,5KG
239 Kč

BACTI DC – BAKTERIE DO ČOV – 0,5KG Extra účinné bakterie do ČOV. Přírodní bakterie pro bezproblémový a optimální chod Vaší domovní ČOV bez zápachu

Baktoma BACTI JR - BAKTERIE DO JEZÍRKA - 0,5KG
595 Kč

BACTI JR – BAKTERIE DO JEZÍRKA – 0,5KG Extra účinné bakterie do jezírek a rybníčků. Přírodní bakterie pro Vaše čisté zahradní jezírko a zahradní rybníček bez sinic a řas (pro 15 m2).

Baktoma Bacti SO - Bakterie do sifonů - 0,5kg
221 Kč

Bakterie do sifonů – přírodní bakteriální prostředek pro uvolnění a ošetření sifonu a odpadního potrubí. Bacti SO je zcela přírodní a ekologický vysoce účinný biologický prostředek. Je určen k uvolnění a zprůchodnění ucpaného a zaneseného odpadního potrubí a sifonu.

Baktoma BACTI JS - STARTOVACÍ BAKTERIE DO JEZÍRKA - 0,5 KG
595 Kč

BACTI JS – STARTOVACÍ BAKTERIE DO JEZÍRKA – 0,5 KG Extra účinné startovací bakterie do jezírek a rybníčků. Přírodní startovací bakterie pro Vaše čisté zahradní jezírko a zahradní rybníček po zimě bez s

Baktoma Bacti KD - Bakterie do dřezu - 0,5kg
194 Kč

Bakterie do dřezu – přírodní bakteriální prostředek pro uvolnění a ošetření sifonu nebo odpadního potrubí kuchyňských dřezů. Bacti KD je zcela přírodní a ekologický vysoce účinný biologický prostředek.

Baktoma BACTI KD - BAKTERIE DO DŘEZU - 0,5KG
195 Kč

BACTI KD – BAKTERIE DO DŘEZU – 0,5KG Extra účinné bakterie do kuchyňských dřezů. Přírodní bakterie pro uvolnění a ošetření Vašeho sifonu a odpadního potrubí kuchyňských dřezů v rodinných

Baktoma BACTI LA - BAKTERIE DO LATRÍNY - 0,5KG
295 Kč

BACTI LA – BAKTERIE DO LATRÍNY – 0,5KG Extra účinné bakterie do suchého WC a latríny. Přírodní prostředek pro rychlé odstranění organického odpadu a zápachu z Vaší latríny a suchého WC.

Baktoma BACTI SO - BAKTERIE DO SIFONŮ - 0,5KG
229 Kč

BACTI SO – BAKTERIE DO SIFONŮ – 0,5KG Extra účinné bakterie do sifonu a odpadního potrubí. Přírodní bakterie pro uvolnění a ošetření Vašeho sifonu a odpadního potrubí kuchyňských dřezů v r

Baktoma Bacti SZ - Bakterie na skvrny a zápach - 0,5l
162 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bakterie na skvrny a zápach - přírodní bakteriální přípravek pro odstranění zápachu a čištění koberců, čalounění nebo obuvi od organických zbytků.

Baktoma Bacti TL - Bakterie do lapolů - 0,5kg
221 Kč

Bakterie do lapolů – přírodní bakteriální výrobek pro likvidaci tuků ve Vašem odpadním potrubí a tukových lapolech včetně odstranění zápachu – Extra účinný. Jedná se o směs bakterií a enzymů určených pro rozklad tuků v odpadním systému a sifonu.

Baktoma BACTI TL - BAKTERIE DO LAPOLŮ - 0,5KG
229 Kč

BACTI TL – BAKTERIE DO LAPOLŮ – 0,5KG Extra účinné bakterie do kuchyňských dřezů. Přírodní bakterie pro uvolnění a ošetření Vašeho sifonu a odpadního potrubí kuchyňských dřezů v rodinných

Baktoma Bacti UK - Bakterie do kompostu - 0,5kg
180 Kč

Bakterie do kompostu – přírodní bakteriální urychlovač kompostů pro urychlení zrání zahradního kompostu se zachováním veškerých jeho živin a hnojních hodnot. Zcela přírodní a ekologický bio-aktivní výrobek Bacti UK urychlovač kompostu je určený k urychlení kompostování.

Baktoma BACTILAP - BAKTERIE DO TUKOVÝCH LAPOLŮ - 3KG
2 495 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

BACTILAP – BAKTERIE DO TUKOVÝCH LAPOLŮ – 3KG Extra účinné bakterie do kuchyňských dřezů. Přírodní bakterie pro uvolnění a ošetření Vašeho sifonu a odpadního potrubí kuchyňských dřezů v rodinných

Baktoma PTP PLUS - BAKTERIE DO JEZER A RYBNÍKŮ - 1KG
1 845 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

PTP PLUS – BAKTERIE DO JEZER A RYBNÍKŮ – 1KG Extra účinné bakterie do rybníků a jezer. Přírodní bakteriální výrobek pro čistá jezera a rybníky bez sinic a organického bahna (pro 200 m2).