Baktoma Bacti ZR - Zazimovač jezírek a rybníčků - 0,5kg
593 Kč

Jezírka - zazimovač - přírodní bakteriální přípravek pro zazimování Vašeho jezírka nebo rybníčku při nízkých teplotách – extra účinný Výsledkem působení přípravku Bacti ZR je čisté zahradní jezírko a rybníček bez sinic a zákalu. Dochází k rozkladu organických usazenin na dně i ve vodním sloupci.

Baktoma Bacti AK - Bakterie do akvária - 0,5kg
565 Kč

Bakterie do akvária – výsledkem působení přípravku Bacti AK v akváriích je rozklad organických usazenin na dně i ve vodním sloupci pomocí vysoce mobilních přírodních bakterií ! Přípravek Bacti AK je směs bakteriálních spór, enzymů a živin nutných pro činnost mikroorganismů.

Baktoma Bacti JR - Bakterie do jezírka - 0,5kg
593 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bakterie do jezírka – přírodní bakteriální přípravek pro dlouhodobě čisté zahradní jezírko nebo rybníček (pro 15 m2) – Extra účinný. Výsledkem působení přípravku Bacti JR je čisté zahradní jezírko a rybníček bez sinic a zákalu. Dochází k rozkladu organických usazenin na dně i ve vodním sloupci.

Baktoma BACTI JS - Startovací bakterie do jezírka - 0,5 kg
593 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jezírka – startovací bakterie - přírodní startovací bakterie pro čisté zahradní jezírko nebo rybníček po zimě bez bahna a řas (pro 40 m2) – Extra účinný. Výsledkem působení přípravku  je čisté zahradní jezírko a rybníček bez sinic a zákalu po zimním období.

Baktoma Bacti KD - Bakterie do dřezu - 0,5kg
194 Kč

Bakterie do dřezu – přírodní bakteriální prostředek pro uvolnění a ošetření sifonu nebo odpadního potrubí kuchyňských dřezů. Bacti KD je zcela přírodní a ekologický vysoce účinný biologický prostředek.

Baktoma Bacti LB - Laktobakterie do jezírka - 0,5kg
593 Kč

Jezírka - laktobakterie - přírodní laktobakterie zajišťují výborný zdravotní stav ryb ve Vašem jezírku či rybníčku (pro 100 m2) Přípravek Bacti LB je směs fakultativně anaerobních bakterií, enzymů a živin nutných pro činnost mikroorganismů.

Baktoma Bacti SO - Bakterie do sifonů - 0,5kg
221 Kč

Bakterie do sifonů – přírodní bakteriální prostředek pro uvolnění a ošetření sifonu a odpadního potrubí. Bacti SO je zcela přírodní a ekologický vysoce účinný biologický prostředek. Je určen k uvolnění a zprůchodnění ucpaného a zaneseného odpadního potrubí a sifonu.

Baktoma Bacti UK - Bakterie do kompostu - 0,5kg
180 Kč

Bakterie do kompostu – přírodní bakteriální urychlovač kompostů pro urychlení zrání zahradního kompostu se zachováním veškerých jeho živin a hnojních hodnot. Zcela přírodní a ekologický bio-aktivní výrobek Bacti UK urychlovač kompostu je určený k urychlení kompostování.

Baktoma Bacti ZA - Zazimovač žump a septiků - 0,5kg
229 Kč

Zazimovač žump a septiků- přírodní bakteriální přípravek pro zazimování Vaší žumpy nebo septiku při nízkých teplotách Bacti ZA je prostředek určený pro rozklad organických nečistot, usazenin a kalů v žumpách a septicích.