Balm Balm Éterický olej Heřmánek 5 ml
422 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Léčivou sílu heřmánku známe už od dětských let, kdy jsme jeho významnou roli v léčitelství poznali z dětských pohádek. Heřmánek je tradiční léčitelskou bylinou všude, kde roste.

Balm Balm Éterický olej Jalovec 10 ml
423 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Věděli jste, že jalovec se používá k dochucení různých alkoholických nápojů? Slovo „gin“ pochází z francouzského slova „jalovčinky“ (giniévre). Využívání jalovce a jalovčinek (modrých bobulovitých plodů jalovce) v gastronomii je široké, ale léčitelství je mnohonásobně významnější.

Balm Balm Éterický olej Kadidlo 10 ml
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kořeněná mystická vůně kadidla není pro každého. Alespoň ne z počátku. Ale velmi brzy ve vás probudí zvědavost a vy jeho vůni budete chtít prozkoumávat stále častěji, až se do ní zcela ponoříte.

Balm Balm Éterický olej Máta peprná 10 ml
191 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Složení Organic Mentha Piperita essential oil. Balm Balm – pečující a hýčkající kosmetika Britskou značku kosmetiky milujeme pro její pestrou paletu tělových olejů, éterických olejů a balzámů, a také díky vytříbeným ingrediencím a krásné vůni.

Balm Balm Tělový olej obnovující 500 ml
1 735 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Obnovující tělový olej od Balm Balm si oblíbili sportovci, protože pomáhá od svalové horečky, napjatých svalů a pomáhá s rychlou regenerací. Je častou volbou seniorů, které trápí pohybový aparát, bolesti kloubů a studené končetiny, protože prohřívá a uvolňuje svaly.