Balm Balm Éterický olej Máta peprná 10 ml
191 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Složení Organic Mentha Piperita essential oil. Balm Balm – pečující a hýčkající kosmetika Britskou značku kosmetiky milujeme pro její pestrou paletu tělových olejů, éterických olejů a balzámů, a také díky vytříbeným ingrediencím a krásné vůni.

Balm Balm Éterický olej Kadidlo 10 ml
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kořeněná mystická vůně kadidla není pro každého. Alespoň ne z počátku. Ale velmi brzy ve vás probudí zvědavost a vy jeho vůni budete chtít prozkoumávat stále častěji, až se do ní zcela ponoříte.

Balm Balm Éterický olej Heřmánek 5 ml
422 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Léčivou sílu heřmánku známe už od dětských let, kdy jsme jeho významnou roli v léčitelství poznali z dětských pohádek. Heřmánek je tradiční léčitelskou bylinou všude, kde roste.

Balm Balm Éterický olej Jalovec 10 ml
423 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Věděli jste, že jalovec se používá k dochucení různých alkoholických nápojů? Slovo „gin“ pochází z francouzského slova „jalovčinky“ (giniévre). Využívání jalovce a jalovčinek (modrých bobulovitých plodů jalovce) v gastronomii je široké, ale léčitelství je mnohonásobně významnější.

Balm Balm Cestovní set s kadidlem 30 ml
995 Kč

Na cestách chcete šetřit místem ne pohodlím. Proto Balm Balm vytvořilo cestovní sadu čtyř výjimečných pečujících kousků pro vaši pleť, vše zabalené v bavlněném pytlíčku. Sada je také vhodná jako dárek nebo jako testovací balíček pro prozkoumání zkrášlující síly kadidla.

Balm Balm Tělový olej obnovující 500 ml
1 735 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Obnovující tělový olej od Balm Balm si oblíbili sportovci, protože pomáhá od svalové horečky, napjatých svalů a pomáhá s rychlou regenerací. Je častou volbou seniorů, které trápí pohybový aparát, bolesti kloubů a studené končetiny, protože prohřívá a uvolňuje svaly.