10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
BarCraft Chladící nádoba na víno, tepaný dvoustěnný nerez, BarCraft BarCraft Chladící nádoba na víno, tepaný dvoustěnný nerez, BarCraft
BarCraft Chladící nádoba na víno, tepaný dvoustěnný nerez, BarCraft

Chytrá konstrukce s dvojitými stěnami funguje tak, že zachycuje chladný vzduch kolem láhve vína, a jako bonus také pomáhá zabránit vnější námraze a kondenzaci, takže vám po ní nezůstane špinavá louže, kterou byste museli uklízet! Rozměry: 12 cm x 20 cm.

můžete mít 5.12. - 6.12.

BarCraft Vývrtka na víno elektrická, BarCraft BarCraft Chladící nádoba na víno, tepaný dvoustěnný nerez, BarCraft
BarCraft Vývrtka na víno elektrická, BarCraft

Elektrická vývrtka na víno je ideální pro úsporu spousty času. Díky měkkému dotykovému tělu se pohodlně používá a zabraňuje rozpakům při manipulaci s těžko pohyblivými zátkami. Každodenní potřeby pro domácí bar BarCraft nabízí výběr barových potřeb, které přenesou zábavu do vašeho domova.

můžete mít 5.12. - 6.12.

BarCraft Shaker Boston skleněný 650ml, BarCraft BarCraft Chladící nádoba na víno, tepaný dvoustěnný nerez, BarCraft
BarCraft Shaker Boston skleněný 650ml, BarCraft

Skleněný šejkr, který nejenže vypadá skvěle, ale má také řadu koktejlových receptů vyrytých do skla, takže můžete snadno postupovat podle pokynů a znovu a znovu míchat dokonalé koktejly. Ideální pro každého, kdo chce být v míchání koktejlů dokonalý.

můžete mít 5.12. - 6.12.

BarCraft Vývrtka na víno páková POWER ARC, BarCraft BarCraft Chladící nádoba na víno, dvoustěnný nerez, BarCraft
BarCraft Vývrtka na víno páková POWER ARC, BarCraft

Páková vývrtka na víno. Skvělý dárek pro milovníky vína. Každodenní potřeby pro domácí bar BarCraft nabízí výběr barových potřeb, které přenesou zábavu do vašeho domova.

můžete mít 5.12. - 6.12.

BarCraft Chladící nádoba na víno, dvoustěnný nerez, BarCraft BarCraft Chladící nádoba na víno, dvoustěnný nerez, BarCraft
BarCraft Chladící nádoba na víno, dvoustěnný nerez, BarCraft

Chladící nádoba na víno patří mezi každodenní potřeby pro domácí bar, které přenesou zábavu do vašeho domova. BarCraft zahrnuje výrobky na víno, koktejly, lihoviny a mnoho dalšího a je ideální volbou, když si chcete doma odpočinout a cítit se osvěženi a oživeni.

můžete mít 5.12. - 6.12.

BarCraft Karafa na červené víno 1,5 l, BarCraft BarCraft Chladící nádoba na víno, dvoustěnný nerez, BarCraft
BarCraft Karafa na červené víno 1,5 l, BarCraft

Dekantační karafa na víno je ztělesněním elegance a sofistikovanosti. Ručně vyráběná, každá individuálně zpracovaná skleněná karafa má úzké hrdlo s krásně skloněnou horní částí, která vykvétá do široké, zakřivené základny.

můžete mít 5.12. - 6.12.

BarCraft Barová palička BarCraft BarCraft Vývrtka na víno páková DELUXE, BarCraft
BarCraft Barová palička BarCraft

Koktejlové šťouchalo jsou nezbytnou výbavou pro každého, kdo si někdy míchá mojito nebo připravuje caipirinhu.

můžete mít 5.12. - 6.12.

BarCraft Sada na mojito. 4 ks, BarCraft BarCraft Vývrtka na víno páková DELUXE, BarCraft
BarCraft Sada na mojito. 4 ks, BarCraft

Sada na mojito pro domácí bar ze série výrobků, které nabízí výběr barových potřeb, které přenesou zábavu do vašeho domova. BarCraft zahrnuje víno, koktejly, lihoviny a mnoho dalšího a je ideální volbou, když si chcete doma odpočinout a cítit se svěží a oživení.

můžete mít 5.12. - 6.12.

BarCraft Vývrtka na víno páková DELUXE, BarCraft BarCraft Vývrtka na víno páková DELUXE, BarCraft
BarCraft Vývrtka na víno páková DELUXE, BarCraft

Každodenní potřeby pro domácí bar, BarCraft nabízí výběr barových potřeb, které přenesou zábavu do vašeho domova. BarCraft zahrnuje víno, koktejly, lihoviny a mnoho dalšího a je ideální volbou, když si chcete doma odpočinout a cítit se osvěženi a oživeni.

můžete mít 5.12. - 6.12.

BarCraft Karafa a skleničky na rum a whisky broušená 900 ml a 4 x 200 ml, BarCraft BarCraft Karafa a skleničky na rum a whisky broušená 900 ml a 4 x 200 ml, BarCraft
BarCraft Karafa a skleničky na rum a whisky broušená 900 ml a 4 x 200 ml, BarCraft

Sada obsahuje vše, co potřebujete k popíjení, vychutnávání a uchovávání whisky nebo rumu. K dispozici je skleněná karafa o objemu 900 ml a čtyři sklenice Old Fashioned o objemu 200 ml. Každá z nich je vyrobena z vysoce kvalitního skla s tradičními detaily z broušeného skla.

Momentálně nedostupné

BarCraft Karafa na rum a whisky broušená 1L, BarCraft BarCraft Karafa a skleničky na rum a whisky broušená 900 ml a 4 x 200 ml, BarCraft
BarCraft Karafa na rum a whisky broušená 1L, BarCraft

Karafa je ideální pro uchovávání a nalévání cenných alkoholických nápojů – od skotské whisky nebo sherry Amontillado až po koňak nebo dokonce trnkový gin. Můžete se spolehnout, že je udrží v nejlepší kondici. Uzávěr láhve je opatřen vysoce kvalitním silikonovým těsněním.

Momentálně nedostupné