Barny's TRIPLE Blend Extra silný 700g
1 295 Kč 1 129 Kč
+ doprava zdarma

Barny's TRIPLE blend Extra silný je ještě obsažnější a ještě silnější produkt pro vaše klouby. Dle našeho názoru nejsilnější chondroprotektivní přípravek na klouby všech dob. Pětihvězdičkový produkt pro klouby ve spolupráci s Alavis (přípravky pro klouby a chrupavky koní).

Barny's Barny's Sioux MSM 600g
790 Kč 630 Kč
+ doprava zdarma

Tradiční severoamerická indiánská receptura legendárního kmene Siouxů pro klouby a celý pohybový aparát. Rychlý a efektivní už po několika dnech.

Barny's Triple Blend Extra Silný 700 g
1 148 Kč

Barny's Triple Blend Extra Silný 700 g se stévií ještě obsažnější a ještě silnější produkt pro vaše klouby. Dle našeho názoru nejsilnější chondroprotektivní doplněk stravy na klouby všech dob.

Barny's Sioux MSM 600 g

Barny's Sioux MSM 600 g

Hodnocení: 4,8
587 Kč

Sioux MSM je tradiční osvědčenou recepturou pro pohybový aparát.

Barny's HerpeNorm 30 kapslí
254 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

HerpeNorm je určen k péči o rty.  Přípravek také podporuje správnou funkci imunitního systému. Obsahuje kombinaci zinku a L-lysinu pro intenzivní péči o rty.

Barny's Triple blend EXTRA silný 200 g
469 Kč

Přípravek Barny´s Triple blend EXTRA silný je pětihvězdičkový produkt pro normální činnost kloubů, neboť obsahuje kombinaci chondroprotektivních látek glukosamin sulfát, chondroitin sulfát a MSM.

Barny's Celadrin Locomotive 60 kapslí + 60 tablet
703 Kč

Celadrin Locomotive představuje unikátní dvouměsíční kúru pro vaše klouby, která je složena z revolučních produktů Celadrin Extra silný a Kloubní SuperMix s bohatým obsahem nutričních látek, který nemůže nabídnout nikdo jiný!.

Barny's Dětský HypnoX® 120 ml
203 Kč

Dětský HypnoX® 120 ml je zklidňující sirup a zdroj vitamínu B6. Sirup je vhodný pro přirozené zklidnění a snadné usínání, při změně denního režimu (např. po prázdninách), při emočním vypětí.   Sirup je nenávykový a bez vedlejších účinků. Obsahuje přírodní patentovanou ingredienci Lactium®.

Barny's Hypnox DuoMAX 40 tbl.
240 Kč

Přípravek Hypnox DuoMAX představuje unikátní směs bylin, vitamínu B6 a bioaktivního alfa dekapeptidu pro lepší komfort usínání.

Barny's HypnoX forte 20 tbl.
148 Kč

Přípravek HypnoX forte představuje extra silnou kombinaci bylin pro lepší komfort usínání a kvalitní spánek.

Barny's Inocell 2 x 60 kapslí
917 Kč

InoCell je patentovaná směs inositolu, Ca2+, Mg2+ a IP6 (inositolhexafosfátu), které se ve svém pozitivním účinku vzájemně doplňují.

Barny's Inovo 5 90 tbl.
475 Kč

Přípravek Inovo 5 představuje aktivní komplexní péči o klouby, chrupavku a kloubní pouzdro.

Barny's Kolostrum Synermune 30 kapslí
322 Kč

Kolostrum je první mateřské mléko z nejkvalitnějších chovů kanadských krav. První mateřské mléko je nenahraditelným zdrojem zdraví a imunity. Aby se tělo dokázalo vypořádat s viry a bakteriemi, k tomu potřebuje imunoglobuliny.

Barny's NovoFerrin 30 kapslí
173 Kč

Přípravek NovoFerrin představuje unikátní liposomální formu železa LipoFer, která má až 5× vyšší vstřebatelnost.

Barny's OSTEOeffect 325,5 g
356 Kč

OSTEOeffect je přípravek určený pro efektivní mineralizaci kostí a pro normální stav kloubů.

Barny's RoboFlex 30 kapslí
275 Kč

RoboFlex obsahuje unikátní látku IBUcell, která působí přiznivě na zad a krční páteř.

Barny´s na českém trhu působí od roku 1997. Jedná se původně o kanadskou společnost, která v současnosti spolupracuje na vývoji a výrobě nutraceutik s vysokým farmaceutickým standardem a farmaceutickou normou GMP.

Barny´s na českém trhu působí od roku 1997. Jedná se původně o kanadskou společnost, která v současnosti spolupracuje na vývoji a výrobě nutraceutik s vysokým farmaceutickým standardem a farmaceutickou normou GMP.