Barny's HypnoX forte 20 tbl.
149 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přípravek HypnoX forte představuje extra silnou kombinaci bylin pro lepší komfort usínání a kvalitní spánek.

Barny's Inocell 2 x 60 kapslí
899 Kč

InoCell je patentovaná směs inositolu, Ca2+, Mg2+ a IP6 (inositolhexafosfátu), které se ve svém pozitivním účinku vzájemně doplňují.

Barny's Hypnox DuoMAX 40 tbl.
235 Kč

Přípravek Hypnox DuoMAX představuje unikátní směs bylin, vitamínu B6 a bioaktivního alfa dekapeptidu pro lepší komfort usínání.

Barny's Triple blend extra silný 700 g
1 149 Kč

Barny's Triple blend extra silný Ještě obsažnější a ještě silnější produkt pro vaše klouby. Pětihvězdičkový produkt pro klouby ve spolupráci s Alavis (přípravky pro klouby a chrupavky koní). Pořádná dávka kloubní výživy pro vaše klouby!

Barny's Sioux MSM 600 g

Barny's Sioux MSM 600 g

Hodnocení: 4,8
649 Kč

Sioux MSM je tradiční osvědčenou recepturou pro pohybový aparát.

Barny's TRIPLE Blend Extra silný 700g
1 295 Kč 1 129 Kč

S aroma a se sladidlem z rostliny stévie.. Skvělá chuť, vysoká rozpustnost!. Barny's TRIPLE blend Extra silný je ještě obsažnější a ještě silnější produkt pro vaše klouby.. Dle našeho názoru nejsilnější chondroprotektivní přípravek na klouby všech dob..

Barny's HerpeNorm 30 kapslí
249 Kč

HerpeNorm je určen k péči o rty.  Přípravek také podporuje správnou funkci imunitního systému. Obsahuje kombinaci zinku a L-lysinu pro intenzivní péči o rty.

Barny's RoboFlex 30 kapslí
269 Kč

RoboFlex obsahuje unikátní látku IBUcell, která působí přiznivě na zad a krční páteř.

Barny's Triple blend EXTRA silný 200 g
469 Kč

Přípravek Barny´s Triple blend EXTRA silný je pětihvězdičkový produkt pro normální činnost kloubů, neboť obsahuje kombinaci chondroprotektivních látek glukosamin sulfát, chondroitin sulfát a MSM.

Barny's ACTIValoe lékárenská dvojbalení 2 x 500 ml
445 Kč

ACTIValoe lékárenská dvojbalení je minimálně 3× silnější, než běžně prodávaná Aloe vera. Patentovaná technologie zpracování „Aloecorp MAP process“ (původní nabyvatel patentu Unigen Pharmaceuticals, Inc) zajišťuje 3× vyšší nárůst obsahu polysacharidů o molekulární hmotnosti 50–200 kDa.

Barny's Barny's Sioux MSM 600g-20%
790 Kč 630 Kč

Obsahuje ultra čistou podobu přírodní látky Lignisul MSM.. Barny's Sioux MSM je přírodní produkt bez konzervantů a jiných aditiv.. Tradiční osvědčená receptura pro pohybový aparát.. Vhodný pro všechny generace, velmi účinný i u seniorů ve vysokém věku..

Barny's NovoFerrin 30 kapslí
169 Kč

Přípravek NovoFerrin představuje unikátní liposomální formu železa LipoFer, která má až 5× vyšší vstřebatelnost.

Barny's Triple Blend Extra Silný 700 g
1 129 Kč

Barny's Triple Blend Extra Silný 700 g se stévií ještě obsažnější a ještě silnější produkt pro vaše klouby. Dle našeho názoru nejsilnější chondroprotektivní doplněk stravy na klouby všech dob.

Barny's ULTRA-C Imuno Complex 30 kapslí
199 Kč

ULTRA-C Imuno Complex je komplex vitaminů v bioaktivní formě a organicky vázaných minerálů pro podporu imunitního systému. Obsahuje kombinaci vitaminů C a D v bioaktivní formě. Dále obsahuje organické formy minerálů (zinek, L-selenomethionin) v dostatečném množství pro podporu a posílení imunity.

Barny´s na českém trhu působí od roku 1997. Jedná se původně o kanadskou společnost, která v současnosti spolupracuje na vývoji a výrobě nutraceutik s vysokým farmaceutickým standardem a farmaceutickou normou GMP.

Barny´s na českém trhu působí od roku 1997. Jedná se původně o kanadskou společnost, která v současnosti spolupracuje na vývoji a výrobě nutraceutik s vysokým farmaceutickým standardem a farmaceutickou normou GMP.