Battat Módní doplňky - Pěstujeme zeleninu
334 Kč

Módní doplňky – Pěstujeme zeleninu Our Generation – Zahradnické příslušenství – Pěstujeme zeleninu je vhodné pro panenky velikosti 46 cm. Součástí balení jsou chrániče na kolena, konev, 2 zahradní nářadí a hnojivo. Díky sluníčku, dešti a s Vaší péčí si můžou panenky vypěstovat vlastní zeleninu.

Battat Módní doplňky - Poznáváme motýly
334 Kč

Módní doplňky – Poznáváme motýly Our Generation – Set poznáváme motýly je vhodný pro panenky velikosti 46 cm. Součástí balení je síť na motýly, lupa, zavírací sklenice, bloček s motýly, pero a fotoaparát. Prohlédněte si zblízka křehké motýlky. Motýlci zdobí každou zahradu a dělají ji jedinečnou.

Battat Módní doplňky - Set s jablečným koláčem
334 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Our Generation – Set s jablečným koláček vhodný pro panenky velikosti 46 cm. Součástí balení je jablečný koláč (1 kousek je již ukrojený), prkýnko, nůž, rozpůlené jablíčko a jablečná zavařenina. Užijte si čas se svými přáteli u dobrého jablečného koláče. Panenka Jenny miluje nové recepty a pečení!

Battat Módní doplňky - Set s ptačí budkou
334 Kč

Our Generation – Set s ptačí budou je vhodný pro panenky velkosti 46 cm. Součástí balení je domeček pro ptáčky, ptáčka, krmivo pro ptáčky a průvodce o polních ptácích. Vytvořte domov pro opeřené přátele a pozvěte je do své zahrady!

Battat Módní doplňky - Kouzelná zahrada
334 Kč

Our Generation – Kouzelná zahrada je vhodná pro panenky velikosti 46 cm. Součástí balení je zahradní domeček (dekorace), víla (dekorace), hůlka, kouzelný prach a pohádková kniha. Pomozte svým panenkám vytvořit pohádkově-kouzelnou zahradu.

Battat Hříbě Mustang
838 Kč

Hříbě Mustang Our Generation Hříbě Mustanga Poulain. Věrný koník pro 46 cm velké panenky s doplňky. Hurá do stájí. Užij si svůj volný čas s nádherným hříbětem. Čistá stáj = šťastné hříbě!

Battat Skútr růžový
970 Kč

Skútr Our Generation – Jízda na stylovém skútru. Vhodné pro panenky velikosti 46 cm. Nezapomeňte své panence nasadit helmu, usaďte ji a jede se za dobrodružstvím. Vezměte své oblíbené panenky na senzační projížďku na stylovém skútru, ať zažijí jízdu ve velkém stylu.

Battat Skútr
999 Kč

Skútr Our Generation – Jízda na stylovém skútru. Vhodný pro panenky velikosti 46 cm. Nasaďte své panence helmu a hurá za dobrodružstvím. Vaše panenky mohou jezdit ve velkém stylu! Tento klasický fialovo-modrý skútr je snadno ovladatelný a spolehlivý.

Battat Židle
1 057 Kč

Židle Our Generation – Křeslo pro kadeřnický salón s doplňky. Zábava a dobrodružství pro panenky o velikosti 46 cm (vhodné pro většinu panenek). Toto křeslo pro panenky je zdobeno krásnou, růžovou, prošívanou látkou a je perfektním doplňkem do jakéhokoliv salónu pro panenky.

Battat Panenka Lilly
1 057 Kč

Panenka Lilly Our Generation Lilly, 46 cm vysoká panenka. Ještě tu nebyla taková generace dívek, jako jsme my! Dodržujeme rodinné tradice, a přitom vytváříme i naše vlastní, opravdu cool.

Battat Panenka Jovie
1 057 Kč

Panenka Jovie Our Generation Jovie, 46 cm vysoká panenka v pyžamku. Ještě tu nebyla taková generace dívek, jako jsme my! Dodržujeme rodinné tradice, a přitom vytváříme i naše vlastní, opravdu cool.

Battat Panenka školačka Emmeline
1 057 Kč

Panenka školačka Emmeline Our Generation školačka Emmeline, 46 cm vysoká panenka. Ještě tu nebyla taková generace dívek, jako jsme my! Dodržujeme rodinné tradice, a přitom vytváříme i naše vlastní, opravdu cool.

Battat Panenka April
1 057 Kč

Panenka April Our Generation April, 46 cm vysoká panenka. Ještě tu nebyla taková generace dívek, jako jsme my! Dodržujeme rodinné tradice, a přitom vytváříme i naše vlastní, opravdu cool.

Battat Sada Zverimex
1 247 Kč

Sada Zverimex Our Generation – Obchod pro domácí mazlíčky – Zverimex. Pomozte svým panenkám (46 cm) se založením obchodu pro domácí mazlíčky. Tato sada obsahuje spoustu roztomilých doplňků pro domácí mazlíčky vašich panenek. Na prodejní pult umístěte pokladnu.

Battat Auto 4x4
1 292 Kč

Auto 4×4 Our Generation Auto „My Way“ 4×4. Vhodné pro panenky velikosti 46 cm. Vaše panenky si užijí dobrodružnou jízdu v novém autě „My Way“ 4×4× a vítr jim při jízdě bude čechrat vlasy. Zadní sedadlo je vhodné pro zavazadla nebo pro malého mazlíčka.

Battat Auto 4x4 s elektronikou
2 788 Kč

Auto 4×4 s elektronikou Our Generation Jeep. Vhodné pro panenky velikosti 46 cm. Jeep je robustní, stabilní a zvládne všechny druhy terénu. Dobrodružné výlety na se stanou ještě zábavnější díky vestavným reproduktorům Bluetooth. Přehrajte si na cestách své oblíbené skladby.

Battat Přivěs pro koně
2 998 Kč

Přivěs pro koně Our Generation Přívěs pro koně. Luxusní přívěs pro doprovod vašich jezdeckých kamarádů! Máte koně? Cestujete rádi? Tento luxusní koňský přívěs pro panenky o velikosti 46 cm má spoustu zábavných doplňků. Připojte přívěs k auto ´´My Way´´ 4×4 (prodejné samostatně) a vyrazte na cesty.

Battat Pojizdný stánek s občerstvením
5 142 Kč
+ doprava zdarma

Pojizdný stánek s občerstvením Our Generation – Luxusní pojízdný stánek s občerstvením. Vhodné pro panenky o velikosti 46 cm. Čerstvé a báječné jídlo na cestách! Na skutečnou tabuli napište denní nabídku a můžete začít přijímat objednávky, které si zapíšete do bločku.

Značka Battat patří již přes sto let vlastněné rodinné firmě, která má přes čtyřicet let zkušeností s výrobou špičkových dětských hraček.

Battat se soustředí na co nejvyšší kvalitu a bezpečí, spojenou s dostupností pro většinu rodin.

Značka Battat patří již přes sto let vlastněné rodinné firmě, která má přes čtyřicet let zkušeností s výrobou špičkových dětských hraček.

Battat se soustředí na co nejvyšší kvalitu a bezpečí, spojenou s dostupností pro většinu rodin.