Bauer Brankářské kalhoty Bauer GSX S20 JR, černá, Junior, S-M
3 419 Kč

Brankářské kalhoty Bauer GSX S20 zajistí dobrou ochranu a pohodlí hobby gólmanům, mají komfortní vyztužení a dobrou ochranu Brankářské kalhoty Bauer GSX S20 zajistí dobrou ochranu a pohodlí hobby gólmanům, mají komfortní vyztužení a tím lépe ochrání.

Bauer Brankářské kalhoty Bauer Pro S20 SR, černá, Senior, S
9 494 Kč

Brankářské kalhoty Bauer Pro S20 SR zajistí stoprocentní ochranu a pohodlí na tréninku i při zápase. Brankářské kalhoty Bauer Pro S20 SR zajistí stoprocentní ochranu a pohodlí na tréninku i při zápase. Jsou určeny pro gólmany, kteří potřebují ten nejvyšší stupeň ochrany.

Bauer Kalhoty Bauer Vapor 1X Lite S18 SR, tmavě modrá, Senior, L
2 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hokejové kalhoty té nejvyšší kvality pro opravdové profesionály. Superlehké hokejové kalhoty pro profesionální hokejisty. Zajišťují maximální pohodlí a dokonalou ochranu. Díky kvalitním materiálům jsou vysoce odolné.

Bauer Brankářské kalhoty Bauer Elite S20 INT, černá, Intermediate, S
4 949 Kč

Brankářské kalhoty Bauer Elite S20 zajistí výbornou ochranu a pohodlí poloprofesionálním gólmanům, kteří potřebují vysoký stupeň ochrany. Brankářské kalhoty Bauer Elite S20 zajistí výbornou ochranu a pohodlí poloprofesionálním gólmanům, kteří potřebují vysoký stupeň ochrany.

Bauer Brankářské kalhoty Bauer Elite S20 SR, černá, Senior, S
6 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Brankářské kalhoty Bauer Elite S20 SR zajistí výbornou ochranu a pohodlí poloprofesionálním gólmanům, kteří potřebují vysoký stupeň ochrany. Brankářské kalhoty Bauer Elite S20 SR zajistí výbornou ochranu a pohodlí poloprofesionálním gólmanům, kteří potřebují vysoký stupeň ochrany.

Bauer Brankářské kalhoty Bauer GSX S20 SR, černá, Senior, S
4 499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Brankářské kalhoty Bauer GSX S20 SR zajistí dobrou ochranu a pohodlí hobby gólmanům, mají komfortní vyztužení a tím lépe ochrání. Brankářské kalhoty Bauer GSX S20 SR zajistí dobrou ochranu a pohodlí hobby gólmanům, mají komfortní vyztužení a tím lépe ochrání.

Bauer Brankářské kalhoty Bauer GSX S20 YTH, černá, Dětská, S-M
2 159 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Brankářské kalhoty Bauer GSX S20 YTH zajistí dobrou ochranu a pohodlí hobby gólmanům, mají komfortní vyztužení a tím lépe ochrání Brankářské kalhoty Bauer GSX S20 YTH zajistí dobrou ochranu a pohodlí hobby gólmanům, mají komfortní vyztužení a tím lépe ochrání.

Bauer Brankářské kalhoty Bauer Prodigy 3.0 YTH, černá, Dětská, L-XL
1 499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Brankářské kalhoty Bauer Prodigy 3.0 YTH – dětské brankářské kalhoty jsou kvalitní kalhoty určené pro nejmenší brankáře. Brankářské kalhoty Bauer Prodigy 3.0 YTH – dětské brankářské kalhoty jsou kvalitní kalhoty určené pro nejmenší brankáře. Popis:

Kalhoty jsou určené pro začínající malé brankáře…

Bauer Brankářské kalhoty Bauer Vapor 1X S17 SR, černá, Senior, S
4 699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Brankářské kalhoty Bauer Vapor 1X S17 SR – profesionální brankářské kalhoty, zaručí výbornou pohyblivost a nízkou hmotnost. Brankářské kalhoty Bauer Vapor 1X S17 SR – profesionální brankářské kalhoty, zaručí výbornou pohyblivost a nízkou hmotnost.

Bauer Dámské kalhoty Bauer Vapor X-W S20 SR, černá, Senior, S
2 699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské kalhoty Bauer Vapor X-W jsou vrcholovým modelem dámských kalhot z řady Vapor, které používají nejnáročnější hokejové hráčky po celém světě. Dámské kalhoty Bauer Vapor X-W jsou vrcholovým modelem dámských kalhot z řady Vapor, které používají nejnáročnější hokejové hráčky po celém světě.

Bauer Kalhoty Bauer Nexus 400 JR, tmavě modrá, Junior, L, BA1X
790 Kč

Lehké juniorské kalhoty BAUER NEXUS 400 JR novinka sezóny 2013/2014. Jsou zaměřené na neomezený pohyb a maximální ochranu. Kvalitní hráčské kalhoty mají výjimečný střih, který se dokonale přizpůsobí každé postavě a hráčskému stylu. Lehké kalhoty BAUER NEXUS 400 novinka sezóny 2013/2014.

Bauer Kalhoty Bauer Nexus N7000 S16 JR, tmavě modrá, Junior, L
1 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lehké hokejové kalhoty BAUER NEXUS N7000 jsou modelovou řadou ze sezóny 2016/2017. Jsou zaměřené na neomezený pohyb a maximální ochranu. Kvalitní hráčské kalhoty mají výjimečný střih, který se dokonale přizpůsobí každé postavě a hráčskému stylu.

Bauer Kalhoty Bauer Vapor X5.0 JR, červená, Junior, L, BA1X
999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Poloprofesionální kalhoty pro sezónu 2012/13 Kalhoty mají kvalitní střih, který neomezuje v pohybu. Dvouvrstvé plastové chrániče v oblasti stehen zaručují dostatečnou ochranu. Oblast páteře chrání zesílená HD pěna, nemusíš se tak bát pádů na záda.

Bauer Kalhoty Bauer Vapor X800 Lite S18 JR, černá, Junior, L
1 399 Kč

Hokejové kalhoty pro hráče střední třídy a náročné hobby hokejisty. Na co se můžeš u kalhoty Bauer Vapor X800 Lite, určených pro sezónu 2018/19, spolehnout, je jejich lehkost. O kvalitní ochranu se pak starají vysoce kvalitní HD pěny, které jsou všity na těch nejdůležitějších místech.

Bauer Kalhoty rozhodčí Bauer Official, Senior, L
3 869 Kč

Kalhoty pro hokejové rozhodčí s kvalitní ochranou. S pocitem ochrany, které ti kalhoty Bauer Official dodají, rozhodně chybu neuděláš. Kalhoty jsou skvěle chráněny zejména v oblasti pasu a stehen a to díky HD pěnám. Povrch kalhot tvoří nylon 840 D, který zajistí, že se jen tak neprotrhnou.

Bauer – od roku 1927 je tato tradiční kanadská značka součástí hokejového kolotoče, kde zejména v bruslích dominuje.

Bauer – od roku 1927 je tato tradiční kanadská značka součástí hokejového kolotoče, kde zejména v bruslích dominuje.