10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
bblüv Döse Multifunkční stohovací boxy na svačinu bblüv Döse Multifunkční stohovací boxy na svačinu
bblüv Döse Multifunkční stohovací boxy na svačinu

Jídelní set tří misek, které lze možné složit do sebe a přepravovat tak tři druhy pokrmů. BBLÜV Döse Multifunkční stohovací boxy na svačinu je opatřen úchytem pro snadné přenášení. Misky jsou velmi kompaktní. Ideální pomůcka pro cestování nebo pikniky. Dítě si misky zamiluje díky veselému barevnému provedení.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
bblüv Hibü Silikonové přenosné noční světlo bblüv Döse Multifunkční stohovací boxy na svačinu
bblüv Hibü Silikonové přenosné noční světlo

Noční světýlko, které dítěti pomůže při usínání. Je vyrobeno ze zdravotně nezávadného materiálu (měkký silikon). BBLÜV Hibü Silikonové přenosné noční světlo dokáže prostřídat až 9 barev, což představuje zajímavý vizuální stimul pro dítě. Světlo má LED zářivku s dotykovým ovládáním. Součástí balení jsou dobíjecí baterie, dálkové ovládání a USB kabel.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
bblüv Igrö 2v1 Digitální Thermo-/Hydrometr bblüv Döse Multifunkční stohovací boxy na svačinu
bblüv Igrö 2v1 Digitální Thermo-/Hydrometr

Teploměr vhodný na měření teploty a vlhkosti v dětském pokoji. Je zároveň i indikátorem pohodlí a hodinami s budíkem v jednom. BBLÜV Igrö 2v1 Digitální Thermo-/Hydrometr dokáže rychle a přesně načíst teploty v dětském pokoji. Díky tomu můžete dítěti vytvořit zdravé a příjemné prostředí. Atraktivní design s vysoce kontrastní LED obrazovkou.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
bblüv Käp Silikonový koupací kšilt bblüv Rinö Nosní odsávačka na baterie
bblüv Käp Silikonový koupací kšilt

Praktický kšilt, který zamezí vniknutí vody a šamponu do očí dítěte při sprchování a koupání. Je vyroben ze zdravotně nezávadného materiálu (100% potravinářský silikon). BBLÜV Käp Silikonový koupací kšilt má zezadu pásek na zapínání, což umožňuje flexibilně nastavovat objem kšiltu, aby perfektně seděl na hlavě.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
bblüv Rinö Nosní odsávačka na baterie bblüv Rinö Nosní odsávačka na baterie
bblüv Rinö Nosní odsávačka na baterie

Nosní odsávačka od značky BBlüv poskytuje jedinečné jemné a nepřetržité sání. Díky ergonomickému provedení je odsávačka snadno ovladatelná jednou rukou.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
bblüv Stäp Skládací stolička bblüv Rinö Nosní odsávačka na baterie
bblüv Stäp Skládací stolička

Praktická dětská skládací stolička značky BBLÜV je určena pro malé děti, kterým usnadní přístup k hůře dostupným místům. Stolička je stabilní a zajistí tak bezpečí Vašich dětí. Maximální nosnost je 110 kg a je vhodná od 18. měsíce.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
bblüv Yümi Silikonový talířek a lžička bblüv Kübe Hudební noční světlo a projektor
bblüv Yümi Silikonový talířek a lžička

Měkký silikonový talíř je rozdělen na 4 části a umožňuje tak servírovat různé pokrmy najednou. Je vyroben z bezpečného materiálu bez BPA a ftalátů. BBLÜV Yümi Silikonový talířek a lžička je opatřen přísavnou plochou, která přilne k jakémukoliv povrchu a zajistí dítěti stabilitu při jídle. Svým uspořádáním minimalizuje nepořádek.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Akce
bblüv Foöd Termoska na jídlo se lžičkou bblüv Kübe Hudební noční světlo a projektor
bblüv Foöd Termoska na jídlo se lžičkou

Termoska na jídlo, která je vyrobená na bázi dvouplášťové izolační technoogie. Dokáže udržet teplotu horkého pokrmu po dobu až 6 hodin, nebo studeného pokrmu až po 8 hodin. BBLÜV Foöd Termoska na jídlo se lžičkou je odolná vůči únikům tekutiny. Víko termosky lze využít jako misku nebo šálek na pití.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
bblüv Kübe Hudební noční světlo a projektor bblüv Kübe Hudební noční světlo a projektor
bblüv Kübe Hudební noční světlo a projektor

Užitečná pomůcka, která dítě před usnutím zabaví a uklidní. Dokáže přehrávat 10 ukolébavek, 5 uklidňujících zvuků a promítat jemné obrazce na strop. BBLÜV Kübe Hudební noční světlo a projektor se snadno ovládá díky časovači. Má zajímavý design ve tvaru kostky, která se bude hodit do každé ložnice.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
bblüv Bentö Obědová krabička s příborem bblüv Bentö Obědová krabička s příborem Aquaá krabička s příborem Aqua - zánovní
bblüv Bentö Obědová krabička s příborem

Praktická dětská obědová krabička značky BBLÜV je uzavíratelná a má tři oddělené přihrádky na jídlo. Krabička je vhodná do myčky, mrazničky i mikrovlnné trouby. Součástí je také příbor v podobě vidličky a lžičky v jednom.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
bblüv Mülti Oboustranná hrací podložka bblüv Bentö Obědová krabička s příborem Aquaá krabička s příborem Aqua - zánovní
bblüv Mülti Oboustranná hrací podložka

Měkká hrací podložka, která podpoří dětskou motoriku a rozvoj. Zaujme svým barevným designem s obrázky zvířátek, díky čemuž bude vhodným doplňkem do pokojíčku. BBLÜV Mülti Oboustranná hrací podložka má měkký povrch, díky kterému se dítě neudeří do hlavičky. Pěnový materiál jí dodává termoizolační účinky, tudíž dítě bude chráněno proti chladu od podlahy.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Zánovní
bblüv Bentö Obědová krabička s příborem Aquaá krabička s příborem Aqua - zánovní bblüv Bentö Obědová krabička s příborem Aquaá krabička s příborem Aqua - zánovní
bblüv Bentö Obědová krabička s příborem Aquaá krabička s příborem Aqua - zánovní

Praktická dětská obědová krabička značky BBLÜV je uzavíratelná a má tři oddělené přihrádky na jídlo. Krabička je vhodná do myčky, mrazničky i mikrovlnné trouby. Součástí je také příbor v podobě vidličky a lžičky v jednom.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
bblüv Kilö Kojenecká váha bblüv Pilö Ergonomický podhlavník
bblüv Kilö Kojenecká váha

Kojenecká váha značky BBLÜV Vám účinně pomůže sledovat hmotnost Vašeho miminka. Měří s přesností na ± 0,005 kg a upozorní na přetížení hmotnosti (max. 20 kg). Funkce Hold usnadňuje vážení, když se dítě pohybuje a v případě nečinnosti se vypíná.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
bblüv Pilö Ergonomický podhlavník bblüv Pilö Ergonomický podhlavník
bblüv Pilö Ergonomický podhlavník

Dětský ergonomický podhlavník značky BBLÜV je vyrobený z bavlněného materiálu a zajistí tak maximální pohodlí Vašemu miminku. Zmírňuje tlak na zadní části hlavičky a zabraňuje tak její deformaci. Podhlavník lze použít již od narozenído prvního otočení na bříško.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
bblüv Pöti Sedátko na WC bblüv Pilö Ergonomický podhlavník
bblüv Pöti Sedátko na WC

Dětské sedátko na WC, které zajistí dítěti pohodlí. S ochrannou hranou v přední části. Opatřené měkkým polštářem, který se snadno omývá. BBLÜV Pöti Sedátko na WC je opatřené úchytkami. Díky protiskluzovým podložkám drží sedátko na místě a je stabilní. Ideální pro děti v období, kdy přechází z nočníku na klasickou toaletu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
bblüv Spläsh Dětské brouzdaliště bblüv Sünkito UV 50 Pop-Up Stan s moskytiérou
bblüv Spläsh Dětské brouzdaliště

Dětské brouzdaliště, které je pro dítěm zdrojem letní zábavy. Je snadno složitelné do menších rozměrů, což jej činí ideálním na cesty (k moři, do přírody, do parku). BBLÜV Spläsh Dětské brouzdaliště lze poskládat do tašky, která je součástí balení, stejně jako skládací kbelík. Vyrobeno z odolné nepromokavé tkaniny.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
bblüv Sünkito UV 50 Pop-Up Stan s moskytiérou bblüv Sünkito UV 50 Pop-Up Stan s moskytiérou
bblüv Sünkito UV 50 Pop-Up Stan s moskytiérou

Stan pro děti, který je ideální na pláž, do parku, na zahradu, i do vnitřních prostor. Poskytne kvalitní ochranu před sluncem (SPF 50+), hmyzem a pískem. BBLÜV Sünkito UV 50 Pop-Up Stan s moskytiérou se snadno skládá a rozkládá díky vyskakovacímu systému. Rozměry postaveného stanu 89 × 119,4 × 83,8 cm.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
bblüv Viyu Dětská Wifi HD kamera s aplikací bblüv Sünkito UV 50 Pop-Up Stan s moskytiérou
bblüv Viyu Dětská Wifi HD kamera s aplikací

Dětská Wifi HD kamera značky BBLÜV je skvělým pomocníkem v domácnosti s miminkem. Chůvička disponuje wifi připojením a lze ji tak propojit s mobilním telefonem, tabletem či PC. Zajistí vynikající kvalitu zvuku i obrazu a to i ve tmě díky infračervenému nočnímu vidění.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Použité
bblüv Cäm Dětská HD kamera s monitorem - použité bblüv Cäm Dětská HD kamera s monitorem - použité
bblüv Cäm Dětská HD kamera s monitorem - použité

Dětská HD kamera s monitorem je skvělým pomocníkem v domácnosti s miminkem. HD barevný displej a infračervené noční vidění zajistí vysoce kvalitní obraz. Kamera disponuje dálkovým ovládáním otáčení, náklonu a přiblížení, svítivosti a hlasitosti. Mějte svoe dítě stále pod kontrolou, i když s ním nejste v jedné místnosti.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
bblüv Platö Ohřívací talíř bblüv Cäm Dětská HD kamera s monitorem - použité
bblüv Platö Ohřívací talíř

Talíř z bezpečného silikonu bez obsahu BPA a ftalátů. Je rozdělen na tři části, což umožňuje konzumaci 3 různých pokrmů. BBLÜV Platö Ohřívací talíř má ideální velikost pro kojence a batolata (vhodný pro děti od 4 měsíců věku). Je možné využít i nádržku na horkou vodu, což umožní mít pokrm delší dobu teplý.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
bblüv kousací rukavice Glüv, limetková zelená bblüv Cäm Dětská HD kamera s monitorem - použité
bblüv kousací rukavice Glüv, limetková zelená

bblüv kousací rukavice Glüv, limetková zelená, bbluv

můžete mít 8.12. - 11.12.

bblüv Miäm Silikonový talířek Aqua a Lžička Lime bblüv Miäm Silikonový talířek Aqua a Lžička Lime
bblüv Miäm Silikonový talířek Aqua a Lžička Lime

Dětský talířek, který je velmi bezpečný díky zdravotně nezávadnému materiálu (potravinářský silikon bez obsahu BPA a ftalátů). Je rozdělen na tři části, ze kterých lze konzumovat tři druhy pokrmů současně. BBLÜV Miäm Silikonový talířek Aqua a Lžička Lime má atraktivní zelený design a měkké provedení.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Zánovní
bblüv Pöti Sedátko na WC Grey - zánovní bblüv Miäm Silikonový talířek Aqua a Lžička Lime
bblüv Pöti Sedátko na WC Grey - zánovní

Dětské sedátko na WC, které zajistí dítěti pohodlí. S ochrannou hranou v přední části. Opatřené měkkým polštářem, který se snadno omývá. BBLÜV Pöti Sedátko na WC je opatřené úchytkami. Díky protiskluzovým podložkám drží sedátko na místě a je stabilní. Ideální pro děti v období, kdy přechází z nočníku na klasickou toaletu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL

Kanadská značka bblüv věří ve kvalitní výrobky, které jsou bezpečné, odolné, atraktivní a usnadňují život. Při navrhování produktů věnovali velké úsilí tomu, aby to, co vstoupí do vašeho domova, zjednodušilo váš život s dítětem.