Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně

Bebutter

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Bebutter Šlehané Bio bambucké máslo OVES 200 ml CPK bio Bebutter Šlehané Bio bambucké máslo LEVANDULE 200 ml CPK bio
Bebutter Šlehané Bio bambucké máslo OVES 200 ml CPK bio

Bebutter Šlehané Bio bambucké máslo je přírodní krémový tělový balzám s jemnou obilnou vůní. Olej z ovsa setého podporuje schopnost přirozené hydratace, meruňkový a sójový olej intenzivně pečují o podrážděnou a popraskanou pokožku.

můžete mít 4.4. - 5.4.

Bebutter Šlehané Bio bambucké máslo LEVANDULE 200 ml CPK bio Bebutter Šlehané Bio bambucké máslo LEVANDULE 200 ml CPK bio
Bebutter Šlehané Bio bambucké máslo LEVANDULE 200 ml CPK bio

Bebutter Šlehané Bio bambucké máslo LEVANDULE je přírodní krémový tělový balzám s extraktem z měsíčku lékařského pro jemnou péči o suchou a namáhanou pokožku. Balzám s jemnou uklidňující vůní levandule je vhodný také pro pleť podrážděnou nadměrným sluněním.

můžete mít 4.4. - 5.4.

Bebutter Šlehané Bio bambucké máslo NATURAL 200 ml CPK bio Bebutter Šlehané Bio bambucké máslo LEVANDULE 200 ml CPK bio
Bebutter Šlehané Bio bambucké máslo NATURAL 200 ml CPK bio

Bebutter Šlehané Bio bambucké máslo NATURAL je přírodní krémový tělový balzám pro každodenní intenzivní péči o jemnou a citlivou pokožku. Balzám zanechává pokožku hedvábně jemnou a pružnou, extrakt z aloe kapské podporuje přirozenou hydrataci a regeneraci.

můžete mít 4.4. - 5.4.

Bebutter Rakytníkový krém 100 ml CPK s pumpičkou Bebutter Šlehané Bio bambucké máslo RAKYTNÍK S POMERANČEM 200 ml CPK bio
Bebutter Rakytníkový krém 100 ml CPK s pumpičkou

Bebutter Rakytníkový krém je lehce vstřebatelný svěží krém s mandlovým olejem a bio bambuckým máslem pro každodenní péči o pleť a pokožku rukou. Extrakty z rakytníku a lékořice svými hojivými účinky přispívají ke zklidnění, regeneraci a projasnění pleti.

můžete mít 4.4. - 5.4.

Bebutter Šlehané Bio bambucké máslo RAKYTNÍK S POMERANČEM 200 ml CPK bio Bebutter Šlehané Bio bambucké máslo RAKYTNÍK S POMERANČEM 200 ml CPK bio
Bebutter Šlehané Bio bambucké máslo RAKYTNÍK S POMERANČEM 200 ml CPK bio

Bebutter Šlehané Bio bambucké máslo RAKYTNÍK S POMERANČEM  je přírodní krémový tělový balzám s extraktem z rakytníku řešetlákového vyživuje a regeneruje pokožku. Balzám je vhodný pro všechny typy pleti, zejména pro pleť suchou, namáhanou a pleť podrážděnou nadměrným sluněním.

můžete mít 4.4. - 5.4.

Bebutter je kosmetická řada české firmy Aromatica. V Aromatice, rodinné firmě, se od roku 1992 věnujeme vývoji bylinných produktů, hlavně mastí, lihových bylinných tinktur a bylinných sirupů.