Befado Dívčí bačkorky Speedy 109P192
359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Okouzlující bačkůrky Speedy 109P192 v provedení s veselými pejsky a mašličkou potěší každou malou slečnu. Přezůvky odpovídají veškerým nárokům kladeným na zdravé a pohodlné obutí doma i ve školce.

Befado Chlapecké zateplené holínky 162Q103
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chlapecké holinky disponují vyjímatelnou zateplenou stélkou a náhradními stélkami pro použití v letním období. Jsou velmi lehké, pohodlné a nepropouštějí vlhkost. Befado Chlapecké zateplené holínky 162Q103 jsou vhodné pro širší nohu a vyšší nárt.

Befado Chlapecké zateplené holínky 162P103
349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Chlapecké holinky disponují vyjímatelnou zateplenou stélkou a náhradními stélkami pro použití v letním období. Jsou velmi lehké, pohodlné a nepropouštějí vlhkost. Befado Chlapecké zateplené holínky 162P103 jsou vhodné pro širší nohu a vyšší nárt.

Befado Dívčí zateplené holínky Befado 162P101
349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dívčí holinky disponují vyjímatelnou zateplenou stélkou a náhradními stélkami pro použití v letním období. Jsou velmi lehké, pohodlné a nepropouštějí vlhkost. Befado Dívčí zateplené holínky Befado 162P101 jsou vhodné pro širší nohu a vyšší nárt.

Befado dívčí bačkorky Blanca 114X395
359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krásné a stylové bačkorky Blanca 114X395 od značky Befado jsou ty pravé pro každou malou princeznu. Bačkůrky mají originální vzor plný květin a na špičce roztomilou mašličku. Botičky jsou vhodné do školky, na doma nebo na návštěvu.

Befado Chlapecké bačkorky Skate 273X283
359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chlapecké bačkorky Skate 273X283 jsou vyrobeny z kvalitních přírodních látek. Díky své prodyšnosti poskytují pohodlí na celý den doma i ve školce. Vyztužená pata stabilizuje nohu a nízký klínek tlumí nárazy v oblasti paty. Široké a vysoké špičky umožní volný pohyb prstům a chrání botu před odřením.

Befado Dívčí zateplené holínky Befado 162P102
349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dívčí holinky disponují vyjímatelnou zateplenou stélkou a náhradními stélkami pro použití v letním období. Jsou velmi lehké, pohodlné a nepropouštějí vlhkost. Befado Dívčí zateplené holínky 162P102 jsou vhodné pro širší nohu a vyšší nárt.

Befado chlapecké bačkorky Skate 290X196
359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chlapecké bačkorky Skate značky Befado v lehkém textilním provedení s pružnou podešví usnadňují chůzi, a tím působí proti únavě nohou. Podrážka je odvětraná a skvěle odvádí přebytečnou vlhkost. Obuv je tak ideální na celodenní nošení.

Befado chlapecké bačkůrky Speedy
319 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pohodlné kotníčkové bačkůrky Speedy v šedém provedení s modrými autíčky potěší každého rošťáka. Přezůvky odpovídají veškerým nárokům kladeným na zdravé a pohodlné obutí doma i ve školce.

Befado Chlapecké bačkorky Skate 273X051
349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Chlapecké bačkory se zapínáním na suchý zip disponují vyztuženou zadní částí pro skvělou stabilitu. Jsou opatřeny nízkým klínovým podpatkem, který tlumí nárazy v oblasti paty. Befado Chlapecké bačkorky Skate 273X051 mají lehkou a pružnou podrážku.

Befado Dívčí bačkorky Blanca 114X288
379 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krásné a stylové bačkorky Blanca 114X288 od značky Befado jsou ty pravé pro každou malou princeznu. Bačkůrky mají originální vzor se třpytivou kytičkou. Botičky jsou vhodné do školky, na doma nebo na návštěvu.

Befado tenisky Sport 516Y048
649 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pohodlné tenisky z kolece Befado Sport jsou ideální pro všechny sportovní aktivity venku i v tělocvičně. Tenisky Befado Sport jsou velmi lehké a mají pružnou, profilovanou podrážkou usnadňující chůzi i běh.

Befado dívčí bačkůrky 114Y359
369 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Roztomilé a stylové bačkůrky od značky Befado zaujmou barevným provedením s motivem pejsků. Bačkůrky jsou vyrobené z příjemného, prodyšného materiálu a snadno se nazouvají pomocí přezky.

Befado dívčí bačkůrky Blanca
339 Kč

Dívčí balerínky disponují vyztuženou zadní částí pro skvělou stabilitu. Jsou opatřeny nízkým klínovým podpatkem, který tlumí nárazy v oblasti paty. Befado Dívčí duhové balerínky Befado Blanca 116X249 mají lehkou a pružnou podrážku.

Befado chlapecké přezůvky 290Y190
349 Kč

Chlapecké přezůvky Befado v lehkém plátěném provedení s fotbalovým motivem a pružnou podešví, která usnadňuje chůzi a tím působí proti únavě nožiček. Každé dítě si je snadno obuje díky elastickému pásku. Podrážka obuvi je odvětraná a skvěle odvádí přebytečnou vlhkost. Obuv je tak ideální na celodenní nošení doma, ve škole, nebo ve školce.

Befado Chlapecké zateplené holínky 162P106
349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Chlapecké holinky disponují vyjímatelnou zateplenou stélkou a náhradními stélkami pro použití v letním období. Jsou velmi lehké, pohodlné a nepropouštějí vlhkost. Befado Chlapecké zateplené holínky 162P106 jsou vhodné pro širší nohu a vyšší nárt.

Befado Chlapecké sandálky Max 869Y142
449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chlapecké sandály disponují vyztuženou zadní částí pro skvělou stabilitu. Zapínají se na suchý zip. Jsou opatřeny nízkým klínovým podpatkem, který tlumí nárazy v oblasti paty. Befado Chlapecké sandálky Max 869Y142 mají lehkou a pružnou podrážku.

Befado dívčí bačkorky Speedy 110P374
319 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krásné a stylové bačkůrky Speedy značky Befado pro každou malou princeznu. Bačkůrky mají roztomilého králíčka s mašličkou mašličku na špičce boty. Botičky jsou vhodné do školky, na doma nebo na návštěvu.

Befado Chlapecké bačkorky Speedy 110P373
319 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětské bačkorky Befado Speedy 110P373 ideální pro první kroky. Lehké boty Speedy mají prodyšnou podešev, která zajišťuje vynikající větrání. Bavlněná tkanina umožňuje prodyšnost a díky tomu boty perfektně sedí na noze. Široké špičky dávají volnost prstům, zatímco vyšší pata stabilizuje dětskou nohu a zajišťuje jejich správný vývoj.

Befado dívčí bačkůrky Pejsci
369 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bačkůrky s barevným motivem pejsků a třpytivými lemy potěší každou malou princeznu. Přezůvky odpovídají veškerým nárokům kladeným na zdravé a pohodlné obutí doma i ve školce.

Befado dívčí tenisky Honey
499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pohodlné a stylové kotníčkové tenisky Honey jsou ideální volbou pro běžné nošení. Tenisky jsou vyrobené z příjemného, prodyšného materiálu a mají praktické zapínání na zip po straně boty.

Befado Chlapecké bačkorky Skate 290X192
339 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Befado Chlapecké bačkorky Skate 290X192 v lehkém plátěném provedení s pružnou podešví, která usnadňuje chůzi a tím působí proti únavě nohou. Každé dítě si je snadno obuje díky elastickému pásku. Podrážka odvětravá a odvádí přebytečnou vlhkost. Obuv je tak ideální na celodenní nošení doma nebo ve školce.

Befado chlapecké bačkorky Skate 273Y281
369 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chlapecké bačkůrky Skate značky Befado odpovídají veškerým nárokům kladeným na zdravé a pohodlné obutí doma i ve škole. Botičky jsou vyrobené z vysoce kvalitních přírodních a prodyšných látek. Originální závodnický vzor si chlapci jistě oblíbí.

Befado chlapecké bačkorky Skate 290Y200
359 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Chlapecké bačkorky Befado v lehkém plátěném provedení s fotbalovým motivem a pružnou podešví, která usnadňuje chůzi a tím působí proti únavě nožiček. Každé dítě si je snadno obuje díky elastickému pásku. Podrážka obuvi je odvětraná a skvěle odvádí přebytečnou vlhkost. Obuv je tak ideální na celodenní nošení doma, ve škole, nebo ve školce.

Befado dívčí bačkorky Blanca 114X396
359 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krásné a stylové bačkorky Blanca značky Befado jsou ty pravé pro každou malou princeznu. Bačkůrky mají originální vzor se srdíčky a na špičce roztomilou mašličku. Botičky jsou vhodné do školky, na doma nebo na návštěvu.

Befado Dívčí balerínky Blanca 114Y374
369 Kč

Dívčí baleríny disponují vyztuženou zadní částí pro skvělou stabilitu. Jsou vyrobeny z vysoce prodyšného materiálu a snadno se zapínají pomocí suchého zipu. Befado Dívčí balerínky Blanca 114Y374 mají široké a vysoké špičky pro volný pohyb prstů.

Befado Chlapecké bačkorky Skate 290X194
339 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Befado Chlapecké bačkorky Skate 290X194 v lehkém plátěném provedení s pružnou podešví usnadňují chůzi, a tím působí proti únavě nohou. Podrážka je odvětraná a skvěle odvádí přebytečnou vlhkost. Obuv je tak ideální na celodenní nošení doma nebo ve školce.

Befado dívčí bačkůrky 110P363
319 Kč

Roztomilé bačkůrky s jednorožcem a barevnými hvězdičkami zajistí vaší holčičce pohodlí na každém krůčku. Přezůvky od značky Befado odpovídají veškerým nárokům kladeným na zdravé a pohodlné obutí doma i ve školce.

Befado Dívčí pantofle Jogi 707Y409
349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dívčí pantofle disponují materiálem, který je měkký a prodyšný. Pohodlné bačkory lze používat na doma i do školy jako přezůvky. Befado Dívčí pantofle Jogi 707Y409 jsou opatřeny roztomilým vzorem.

Befado dívčí bačkorky Speedy 523P013
349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krásné a stylové bačkorky Speedy 523P013 od značky Befado jsou ty pravé pro každou malou princeznu. Bačkůrky mají originální vzor s klubíčkem a roztomilou kočičkou. Botičky jsou vhodné do školky, na doma nebo na návštěvu.

Befado Dívčí balerínky Nelly 980Y097
319 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dívčí baleríny disponují vyztuženou zadní částí pro skvělou stabilitu. Jsou vyrobeny z vysoce prodyšného materiálu a snadno se nazouvají. Befado Dívčí balerínky Nelly 980Y097 mají široké a vysoké špičky pro volný pohyb prstů.

Befado Chlapecké tenisky Tim 672Y069
419 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Befado Chlapecké tenisky Tim 672Y069 mají textilní prodyšný svršek ve stylovém vzhledu džínoviny. Jednoduché zapínání na suchý zip zvládne vaše dítě nazouvat a zouvat dle vlastní libosti.

Befado Chlapecké tenisky Tim 672X066
419 Kč

Chlapecké tenisky Tim 672X066 mají textilní prodyšný svršek ve stylovém vzhledu džínoviny. Jednoduché zapínání na suchý zip zvládne vaše dítě nazouvat a zouvat dle vlastní libosti.

Befado Chlapecké sandálky Max 969Y156
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chlapecké sandály disponují vyztuženou zadní částí pro skvělou stabilitu. Zapínají se na suchý zip. Jsou opatřeny nízkým klínovým podpatkem, který tlumí nárazy v oblasti paty. Befado Chlapecké sandálky Max 969Y156 mají lehkou a pružnou podrážku.

Befado dívčí sandálky Papi 342P013
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dívčí sandálky nadchnou každou malou parádnici svým roztomilým vzhledem. Sandálky jsou velmi lehké, pružné a úspěšně splnily testy zkušebního ústavu ITC Zlín.

Befado dívčí tenisky s donuty
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Parádní tenisky, které si oblíbí a nazuje každá malá slečna sama. Textilní prodyšný svršek se s donuty a jednoduchým zapínáním na suchý zip může vaše holčička nosit po celý den.

Befado chlapecké bačkorky Speedy 110P368
319 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětské bačkůrky Speedy 110P368 jsou určené pro děti, které právě podnikají první kroky. Dětské nohy se vyvíjejí nejintenzivněji až do věku 4 let, proto Befado věnuje zvláštní pozornost dětským botám. Lehké boty Speedy mají prodyšnou podešev, která zajišťuje vynikající větrání. Bavlněná tkanina zaručuje prodyšnost a díky tomu boty perfektně sedí na noze. Širší špičky dávají volnost malým prstům, zatímco vyšší pata stabilizuje dětskou nohu a zajišťuje jejich správný vývoj.

Befado dívčí bačkůrky s čumáčkem 907P107
399 Kč

Dětské plátěné botičky Befado jsou prodyšné a vaše malá princezna je může bez problému nosit klidně celý den. Botičky jsou zdobeny čumáčkem na špičce, mají zapínání na pásky se suchým zipem, pružnou podešev z gumy a zpevněnou patu, která fixuje chodidlo ve správné poloze.

Befado chlapecké bačkorky Skate 273Y293
379 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chlapecké bačkůrky Skate značky Befado odpovídají veškerým nárokům kladeným na zdravé a pohodlné obutí doma i ve škole. Botičky jsou vyrobené z vysoce kvalitních přírodních a prodyšných látek. Originální závodnický vzor si chlapci jistě oblíbí.

Befado dívčí bačkorky Blanca 114Y386
369 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krásné a stylové bačkorky Blanca 114Y386 od značky Befado jsou ty pravé pro každou malou princeznu. Bačkůrky mají originální vzor plný květin a roztomilou mašli na špičce. Botičky jsou vhodné do školky, na doma nebo na návštěvu.

Befado dívčí bačkorky Speedy 109P187
369 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Okouzlující bačkůrky Speedy 109P187 v károvaném provedení s motýlkem na špičce potěší každou malou slečnu. Přezůvky odpovídají veškerým nárokům kladeným na zdravé a pohodlné obutí doma i ve školce.

Befado dívčí tenisky Sport 516X045
649 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pohodlné tenisky z kolece Befado Sport jsou ideální pro všechny sportovní aktivity venku i v tělocvičně. Tenisky Befado Sport jsou velmi lehké a mají pružnou, profilovanou podrážkou usnadňující chůzi i běh.

Befado tenisky Sport 516X048
649 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pohodlné tenisky z kolece Befado Sport jsou ideální pro všechny sportovní aktivity venku i v tělocvičně. Tenisky Befado Sport jsou velmi lehké a mají pružnou, profilovanou podrážkou usnadňující chůzi i běh.

Befado chlapecké bačkory Skate 273Y274
369 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chlapecké bačkůrky Skate značky Befado odpovídají veškerým nárokům kladeným na zdravé a pohodlné obutí doma i ve škole. Botičky jsou vyrobené z vysoce kvalitních přírodních a prodyšných látek.

Befado dívčí bačkorky Blanca 114X358
359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krásné a stylové bačkorky Blanca 114X358 od značky Befado jsou ty pravé pro každou malou princeznu. Bačkůrky mají originální vzor s malými korunkami a srdíčky. Botičky jsou vhodné do školky, na doma nebo na návštěvu.

Befado Dívčí balerínky Blanca 114X397
359 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dívčí balerínky disponují vyztuženou zadní částí pro skvělou stabilitu. Jsou opatřeny nízkým klínovým podpatkem, který tlumí nárazy v oblasti paty. Befado Dívčí balerínky Blanca 114X396 mají lehkou a pružnou podrážku.

Befado dívčí bačkorky Blanca 116Y270
369 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krásné a stylové bačkorky Blanca 116Y270 od značky Befado jsou ty pravé pro každou malou princeznu. Bačkůrky mají originální vzor plný květin a roztomilého plameňáka na špičce. Botičky jsou vhodné do školky, na doma nebo na návštěvu.

Befado dívčí bačkorky Blanca 116Y271
369 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krásné a stylové bačkorky Blanca značky Befado jsou ty pravé pro každou slečnu. Bačkůrky mají originální vzor plný mušlí a vyšívané mušle na špičce. Botičky jsou vhodné do školky, na doma nebo na návštěvu.

Boty značky Befado jsou synonymem pro rozvoj, zdraví a pohodlí malých nohou. Befado spojuje zkušenosti a moderní technologie s nejnovějšími trendy designu. Cílem je výroba vysoce kvalitní obuvi, kterou oceňují zákazníci po celém světě. Obuv Befado je vyrobena ve spolupráci s lékaři a ortopedy z Ústavu obuvnického průmyslu v Krakově.

Boty značky Befado jsou synonymem pro rozvoj, zdraví a pohodlí malých nohou. Befado spojuje zkušenosti a moderní technologie s nejnovějšími trendy designu. Cílem je výroba vysoce kvalitní obuvi, kterou oceňují zákazníci po celém světě. Obuv Befado je vyrobena ve spolupráci s lékaři a ortopedy z Ústavu obuvnického průmyslu v Krakově.