Belmonde Dřevěné hodinky Jerome
2 680 Kč

Pánské hodinky Bobo Bird s funkcí času, kalendáře a stopek, které zaujmou detailním zpracováním a kombinací materiálů. Hodinky jsou vyrobeny bambusového dřeva a oceli.

Belmonde Flash disk dřevěný klacek
440 Kč

Flash disk v podobě malého dřevěného klacku. Flash disk USB 2.0, rychlost čtení až 25 MB/s, rychlost zápisu až 7 MB/s. USB flash disk imitace dřeva. USB flash disk k počítači. Kapacita paměti 16GB. Rozhraní: USB 2.0.

Belmonde Dřevěné hodinky Julien
2 360 Kč

Luxusní pánské hodinky Bobo Bird s funkcí času a kalendáře, které zaujmou detailním ručním zpracováním a elegantní kombinací materiálů. Hodinky jsou vyrobeny z pevného bambusového dřeva a oceli.

Belmonde Dřevěné hodinky Noé
1 060 Kč

Pánské analogové hodinky inspirované hvězdou poutí Star Trek. Přírodní materiál a jemně laděné barvy, dělají z hodinek neobyčejný módní doplněk.

Belmonde Dřevěný motýlek Malcolm
490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěný motýlek Malcom s jemným vzorem. Tmavší, matné dřevo s decentní ražbou a modrým látkovým středem oslní luxusním vzhledem a detailním zpracováním.

Belmonde USB flash disk dřevěné srdíčko
440 Kč

Hledáte originální užitečný dárek z lásky pro svou drahou polovičku? Jedinečný dřevěný flash disk pro uchování dat, nebo společných fotografií je ideální volbou. Flash disk USB 2.0, rychlost čtení až 25 MB/s, rychlost zápisu až 7 MB/s.

Belmonde Dřevěné hodinky Anastasie
1 272 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské dřevěné hodinky Anastasia. Krásné barevné hodinky vyrobené ze 100% přírodního bambusového dřeva. Dokonale jemné zpracování a nízká váha náramkových hodinek, zaručuje maximální komfort při nošení.

Belmonde Dřevěné hodinky Clarie natural
1 660 Kč

Luxusní dámské hodinky s funkcí kalendáře zaujmou především decentním designem a neuvěřitelně nízkou váhou. Tyto dvě přednosti dámy ocení především při každodenním nošení.

Belmonde Dřevěné hodinky Elisabethe
2 120 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské přírodní dřevěné hodinky s motivem motýlů. Elegantní módní doplněk, ideální k lehkým šatům v jarním a letním období. 100 % přírodní bambusové dřevo použité na pouzdro i jednotlivé dílky pásku je velice lehké.

Belmonde Dřevěné hodinky Florence
1 690 Kč

Dámské dřevěné hodinky Bamboo s ciferníkem bez čísel. Stylový doplněk pro ženy s motivem květin. Neuvěřitelně lehké. Originální dárek pro ženy. Dřevěné hodinky značky BoBo Bird jsou baleny v dárkové krabičce s polštářkem. Velmi příjemné na ruce. Materiál: dřevo z bambusu. Pásek z pravé kůže.

Belmonde Dřevěné hodinky Henri
1 060 Kč

Dřevěné náramkové hodinky s koženým páskem. Dřevěné hodinky jako módní doplněk. Stylové hodinky určené pro muže. Tmavě hnědá, téměř černá barva. Dřevěné pouzdro. Dřevěné hodinky jsou skvělý módní doplněk. Vypadají skvěle a navíc jsou velmi lehké. Materiál: dřevo, kov a kůže. Velmi lehké.

Belmonde Dřevěné hodinky Jacques
2 180 Kč

Pánské celodřevěné hodinky v luxusním tmavém povedení. 100% přírodní dřevěné pouzdro pánských analogových hodinek s celodřevěným páskem z jednotlivých článků ve stejném odstínu, je naprosto okouzlující kombinace.

Belmonde Dřevěné hodinky Philippe
1 190 Kč

Pánské dřevěné hodinky s ciferníkem bez čísel. Stylový doplněk pro muže. Neuvěřitelně lehké. Originální dárek pro muže. Dřevěné hodinky značky BoBo Bird jsou baleny v dárkové krabičce s polštářkem. Velmi příjemné na ruce. Materiál: dřevo z bambusu. Pásek z pravé kůže. Hodinky nejsou vodotěsné.

Belmonde Dřevěné hodinky Thibauld
1 685 Kč

Atraktivní pánské hodinky s lebkou. 100% přírodní pánské hodinky s koženým páskem, které si i přes drsnější motiv na podkladu ciferníku zachovávají styl a eleganci.

Belmonde Dřevěný motýlek knír Elliot
490 Kč

Dřevěný motýlek Elliot knírek. Lehké, elegantní a krásně hladké dřevo s variantou kvalitní látky. Motýlek na krku ani neucítíte. Pomocí nastavitelného, elastického pásku obepne každý krk. Budete mít jistotu, že se motýlek nikdy nerozváže a neupadne. Dřevěný motýlek knírek.

Belmonde Flash disk dřevo světlé
440 Kč

Přírodní materiály jsou čím dál víc v módě. Pokud tedy hledáte opravdu originální dárek, který nebude jen tak někde ležet v polici, je tento dřevěný flash disk je tou nejlepší volbou. Elegantní design a dárková krabička okouzlí jak muže, tak ženy.

Belmonde Flash disk dřevo tmavé
440 Kč

Přírodní materiály jsou čím dál víc v módě. Pokud tedy hledáte opravdu originální dárek, který nebude jen tak někde ležet v polici, je tento dřevěný flash disk je tou nejlepší volbou. Elegantní design a dárková krabička okouzlí jak muže, tak ženy.