Berfin Dywany Kusový koberec Zara 6115 Grey
949 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Skvělý kusový koberec z kolekce Zara značky Berfin. Koberec je vyrobený ze směsi polypropylenu a polyesteru s výškou vlasu 13 mm. Tento kusový koberec v modro-šedém provedení vypadá, jako by byl sešit z několika kusů dohromady. Velice zajímavé a originální řešení pro modernější interiér.

Berfin Dywany Kusový koberec Adora 5792 K (Cream)
7 349 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Koberec Adora 5792 K je dobrou volbou, pokud sháníte koberec například do obýváku, nebo jiných společných prostor. Koberec má orientální vzor, kde převládající barvou je béžová. Je velmi snadný na údržbu a není na něm vidět každá špína.

Berfin Dywany Kusový koberec Adora 5547 T (Terra)
7 349 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Koberec Adora 5547 T je dobrou volbou, pokud sháníte koberec například do obýváku, nebo jiných společných prostor. Koberec je orientálního vzhledu, kde převládá červená barva. Je velmi snadný na údržbu a není na něm vidět každá špína.

Berfin Dywany Kusový koberec Pescara Nowy 1001 Navy
2 099 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Krásný kusový koberec z kolekce Pescara Nowy v jednoduchém stylu. Koberec je v nádherné královské modré barvě a zdobený je lehkým žíháním, které způsobuje odlesky dalších barev.

Berfin Dywany Kusový koberec Anatolia 5378 V (Vizon)
1 449 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Koberec Anatolia 5378 V je dobrou volbou do společných prostor. Na tomto druhu koberce není vidět každá špína a tak se hodí i do míst, kde je větší koncentrace lidí. Je velmi snadný na údržbu. Materiál heatset představuje tepelně upravené vlákno, které je příjemné a velice odolné.

Berfin Dywany Kusový koberec Smart Kids 22414 Pink
2 099 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Krásný motiv koberce do dětských pokojíčků pro malé dívky. Koberec je zdobený bílým zajíčkem s korunou na hlavě. Zajíček je na růžovém podkladu s bílými puntíky. Koberec má 14 mm dlouhý vlas a je vyrobený z vlasu typu frizé, které je velice odolné.

Berfin Dywany Kusový koberec Anatolia 5858 V (Vizon)
1 449 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Koberec Anatolia 5858 V je výbornou volbou do společných prostor. Na tomto druhu koberce není vidět každá špína a tak se hodí i do míst, kde je větší koncentrace lidí. Je velmi snadný na údržbu. Materiál heatset představuje tepelně upravené vlákno, které je příjemné a velice odolné.

Berfin Dywany Kusový koberec Anatolia 5378 Y (Green)
2 449 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Koberec Anatolia 5378 Y je dobrou volbou do společných prostor. Na tomto druhu koberce není vidět každá špína a tak se hodí i do míst, kde je větší koncentrace lidí. Je velmi snadný na údržbu. Materiál heatset představuje tepelně upravené vlákno, které je příjemné a velice odolné.

Berfin Dywany Kusový koberec Anatolia 5857 V (Vizon)
2 449 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Koberec Anatolia 5857 V je dobrou volbou do společných prostor. Na koberci není vidět každá špína, a tak se hodí do prostor s větší koncentrací lidí. Je velmi snadný na údržbu a čištění. Materiál heatset představuje tepelně upravené vlákno, které je příjemné a velice odolné.

Berfin Dywany Kusový koberec Adora 5566 Y (Green)
5 649 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Koberec Adora 5566 Y je dobrou volbou, pokud sháníte koberec například do obýváku, nebo jiných společných prostorů. Koberec  má jednoduchý vzor, kde se na koberci nacházejí „boomerangy“  a je orientován do zeleného odstínu. Je velmi snadný na údržbu a není na něm vidět každá špína.

Berfin Dywany Dětský koberec Smart Kids 22924 Grey
3 499 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Pěkný dětský kusový koberec Smart kids je skvělým kobercem nejen pro děti, ale také pro rodiče. Jedná se o koberec s kratším vlasem, takže se snadno čistí a udržuje. Potěší příznivou cenou. Vyrábí se ze 100% frisé polypropylenového vlákna.

Berfin Dywany Kusový koberec Elite 8752 Grey
699 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Kusový koberec Elite 8752 zaujme především zastánce moderních vzorů a designů. Tento povedený nadčasový koberec byl vyroben ze 100% polyesterového vlákna, které je zárukou jemnosti a měkkosti. Koberec Elite je obšitý ze všech 4 stran a jeho údržba není nikterak složitá.

Berfin Dywany Kusový koberec Seher 3D 2615 Brown Beige
699 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Kusový koberec Seher 3D 2615 vyniká díky svému „šachovitému“ designu. Tento moderní styl určitě uvítáte do prosvětlených bytů či domů. Materiál polyster je velmi příjemný na dotyk a díky svému vysokému a hustému chlupu Vám bude na koberci vždy teplo. Na koberci převládá béžová a hnědá barva.

Berfin Dywany Kusový koberec Lagos 1265 Beige
349 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Moderní kusový koberec v hnědo-béžové barvě bude zajímavým doplňkem do Vašeho interiéru. Jeho zajímavý vzor opticky rozšíří užší prostory. Velmi dobře se udržuje, výška vlasu je 4mm a přesto je měkce příjemný na dotyk.

Berfin Dywany Kusový koberec Seher 3D 2616 Black Grey
1 349 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Kusový koberec Seher 3D 2616 vyniká svým moderním designem. Materiál polyester je velmi příjemný na dotyk a díky svému vysokému a hustému chlupu Vám bude na koberci vždy teplo. Na koberci jsou obsaženy bílé, černé a šedé barevné odstíny.

Berfin Dywany Kusový koberec Elite 8497 Beige
699 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Netradiční kusový koberec Elite 8497 byl vyroben ze 100% polyesterového vlákna, které je zárukou měkkého a na povrch příjemného povrchu. Jedná se o moderní koberec, který se firmě Berfin opravdu povedl.

Berfin Dywany Kusový koberec Ottova Brown
1 199 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Tmavě hnědý kusový koberec z kolekce Ottova s dlouhým vlasem. Tento koberec v přírodním odstínu je skvělou volbou do každého interiéru, díky 50 mm dlouhému vlase se skvěle hodí do obývacího pokoje nebo do ložnice. Navíc hnědá barva působí velice příjemným a uklidňujícím dojmem.

Berfin Dywany Kusový koberec Adora 5440 V (Vizon)
399 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Koberec Adora 5440 V je dobrou volbou, pokud sháníte koberec například do obýváku, nebo jiných společných prostor. Koberec je jednoduchého vzhledu, kde převládá červeno/oranžová barva. Je velmi snadný na údržbu. Materiál heatset představuje tepelně upravené vlákno, které je příjemné a velice odolné.

Berfin Dywany Kusový koberec Anatolia 5378 K (Cream)
1 449 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Koberec Anatolia 5378 K je parádní volbou do společných prostor. Na tomto druhu koberce není vidět veškerá špína a tak se hodí i do míst, kde se pohybuje více lidí. Je velmi snadný na údržbu. Materiál heatset představuje tepelně upravené vlákno, které je příjemné a velice odolné.

Berfin Dywany Kusový koberec Anatolia 5380 B (Red)
1 449 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Koberec Anatolia 5380 B je dobrou volbou do společných prostor. Na tomto druhu koberce není vidět každá špína a tak se hodí i do míst, kde je větší koncentrace lidí. Je velmi snadný na údržbu. Materiál heatset představuje tepelně upravené vlákno, které je příjemné a velice odolné.

Berfin Dywany Kusový koberec Artos 1638 Beige
849 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Tento kusový koberec Artos 1638 Beige vnese stylové sladění do každého interiéru. Tento koberec s moderním vzhledem v sobě skrývá vzory v podobě vln, kde převládající barvou je béžová. Materiál polypropylen typu frisé nezanechává tolik stopy jako typ heatset (například při běžném vysávání). .

Berfin Dywany Kusový koberec Reyhan 8202 Brown
2 999 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Krásný světlý kusový koberec nabízí kolekce Reyhan. Koberec disponuje velmi zajímavým abstraktním designem, který jistě uvítáte do moderního interiéru. Mezi hlavní přednosti koberce patří především dobrá kvalita, přijatelná cena a snadná údržba. Jistě oceníte i měkký a na dotek příjemný povrch.

Berfin Dywany Kusový koberec Smart Kids 22414 Grey
2 099 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Parádní motiv koberce do dětských pokojíčků pro malé chlapce i dívky. Koberec je zdobený bílým zajíčkem s korunou na hlavě. Zajíček je na šedém podkladu s bílými puntíky. Koberec má 14 mm dlouhý vlas a je vyrobený z vlasu typu frizé, které je velice odolné.

Berfin Dywany AKCE: 120x180 cm Kusový koberec Artos 1639 Brown-20%
1 549 Kč 1 239 Kč
Doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tento kusový koberec Artos 1639 Brown vnese stylové sladění do každého interiéru. Tento koberec působí na lidské oko mozaikovým stylem, kdy mozaika je tvořena ze čtverců. Koberec je v hnědo-béžovém provedení.

Berfin Dywany AKCE: 160x230 cm Kusový koberec Smart Kids 22414 Pink-20%
3 799 Kč 3 039 Kč
Doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krásný motiv koberce do dětských pokojíčků pro malé dívky. Koberec je zdobený bílým zajíčkem s korunou na hlavě. Zajíček je na růžovém podkladu s bílými puntíky. Koberec má 14 mm dlouhý vlas a je vyrobený z vlasu typu frizé, které je velice odolné.

Berfin Dywany AKCE: 200x290 cm Kusový koberec Softy 3D 2244 BEIGE
8 899 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Kusový koberec Softy 3D 2244 je dobrou volbou například do obývacích pokojů, nebo ložnic. Materiál polyster je velmi příjemný na dotyk a díky svéhu vysokému a hustému chlupu Vám bude na koberci vždy teplo. Na koberci jsou vyobrazeny „vlny“, kde převládájí béžové odstíny.

Berfin Dywany Kusový koberec Adora 5289 V (Vizon)
5 649 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Koberec Adora 5289 V je dobrou volbou, pokud sháníte koberec například do obýváku, nebo jiných společných prostor. Koberec je jednoduchého a moderního vzhledu, kde převládá béžová barva. Je velmi snadný na údržbu.

Berfin Dywany Kusový koberec Adora 5547 K (Cream)
7 349 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Koberec Adora 5547 K je dobrou volbou, pokud sháníte koberec například do obýváku, nebo jiných společných prostor. Koberec je orientálního vzhledu, kde převládá béžová barva. Je velmi snadný na údržbu a není na něm vidět každá špína.

Berfin Dywany Kusový koberec Adora 5566 V (Vizon)
4 149 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Koberec Adora 5566 V je dobrou volbou, pokud sháníte koberec například do obýváku, nebo jiných společných prostor. Koberec  má jednoduchý vzor, kde se na koberci nacházejí „boomerangy“  a je orientován do hnědého odstínu. Je velmi snadný na údržbu a není na něm vidět každá špína.

Berfin Dywany Kusový koberec Adora 5792 V (Vizon)
7 349 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Koberec Adora 5792 V je dobrou volbou, pokud sháníte koberec například do obýváku, nebo jiných společných prostor. Koberec má orientální vzor, kde převládající barvou je hnědá a zlatá. Je velmi snadný na údržbu a není na něm vidět každá špína.

Berfin Dywany Kusový koberec Adora 5792 Y (Green)
5 649 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Koberec Adora 5792 Y je dobrou volbou, pokud sháníte koberec například do obýváku, nebo jiných společných prostor. Koberec má orientální vzor, kde převládající barvou je zelená. Je velmi snadný na údržbu a není na něm vidět každá špína.

Berfin Dywany Kusový koberec Adora 7004 Y (Green)
7 349 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Koberec Adora 7004 Y je dobrou volbou, pokud sháníte koberec například do obýváku, nebo jiných společných prostor. Koberec má  nepravidelný vzor, kde jsou vyobrazeny květiny a převládá zelená barva. Je velmi snadný na údržbu a není na něm vidět každá špína.

Berfin Dywany Kusový koberec Anatolia 5380 V (Vizon)
1 449 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Koberec Anatolia 5380 V je dobrou volbou do společných prostor. Tento koberec snadno schová nečistoty a tak se hodí i do míst, kde je větší koncentrace lidí. Je velmi snadný na údržbu a číštění. Materiál heatset představuje tepelně upravené vlákno, které je příjemné a velice odolné.

Berfin Dywany Kusový koberec Anatolia 5380 Y (Green)
1 449 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Koberec Anatolia 5380 Y je dobrou volbou do společných prostor. Tento koberec snadno schová nečistoty a tak se hodí i do míst, kde je větší koncentrace lidí. Je velmi snadný na údržbu a čištění. Materiál heatset představuje tepelně upravené vlákno, které je příjemné a velice odolné.

Berfin Dywany Kusový koberec Anatolia 5857 K (Cream)
6 199 Kč
Doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Koberec Anatolia 5857 K je dobrou volbou do společných prostor. Na koberci není vidět špína, a tak se hodí do prostor s větší koncentrací lidí. Je velmi snadný na údržbu a číštění. Materiál heatset představuje tepelně upravené vlákno, které je příjemné a velice odolné.

Berfin Dywany Kusový koberec Artos 1638 Grey
449 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Tento kusový koberec Artos 1638 Grey vnese stylové sladění do každého interiéru. Koberec s moderním vzhledem v sobě skrývá vzory v podobě vln, kde převládající barvou je šedá. Materiál polypropylen typu frisé nezanechává tolik stopy jako typ heatset (například při běžném vysávání). .

Berfin Dywany Kusový koberec Artos 1639 Brown
449 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Tento kusový koberec Artos 1639 Brown vnese stylové sladění do každého interiéru. Tento koberec působí na lidské oko mozaikovým stylem, kdy mozaika je tvořena ze čtverců. Koberec je v hnědo-béžovém provedení.

Berfin Dywany Kusový koberec Aspect 1902 Beige grey
1 999 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Krásný kusový koberec nabízí kolekce Aspect značky Berfin. Koberec šedé barvy zaujme díky modernímu abstraktnímu vzoru. Ideální jako decentní bytový doplněk, který dozdobí obývací pokoj nebo ložnici.

Berfin Dywany Kusový koberec Elite 17391 Grey
1 349 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Parádní kusový koberec z kolekce Elite v šedém provedení. Koberec je stylově zdobený motivem připomínající kostelní okno. Díky neutrální barvě ho krásně sladíte se všemi bytovými doplňky v místnosti.

Berfin Dywany Kusový koberec Microsofty 8301 Dark grey
3 599 Kč
Doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kolekce Microsofty nabízí tento krásný kusový tmavě šedý koberec. Díky neutrání barvě koberec sladíte s každým interiérem. Dlouhý vlas 30 mm se postará o Vaše pohodlí. Výrobním materiálem je mikro polyester.

Berfin Dywany Kusový koberec Microsofty 8301 White
2 749 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Nádherný bílý kusový koberec kolekce Microsofty. Díky krásné neutrání barvě sladíte koberec s každým interiérem. Dlouhý vlas 30 mm se postará o Vaše pohodlí. Výrobním materiálem je mikro polyester.

Berfin Dywany Kusový koberec Monte Carlo 4058 Bronz (Brown)
449 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Kusový koberec Monte Carlo 4058 Bronz se hodí například do obývacích pokojů, konferenčních místností, nebo ložnic. Koberec je poskládaný z neúplných čtverců a obdelníků, kde převládají hnědé, šedé a černé odstíny.

Berfin Dywany Kusový koberec Pescara Nowy 1002 Grey
1 699 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Pokud jste zastánci geometrických tvarů, pak je tento kusový koberec z kolekce Pescara Nowy jako stvořený pro vás. Koberec je ve světlém provedení zdobený stejně velkými čtverci, které jsou vystínované šedou barvu. Koberec si najde své místo v modernějším interiéru.

Berfin Dywany Kusový koberec Pescara Nowy 1004 Beige
499 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Krásný kusový koberec z kolekce Pescara Nowy v hnědém provedení. Koberec je zdobený motivem čar v béžových, světle modrých a tmavě modrých barvách. Koberec působí velice decentním a estetickým dojmem a bude tak tvořit krásný bytový doplněk.

Berfin Dywany Kusový koberec Reyhan 8203 Beige
2 999 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Krásný kusový koberec kolekce Reyhan značky Berfin. Koberec disponuje velmi zajímavým abstraktním designem, který jistě uvítáte do moderního interiéru. Mezi hlavní přednosti koberce patří především dobrá kvalita, přijatelná cena a snadná údržba. Jistě oceníte i měkký a na dotek příjemný povrch.

Berfin Dywany Kusový koberec Romans 2118 GRAPHITE
1 549 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Kusový koberec Romans je díky svému materiálu vhodný do všech místností. Je velmi snadný na údržbu a odolný proti otěrům. Typ 2118 GRAPHITE je orientálního vzoru, kde převládá moderní šedá barva. Výška vlasu je 13 mm.

Společnost Berfin Dywany sídlící v městečku Wola Mrokowska kousek od Varšavy je důkazem, že i v Polsku lze objevit koberce té nejvyšší kvality. Firma s dlouholetou tradicí a s kořeny v Turecku vyrábí koberce tradičních i zcela unikátních vzorů.

Společnost Berfin Dywany sídlící v městečku Wola Mrokowska kousek od Varšavy je důkazem, že i v Polsku lze objevit koberce té nejvyšší kvality. Firma s dlouholetou tradicí a s kořeny v Turecku vyrábí koberce tradičních i zcela unikátních vzorů.