Besco Asymetrická vana ESTE
5 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Asymetrická vana ESTE nabízí velmi moderní design reprezentovaný ostrými linkami. Vhodná akrylátová vana pro trendy řešení menší koupelny. Její křivky uspokojí i nejnáročnější zákazníky, kteří hledají nejen esteticky výrazný doplněk své koupelny, ale také výrobek prémiové kvality.

Besco Asymetrická vana ASTI
7 750 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Asymetrická vana ASTI představuje univerzální řešení s velmi moderním designem, který je inspirovaný čistou a ostře řezanou linií. V rozměru 150 cm je akrylátová vana výbornou volbou pro malou koupelnu. V rozměrech 160 cm a 170 cm bude esteticky dominovat ve středních a větších koupelnách.

Besco Asymetrická vana AVITA
5 411 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Designová asymetrická vana AVITA se zaoblenými křivkami. Tato vana je vhodná jak do malých, tak ale i do velkých koupelen. Vana nabízí oboustranné velmi pohodlné ležení. Nožičky k vaně je nutné dokoupit. Tuto vanu lze za příplatek objednat s povrchovou úpravou BeSafe*.

Besco Asymetrická vana FONDI
4 990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Asymetrická vana Olsen Spa FONDI exkluzivního klínového tvaru má čistě rovnou linii po celé délce obvodu. Diagonálně řešený vnitřní prostor s atraktivní hloubkou 38,5 cm poskytuje dostatek místa a pohodlí i tam, kde jste si to zatím nemohli dovolit. Antibakter. povr.

Besco Nástěnná vanová baterie DECCO Chrom s příslušenstvím
6 707 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nástěnná vanová baterie DECCO z prvotřídního materiálu. Uvnitř baterie je keramická kartuše, ta se stará o dlouhou životnost a spolehlivost. Součástí balení je příslušenství pro vanové baterie – sprchová hlavice, její držák na stěnu a sprchová hadice. Určená k instalaci na stěnu, rozteč 150 mm.

Besco Obdélníková vana ARIA/ARIA PLUS
3 661 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tvarově jednoduchá vana ARIA/ARIA PLUS s ostrými zvýrazněnými hranami, oslovi všechny zákazníky, kteří upřednostňuji piškotový tvar. Vana ARIA PLUS s velkými vnitřními rozměry, která nabízí jednostranné velmi pohodlné ležení. Vana ARIA PLUS je osazena ještě dvěma madly na delších stranách.

Besco Obdélníková vana ARIA REHAB
4 082 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tvarově jednoduchá vana ARIA REHAB se sedátkem, osloví všechny zákazníky, kteří upřednostňuji piškotový tvar. Vana ARIA REHAB nabízí jednostranné velmi pohodlné sezení. Vanu ARIA REHAB lze osadit dvěma madly na delších stranách (za příplatek).

Besco Obdélníková vana MODERN SLIM
6 286 Kč

Designově jednoduchá vana MODERN SLIM s velmi nízkou hranou (pouhých 15 mm) s dokonalou rovností okrajů, určena pro menší i větší koupelny. Vana MODERN SLIM s velkými vnitřními rozměry, která nabízí jednostranné velmi pohodlné ležení.

Besco Obdélníková vana QUADRO
6 050 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tvarově jednoduchá vana QUADRO s ostrými zvýrazněnými hranami, osloví všechny zákazníky, kteří upřednostňuji rovné linie. Vana QUADRO s velkými vnitřními rozměry, která nabízí oboustranné velmi pohodlné ležení. Nožičky k vaně je nutné dokoupit.

Besco Obdélníková vana QUADRO SLIM
7 961 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tvarově jednoduchá vana QUADRO SLIM s velmi nízkou hranou (pouhých 15 mm) a s ostrými zvýrazněnými hranami, oslovi všechny zákazníky, kteří upřednostňuji rovné linie. Vana QUADRO SLIM s velkými rozměry, která nabízí oboustranné velmi pohodlné ležení. Nožičky k vaně je nutné dokoupit.

Besco Obdélníková vana SHEA
3 944 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Díky svému vzhledu a konstrukčně dokonale vyřešenému vnitřnímu prostoru, je vana SHEA elegantní a hlavně velmi pohodlná. Vana SHEA nabízí jednostranné a pohodlné ležení. Nožičky k vaně je nutné dokoupit. Tuto vanu lze za příplatek objednat s povrchovou úpravou BeSafe*.

Besco Obdélníková vana SHEA SLIM
6 286 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Díky svému vzhledu a konstrukčně dokonale vyřešenému vnitřnímu prostoru a s velmi nízkou hranou (pouhých 15 mm), je vana SHEA SLIM elegantní a hlavně velmi pohodlná. Vana SHEA SLIM nabízí jednostranné a pohodlné ležení. Nožičky k vaně je nutné dokoupit.

Besco Obdélníková vana TERMI
3 790 Kč

Elegantní obdélníková vana Olsen Spa TERMI moderního vzhledu ze sanitárního akrylátu je koncipována jako single vana. Trendy vzhled umocňuje hranatý styl vnitřního prostoru.

Besco Obdélníková vana VINDOBONA
3 750 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Elegantní obdélníková vana Olsen Spa VINDOBONA moderního vzhledu ze sanitárního akrylátu je koncipována jako single vana. Vzhled umocňuje zaoblený styl vnitřního prostoru s praktickým výlisem pro umístění podhlavníku. V případě potřeby umožňují instalaci vanové zástěny.

Besco Obdélníková vana VITAE
5 661 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Designově jednoduchá vana VITAE s dokonalou rovností okrajů, určena pro menší i větší koupelny. Vana VITAE s velkými vnitřními rozměry, která nabízí oboustranné velmi pohodlné ležení. Nožičky k vaně je nutné dokoupit. Tuto vanu lze za příplatek objednat s povrchovou úpravou BeSafe*.

Besco Podomítková umyvadlová baterie DECCO Chrom
5 702 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Čisté linie, které si zamilujete nabízí podomítková umyvadlová baterie DECCO. Jednoduchá vodovodní baterie bez rušivých linií s pákovým ovládáním. Výtokové ramínko je součástí těla baterie. Špičkové materiály a odolná keramická kartuše jsou samozřejmostí.

Besco Podomítková umyvadlová baterie MODERN/VARIUM Černá
6 707 Kč

Čisté linie, které si zamilujete nabízí podomítková umyvadlová baterie MODERN/VARIUM. Jednoduchá vodovodní baterie bez rušivých linií s pákovým ovládáním. Výtokové ramínko je součástí těla baterie. Špičkové materiály a odolná keramická kartuše jsou samozřejmostí.

Besco Podomítkový sprchový set DECCO/ILLUSION I Černá
6 707 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jedinečný podomítkový set s příslušenství DECCO/ILLUSION I. Kompletní řešení pro váš sprchový kout. Set obsahuje podomítkovou baterii, hlavovou sprchu s držákem, vývod ze stěny s držákem, ruční sprchu a hadici. Baterie je dodávána včetně podomítkového modulu, ten výrazně usnadňuje montáž.

Besco Podomítkový sprchový set MODERN/VARIUM I Černá
7 711 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jedinečný podomítkový set s příslušenství MODERN/VARIUM I. Kompletní řešení pro váš sprchový kout. Set obsahuje podomítkovou baterii, hlavovou sprchu s držákem, vývod ze stěny a držákem, ruční sprchu a hadici. Baterie je dodávána včetně podomítkového modulu, ten výrazně usnadňuje montáž.

Besco Podomítkový sprchový set SLIM DECCO/ILLUSION II Chrom
7 322 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jedinečný podomítkový set s příslušenství SLIM DECCO/ILLUSION II. Kompletní řešení pro váš sprchový kout. Set obsahuje podomítkovou baterii, hlavovou sprchu s držákem, vývod ze stěny s držákem, ruční sprchu a hadici. Baterie je dodávána včetně podomítkového modulu, ten výrazně usnadňuje montáž.

Besco Podomítkový sprchový set SLIM MODERN/VARIUM II Černá
8 618 Kč

Jedinečný podomítkový set s příslušenství SLIM MODERN/VARIUM II. Kompletní řešení pro váš sprchový kout. Set obsahuje podomítkovou baterii, hlavovou sprchu s držákem, vývod ze stěny a držákem, ruční sprchu a hadici. Baterie je dodávána včetně podomítkového modulu, ten výrazně usnadňuje montáž.

Besco Stojánková umyvadlová baterie DECCO II Černá
3 434 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stojánková umyvadlová baterie DECCO II s výškou 197 mm představuje moderní design v zaobleném tvarovém provedení. Baterie je osazena velmi kvalitní keramickou kartuší a perlátorem, který zajišťuje šetrnost ke spotřebě vody.

Besco Stojánková umyvadlová baterie MODERN II Černá
3 532 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stojánková umyvadlová baterie MODERN II s výškou 178 mm představuje moderní design v hranatém tvarovém provedení. Baterie je osazena velmi kvalitní keramickou kartuší a perlátorem, který zajišťuje šetrnost ke spotřebě vody.

Besco Stojánková vanová baterie MODERN I Černá
16 459 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vysoká vanová baterie MODERN I s výškou 1080 mm od evropského dodavatele vodovodních baterií BESCO. Baterie je určena pro instalaci do podlahy a oceníte ji zejména pokud máte volně stojící vanu. Dodáváno včetně příslušenství – sprchová hlavice s hadicí.

Besco Stojánková vanová baterie MODERN II Černá
16 459 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vysoká vanová baterie MODERN II s výškou 1120 mm od evropského dodavatele vodovodních baterií BESCO. Baterie je určena pro instalaci do podlahy a oceníte ji zejména pokud máte volně stojící vanu. Dodáváno včetně příslušenství – sprchová hlavice s hadicí.

Besco Stojánková vanová baterie VARIUM Černá
16 459 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vysoká vanová baterie VARIUM s výškou 880 mm od evropského dodavatele vodovodních baterií BESCO. Baterie je určena pro instalaci do podlahy a oceníte ji zejména pokud máte volně stojící vanu. Dodáváno včetně příslušenství – sprchová hlavice s hadicí.

Výrobce akrylátových a volně stojících van.

Výrobce akrylátových a volně stojících van.