Beurer HC60

Beurer HC60

1 219 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Vysoušeč vlasů Beurer HC60

Partner: TEshop
Beurer Náhradní sada pro dámský epilační strojek HL 40

Beurer Náhradní sada pro dámský epilační strojek HL 40

617 Kč
Novinka

Náhradní sada pro dámský epilační strojek HL 40, obsahuje 50 epilačních proužků a 50 ml včelího vosku. Přístroj pro epilaci horkým voskem umožňuje důkladné a rychlé odstranění chloupků při použití v domácím prostředí. Zároveň pokožce dodává vlhkost a zvyšuje její hebkost.

Partner: Vivantis
-18%
Beurer Laserový odstraňovač chloupků IPL BEU-IPL8800

Beurer Laserový odstraňovač chloupků IPL BEU-IPL8800

13 389 Kč
10 876 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vychutnejte si pocit hedvábně hladké pokožky s dlouhotrvající výsledky. Laserový odstraňovač chloupků je založen na technologii IPL a je vhodný pro odstranění nežádoucích chloupků u žen i mužů.

Partner: Vivantis
Beurer Žehlička na vlasy mini HS 20
2x

Beurer Žehlička na vlasy mini HS 20

1 596 Kč
1 385 Kč

Žehlička na vlasy mini je díky svým rozměrům a bezdrátovému provozu ideální pro cestování. Hodí se do každé kabelky. Tato malá, ale výkonná žehlička vám poskytne stejné pohodlí jako běžné žehličky na vlasy. .

Partner: Vivantis
Beurer Dámský epilační strojek HL 40

Beurer Dámský epilační strojek HL 40

1 330 Kč

Přístroj pro epilaci horkým voskem umožňuje důkladné a rychlé odstranění chloupků při použití v domácím prostředí. Zároveň pokožce dodává vlhkost a zvyšuje její hebkost. Pomocí aplikátoru lze na pokožku nanést vosk v jemných vrstvách rychle a jednoduše, aniž byste se přitom spálili.

Partner: Vivantis
**Beurer – zdraví a pohoda Vašeho života** Firma Beurer, letos slaví výročí 90 let od založení ve městě Ulm v Německu. Ve svých počátcích se zaměřovala pouze na na elektrické topné rohože a podložky. Od té doby neustále rozšiřuje své portfolio produktů. Od počátku se Beurer řídí zásadou: dlouhodobý úspěch může být zajištěn pouze prostřednictvím inovací a neochvějné snaze o vytvoření nových výrobků ve svém oboru. Na základě dlouhodobých investic do výzkumu a rozvoje v této oblasti v kombinaci s analýzou vývoje cílového trhu je Beurer se svým portfoliem **komplexním výrobcem zdravotních výrobků** a well-being. Dnešní sortiment zboží představuje více než **120 druhů produktů** včetně glukoměrů, tlakoměrů, teploměrů, elektrických deček, koupelnové a kuchyňské váhy, nožní masáže, inhalátory a hodinky s pulsměrem. Beurer úspěšně expanduje do Evropy. V roce 1992 postavil výrobní linku v Maďarsku. Od roku 2004 zde plnohodnotně působí jako dceřinná společnost.