Bighorn Pánské gumofilcové holínky Bighorn ONTARIO 3115 černá Velikost: 41
815 Kč

Popis produktu Pánské zateplené gumofilcové holínky Bighorn ONTARIO jsou ideální obuví do deštivého jarního a podzimního počasí. Holínky jsou vyrobeny z kvalitní gumy, která je na vnitřní straně zateplena filcem. Podrážka má hrubší vzorek a přispívá tak k bezpečnosti chůze.

Bighorn Dívčí baleríny Bighorn JITKA 5008 A Velikost: 35
255 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Popis produktu Dívčí baleríny Bighorn JITKA v námořnické modré s bílými srdíčky. Obuv je vyrobena z vysoce kvalitní bavlny. Podešev je vyrobena z pružného PVC, díky kterému je celá obuv velice ohebná a lehká.

Bighorn Neoprénové holínky LABRADOR NEO 3153 zelená
1 490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lovecké neoprénové holínky Bighorn LABRADOR NEO jsou ideální obuví pro myslivce a rybáře. Šířka v oblasti lýtka se dá díky zatahovací sponě pohodlně upravit k jeho obvodu. Holínky jsou z kvalitní gumy, která je na vnitřní straně zateplena neoprénem.

Bighorn Dívčí baleríny Bighorn JANA 5007 B Velikost: 35
255 Kč

Popis produktu Dívčí baleríny Bighorn JANA v růžové barvě s černými puntíky a motýlky na špičce. Obuv je vyrobena z vysoce kvalitní bavlny. Podešev je vyrobena z pružného PVC, díky kterému je celá obuv velice ohebná a lehká.

Bighorn Chlapecké tenisky Bighorn ALEX 5019 A Velikost: 26
255 Kč

Popis produktu Chlapecké tenisky Bighorn ALEX v černé barvě s designovými prvky. Obuv je vyrobena z vysoce kvalitní bavlny. Podešev je vyrobena z pružného PVC, díky kterému je celá obuv velice ohebná a lehká.

Bighorn Dívčí bačkory Bighorn EVA 5005 B Velikost: 19
255 Kč

Popis produktu Dívčí bačkory Bighorn EVA v růžové barvě s šedými tlapkami a kočičkou na špičce. Obuv je vyrobena z vysoce kvalitní bavlny. Podešev je vyrobena z pružného PVC, díky kterému je celá obuv velice ohebná a lehká.

Bighorn Dívčí baleríny Bighorn JANA 5007 A Velikost: 35
255 Kč

Popis produktu Dívčí baleríny Bighorn JANA v šedé barvě s designovou kytičkou na špičce. Obuv je vyrobena z vysoce kvalitní bavlny. Podešev je vyrobena z pružného PVC, díky kterému je celá obuv velice ohebná a lehká.

Bighorn Lovecké holínky KENTUCKY 3228 zelené
970 Kč

Lovecké gumové holínky Bighorn KENTUCKY jsou ideální obuví pro myslivce a rybáře. Holínky jsou vyrobeny z kvalitní gumy, která je na vnitřní straně zateplena filcem. Podrážka má hrubší vzorek a přispívá tak k bezpečnosti chůze.

Bighorn Chlapecké bačkory Bighorn ADAM 5010 B Velikost: 19
235 Kč

Popis produktu Chlapecké bačkory Bighorn ADAM v námořnické modři s designovou kotvou na špíčce. Obuv je vyrobena z vysoce kvalitní bavlny. Podešev je vyrobena z pružného PVC, díky kterému je celá obuv velice ohebná a lehká.

Bighorn Chlapecké bačkory Bighorn ADAM 5010 A Velikost: 19
235 Kč

Popis produktu Chlapecké bačkory Bighorn ADAM v námořnické modři s designovými výšivkami. Obuv je vyrobena z vysoce kvalitní bavlny. Podešev je vyrobena z pružného PVC, díky kterému je celá obuv velice ohebná a lehká.

Bighorn Chlapecké tenisky Bighorn MILAN 5017 B Velikost: 26
255 Kč

Popis produktu Chlapecké tenisky Bighorn MILAN v černé barvě s designovým obrázkem na spičce. Obuv je vyrobena z vysoce kvalitní bavlny. Podešev je vyrobena z pružného PVC, díky kterému je celá obuv velice ohebná a lehká.

Bighorn Chlapecké tenisky Bighorn HUGO 5020 A Velikost: 26
255 Kč

Popis produktu Chlapecké tenisky Bighorn HUGO v tmavě modré barvě s pavoukem na špičce. Obuv je vyrobena z vysoce kvalitní bavlny. Podešev je vyrobena z pružného PVC, díky kterému je celá obuv velice ohebná a lehká.

Bighorn Chlapecké tenisky Bighorn PETR 5014 A Velikost: 26
255 Kč

Popis produktu Chlapecké tenisky Bighorn PETR v černé barvě s barevnou špičkou. Obuv je vyrobena z vysoce kvalitní bavlny. Podešev je vyrobena z pružného PVC, díky kterému je celá obuv velice ohebná a lehká.

Bighorn Chlapecké tenisky Bighorn RADEK 5016 A Velikost: 26
255 Kč

Popis produktu Chlapecké tenisky Bighorn RADEK v tmavě modré barvě s červeným autem na špičce. Obuv je vyrobena z vysoce kvalitní bavlny. Podešev je vyrobena z pružného PVC, díky kterému je celá obuv velice ohebná a lehká.

Bighorn Dívčí bačkory Bighorn DITA 5004 B Velikost: 19
235 Kč

Popis produktu Dívčí bačkory Bighorn DITA v šedé barvě s růžovými lemy a plameňákem na špičce. Obuv je vyrobena z vysoce kvalitní bavlny. Podešev je vyrobena z pružného PVC, díky kterému je celá obuv velice ohebná a lehká.

Bighorn Dívčí bačkory Bighorn DITA 5004 A Velikost: 19
235 Kč

Popis produktu Dívčí bačkory Bighorn DITA v šedé barvě s barevnými kytičkami. Obuv je vyrobena z vysoce kvalitní bavlny. Podešev je vyrobena z pružného PVC, díky kterému je celá obuv velice ohebná a lehká.

Bighorn Chlapecké bačkory Bighorn FILIP 5012 A Velikost: 19
235 Kč

Popis produktu Chlapecké bačkory Bighorn FILIP v modré barvě s designovými obrázky. Obuv je vyrobena z vysoce kvalitní bavlny. Podešev je vyrobena z pružného PVC, díky kterému je celá obuv velice ohebná a lehká.

Bighorn Chlapecké bačkory Bighorn FILIP 5012 B Velikost: 19
235 Kč

Popis produktu Chlapecké bačkory Bighorn FILIP v maskáčové barvě s policejním autem. Obuv je vyrobena z vysoce kvalitní bavlny. Podešev je vyrobena z pružného PVC, díky kterému je celá obuv velice ohebná a lehká.

Bighorn Dívčí baleríny Bighorn LAURA 5009 A Velikost: 28
255 Kč

Popis produktu Dívčí baleríny Bighorn LAURA v námořnické modři s designovou kytičkou na špičce. Obuv je vyrobena z vysoce kvalitní bavlny. Podešev je vyrobena z pružného PVC, díky kterému je celá obuv velice ohebná a lehká.

Bighorn Dívčí bačkory Bighorn EVA 5005 A Velikost: 19
255 Kč

Popis produktu Dívčí bačkory Bighorn EVA v černé barvě s barevnými kytičkami. Obuv je vyrobena z vysoce kvalitní bavlny. Podešev je vyrobena z pružného PVC, díky kterému je celá obuv velice ohebná a lehká.

Bighorn Dívčí baleríny Bighorn IVA 5006 A Velikost: 35
255 Kč

Popis produktu Dívčí baleríny Bighorn IVA v černé barvě s bílými puntíky. Obuv je vyrobena z vysoce kvalitní bavlny. Podešev je vyrobena z pružného PVC, díky kterému je celá obuv velice ohebná a lehká.

Bighorn Dívčí bačkory Bighorn BERTA 5002 B Velikost: 19
235 Kč

Popis produktu Dívčí bačkory Bighorn BERTA v šedé barvě s velkým růžovým srdíčkem na špičce. Obuv je vyrobena z vysoce kvalitní bavlny. Podešev je vyrobena z pružného PVC, díky kterému je celá obuv velice ohebná a lehká.

Bighorn Dívčí bačkory Bighorn DIANA 5003 B Velikost: 20
235 Kč

Popis produktu Dívčí bačkory Bighorn DIANA v růžové barvě s černými puntíky a designovou kytičkou. Obuv je vyrobena z vysoce kvalitní bavlny. Podešev je vyrobena z pružného PVC, díky kterému je celá obuv velice ohebná a lehká.

Bighorn Chlapecké tenisky Bighorn MAREK 5013 A Velikost: 19
235 Kč

Popis produktu Chlapecké tenisky Bighorn MAREK v černé barvě s obrázkem policejního auta. Obuv je vyrobena z vysoce kvalitní bavlny. Podešev je vyrobena z pružného PVC, díky kterému je celá obuv velice ohebná a lehká.

Bighorn Dívčí bačkory Bighorn DIANA 5003 A Velikost: 20
235 Kč

Popis produktu Dívčí bačkory Bighorn DIANA v šedé barvě s růžovými lemy. Obuv je vyrobena z vysoce kvalitní bavlny. Podešev je vyrobena z pružného PVC, díky kterému je celá obuv velice ohebná a lehká.

Bighorn Pánská treková obuv Bighorn ALASKA 0810 hnědá Velikost: 40
2 825 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Popis produktu Pánská treková obuv Bighorn ALASKA je vhodná k celoročnímu užívání pro horskou turistiku, myslivost i běžné nošení. Vrchní část obuvi je vyrobena ze silné a voděodolné nubukové usně, která zajišťuje dlouhodobou nepromokavost a ohebnost. Podšívka obuvi je z odolné hladké kůže.

Bighorn Pánská treková obuv Bighorn NEVADA 0710 hnědá Velikost: 41
2 825 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Popis produktu Pánská treková obuv Bighorn NEVADA je vhodná k celoročnímu užívání pro horskou turistiku, myslivost i běžné nošení. Hnědá vrchní část obuvi je vyrobena ze silné a voděodolné nubukové usně, která je doplněna vysoce odolnou membránou BIG-TEX.

Bighorn Pánská treková obuv Bighorn BIGHORN 0455 šedá Velikost: 41
2 543 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Popis produktu Pánská treková obuv BIGHORN je vhodná k celoročnímu užívání pro horskou turistiku, myslivost i běžné nošení. Šedá vrchní část obuvi je vyrobena ze silné a voděodolné nubukové usně, která je doplněna vysoce odolnou membránou BIG-TEX.

Bighorn Pánská treková obuv Bighorn NEVADA 0711 černá Velikost: 41
2 825 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Popis produktu Pánská treková obuv Bighorn NEVADA je vhodná k celoročnímu užívání pro horskou turistiku, myslivost i běžné nošení. Černá vrchní část obuvi je vyrobena ze silné a voděodolné nubukové usně, která je doplněna vysoce odolnou membránou BIG-TEX.

Bighorn Lovecká obuv KANADA 3310 hnědá
3 835 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lovecká zimní obuv Bighorn KANADA je vhodná do náročných zimních podmínek. Hnědý svršek obuvi je vyroben ze silné a voděodolné nubukové usně, která je doplněna vysoce odolnou membránou BIG-TEX.

Bighorn NEBRASKA 1410 hnědá
3 489 Kč

Svršek: Pravá kůže Membrána: BIG-TEX Zateplení: THINSULATE Podšívka: Cambrelle Podrážka: VIBRAM

Bighorn TIBERA 1810 hnědá
3 643 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Svršek: Pravá kůže Membrána: BIG-TEX Zateplení: THINSULATE Podšívka: Cambrelle Podrážka: VIBRAM

Bighorn Dívčí tenisky Bighorn ANETA 5001 A Velikost: 20
299 Kč

Popis produktu Dívčí tenisky Bighorn ANETA se srdíčky a postranním zipem mohou být krásným doplňkem mladých dívek. Obuv je vyrobena z vysoce kvalitní bavlny. Podešev je vyrobena z pružného PVC, díky kterému je celá obuv velice ohebná a lehká.

Bighorn ARIZONA 0310 hnědá
2 195 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Svršek: Pravá kůže Zateplení: THINSULATE Podšívka: Cambrelle Podrážka: VIBRAM