Biobaza SUN marmeláda ROYAL s třpytkami 150 ml
459 Kč

Aktivní látky: Komplex slaměnky, měsíčku a oliv poskytuje pokožce vlhkost a stimuluje její regeneraci, zatímco fialové extrakty z mrkve podporují přípravu pokožky před sluněním. Nezalekněte se, není marmeláda jako marmeláda.

Biobaza Přírodní univerzální dezinfekce 50 ml
288 Kč

Inovativní vzorec, který aktivuje ionty, je účinný na široké spektrum mikroorganismů – bakterií, virů, hub, plísní, spór, biofilmů, řas. Zabíjí během kontaktu s patogenními mikroorganismy, a tím brání rozvoji a šíření infekcí a chorob.

Biobaza SUN marmeláda na super rychlé opálení - tekutá formule - 250 ml
523 Kč

Tento suchý olej pro intenzivní opalování je bohatý na karotenoidy z mrkve a extrakt z domácích vlašských ořechů. S výživným arganovým olejem, macadamiovým olejem, ořechy a měsíčkem lékařským bude mít vaše pleť přirozenou vlhkost a pružnost. Nezalekněte se, není marmeláda jako marmeláda.

Biobaza BIOBAZA SUN Booster - sérum na zvýraznění opálení 50 ml
317 Kč

Sérum je obohaceno o komplex Phototan a komplex HYDRAOX, které stimulují přirozený proces opalování a zajišťují hydrataci pokožky. Phototan stimuluje opalování, zatímco HYDRAOX komplex s aloe verou, zeleným čajem a kofeinem zajistí hydrataci a zjemní pokožku.

Biobaza SUN marmeláda na super rychlé opálení 250 ml
523 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

SUN marmeláda k rychlému opálení je bohatá na karotenoidy z mrkve, extrakt z vlašských ořechů, olej z měsíčku a oliv, které jsou ideální pro péči o pleť. Poskytuje zářivost a hydrataci pokožky a stimuluje intenzivně opálení a dosažení bronzové pleti.

Biobaza SUN lotion na opalování SPF 30+ 150 ml
782 Kč

Je obohacen o výborné přísady, jako je fialová mrkev, která připravuje pokožku k vystavení na slunci; olivy, které podporují regeneraci pokožky a poskytují hydrataci; a malinový olej, který je přirozeně uklidňující a chrání pokožku před sluncem.