Biogena Maxi Majestic Tea ALU 60 sáčků
255 Kč

Exkluzivní řada porcovaných ovocno-byliných čajů (Acerola+Černý bez, Aloe vera+Ostružina, Aloisie+Citronela, Noni+Švestka, Bílý čaj+Granátové jablko, Goji+Limetka).

Biogena Majestic Tea Mango & Růže 20x2.5g
85 Kč

Čaj Majestic Tea s vůní manga, doplněný o vůni růže je ideální do chladných zimních měsíců. Ovocný čaj aromatizovaný, porcovaný. Balení obsahuje 20 nálevových sáčků. Hmotnost je 2,5 g.

Biogena Majestic Tea Noni+Švestka n.s.20x2.5g
79 Kč

Čaj Majestic Tea Noni, Švestka je ovocno-bylinná směs plná chuti sladkých švestek s exotického noni. Připraveny čaj má červenou barvu přecházejících do modrych tónů s vůní po švestkovych povidlech. Chutná medově a povidlově, s tóny koření a švestky.

Biogena Majestic Tea Bílý čaj a Granátové jablko 20x1.5g
79 Kč

Bílý čaj Majestic Tea s příchutí granátového jablka je velice chutný čaj. Voní po pravém čaji s dotekem jasmínu, mandarinky a granátového jablka. Jeho chuť je jemná. Bílý čaj se vyrábí z křehkých mladých lístků čajovníku čínského, které se sbírají pouze krátké období v roce.

Biogena Majestic Tea Goji+Limetka n.s.20x2.5g
85 Kč

Majestic Tea Goji&Limetka je čaj tmavé barvy s jemnou medovou vůní citrusů. Čaj obsahuje kombinaci limetek a goji známou též pod názvem kustovnice čínská. Balení obsahuje 20 nálevových sáčků o obsahu 2,5 g.

Biogena Majestic Tea Hruška&Yerba Maté 20x2.5g
85 Kč

Čaj Majestic Tea Hruška a Yerba Maté je ovocný čaj, který krásně voní po hrušce a díky Yerba maté je plný vitamínů a antioxidantů. Balení obsahuje 20 samostatně balených sáčků po 2,5 g.

Biogena Majestic Tea Malina a Camu Camu20x2.5g
85 Kč

Čaj s výraznou chutí po šťavnatých malinách doplněná netradičním ovocem Camu Camu. Ovocný čaj aromatizovaný, porcovaný. Balení obsahuje 20 nálevových sáčků. Hmotnost: 50 g.

Biogena Majestic Tea Acerola+květ Bezu n.s.20x2.5g
79 Kč

Čaj Majestic Tea Acerola a květ Bezu je bylinný aromatizovaný čaj porcovaný s příchutí aceroly a květu bezu. Má tmavě červenou barvu s typickou ovocnou vůní a chutí. Balení obsahuje 20 nálevových sáčků o obsahu 2,5 g.

Biogena Majestic Tea Aloe Vera+Ostružina n.s.20x2.5g
79 Kč

Majestic Tea Alove Vera s ostružinou je čaj s výrazně tmavou červenou barvu, lehce nakyslou vůni po lesním ovoci a také jemně nakysle chutná. Je přirozeně bez kofeinu. Kromě listů ostružiníku a šťávy z aloe vera ve směsi naleznete plody jablka a šípku. Lahodně chutná za tepla i za studena.