Biomedica Aloe Vera Biomedica 500 ml
149 Kč

Aloe Vera Biomedica je přírodní 99,5 % šťáva s malými kousky gelovité dužiny pravé Aloe Barbadensis Miller, která přispívá k přirozené obranyschopnosti a k udržení normálního stavu pokožky.


Biomedica Ascoffin 10 x 4 g
79 Kč

Ascoffin je rozpustný šumivý nápoj, který je vhodný proti únavě, napomáhá zvyšovat bdělost, ostražitost a pozornost, a to zejména při zvýšené fyzické a psychické zátěži.


Biomedica Ascoffin plus 10 x 4 g
69 Kč

Ascofin plus je rozpustný nešumivý nápoj v prášku s vysokým obsahem kofeinu (40 mg/100 ml nápoje), jódu, vitamínů C, B3, B6 a stévie.


Biomedica Ascofin Energy 10 x 8 g
89 Kč

Ascofin Energy je nešumivý rozpustný nápoj v prášku vhodný pro sportovce, řidiče a osoby, které potřebují ke svým výkonům vyšší soustředěnost.


Biomedica Optisen Premium 50 tob.
158 Kč

Optisen Premium je komplexem pěti rostlinných extraktů se zklidňujícími účinky na nervovou soustavu a navozující relaxaci, pozitivní náladu a spánek.


Biomedica Prosgin forte 60 tob.
209 Kč

Prosgin forte obsahuje unikátní kombinaci pěti extraktů z rostlin, které přispívají k normální funkci prostaty a močových cest.


Biomedica Pyridoxin Biomedica 20mg 30 tbl.
23 Kč

Pyridoxin Biomedica přispívá k normální činnosti nervové soustavy, tvorbě červených krvinek, funkci imunitního systému, psychické činnosti, syntéze cysteinu a metabolismu homocysteinu. Dále přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.


Společnost Biomedica se řadí mezi tradiční výrobce léčiv, doplňků stravy a bylinných kosmetických výrobků již od roku 1991.

Společnost Biomedica se řadí mezi tradiční výrobce léčiv, doplňků stravy a bylinných kosmetických výrobků již od roku 1991.