Biomedica Ascoffin plus 10 x 4 g
81 Kč 77 Kč

Ascofin plus je rozpustný nešumivý nápoj v prášku s vysokým obsahem kofeinu (40 mg/100 ml nápoje), jódu, vitamínů C, B3, B6 a stévie.

Biomedica Pyridoxin Biomedica 20mg 30 tbl.
28 Kč

Pyridoxin Biomedica přispívá k normální činnosti nervové soustavy, tvorbě červených krvinek, funkci imunitního systému, psychické činnosti, syntéze cysteinu a metabolismu homocysteinu. Dále přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.

Biomedica Medosil 65 g
81 Kč 67 Kč

Medosil může pomoci nejen dýchacím cestám, ale napomáhá i při přílišném namáhání hlasivek.

Biomedica Vitamín K2+D3+Q10 60 tablet
356 Kč

Vitamín K2+D3+Q10 je doplněk stravy s jedinečnou kombinací vitamínů K2 a D3 a koenzymu Q10. Vitamín D3 přispívá k udržení normálního stavu kostí a normální činnosti svalů, zubů a k normální funkci imunitního systému. Vitamín K2 přispívá k normální srážlivosti krve. .

Biomedica Aloe Vera Biomedica 500 ml
152 Kč

Aloe Vera Biomedica je přírodní 99,5 % šťáva s malými kousky gelovité dužiny pravé Aloe Barbadensis Miller, která přispívá k přirozené obranyschopnosti a k udržení normálního stavu pokožky.

Biomedica Ascofin Energy 10 x 8 g
101 Kč

Ascofin Energy je nešumivý rozpustný nápoj v prášku vhodný pro sportovce, řidiče a osoby, které potřebují ke svým výkonům vyšší soustředěnost.

Biomedica Biovenol krém 200 ml + Bivenol micro 20 tablet
193 Kč 183 Kč

Biovenol krém je přípravek vhodný k péči o unavené nohy se sklonem k natékání či k žilním problémům. Krém Biovenol je kombinací rostlinných silic a extraktů (kaštan, arnika, měsíček, jalovec), která přispívá k prokrvení pokožky, osvěžuje ji a urychluje její regenerační procesy.

Biomedica Tea tree oil Australia roll on 8 ml
97 Kč

Tea tree oil Australia je 100% přírodní olej z australských čajovníků. Olej můžete používat lokálně dle potřeby na pokožku suchou, popraskanou či problematickou. Je vhodný také na kůži po kousnutí hmyzem.

Biomedica Ascoffin 10 x 4 g
81 Kč

Ascoffin je rozpustný šumivý nápoj, který je vhodný proti únavě, napomáhá zvyšovat bdělost, ostražitost a pozornost, a to zejména při zvýšené fyzické a psychické zátěži.

Biomedica Biovenol Hemo 75 ml
118 Kč 101 Kč

Biovenol Hemo je gel, který je určen pro pokožku v okolí konečníku, která má sklony k zarudnutí, svědění a podráždění. Kombinace extraktů z dubové kůry, aloe, vilínu, řepíku, jitrocele, heřmánku, tužebníku, třezalky, zklidňují podrážděnost a navodí pocit úlevy.

Biomedica Devilan zásyp 20 g
122 Kč 115 Kč

Devilan zásyp slouží k péči o nohy zejména v oblasti mezi prsty. Přípravek brání nadměrnému pocení a zápachu nohou, má vynikající regenerační účinky. .

Biomedica MenoPrima Bella tbl.120 + dárek denní krém s Antarcticinem
611 Kč 499 Kč

MenoPrima Bella je doplněk stravy, který obsahuje jedinečnou kombinaci čtyř extraktů pro menopouzální komfort: šalvěj lékařská, andělika čínská, řeřicha peruánská a speciálně upravený chmel otáčivý. Přípravek je doplněn o vitamín B6, který přispívá k regulaci hormonální aktivity.

Biomedica Prosgin forte 60 tob.
214 Kč

Prosgin forte obsahuje unikátní kombinaci pěti extraktů z rostlin, které přispívají k normální funkci prostaty a močových cest.

Společnost Biomedica se řadí mezi tradiční výrobce léčiv, doplňků stravy a bylinných kosmetických výrobků již od roku 1991.

Společnost Biomedica se řadí mezi tradiční výrobce léčiv, doplňků stravy a bylinných kosmetických výrobků již od roku 1991.