Birkenstock Palu Kids Bs sandály 1018987 velikost 35

Birkenstock Palu Kids Bs sandály 1018987

2 622 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Dětské sandály Birkenstock Palu Kids Bs 1018987 black navy blue. Podívejte se na ně na Kee.shoes! Dětské sandály Birkenstock za skvělou cenu.

Partner: Kee.Shoes
Birkenstock Pantofle vel. 37 EU Arizona Sheepskin

Birkenstock Pantofle Arizona Sheepskin

3 277 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Módní a ležérní – tak lze popsat univerzální boty Birkenstock Arizona Sheepskin 1001135. Hodí se k džínům i méně formálním outfitům, i když k dnešním trendům patří i kombinace takové obuvi se sportovním sakem. Design byl vyvinut vyváženě – moderní a zároveň odkazující na tradiční sportovní vzory.

Birkenstock Pantofle béžové vel. 36 EU Arizona BS

Birkenstock Pantofle béžové Arizona BS

2 273 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Model Birkenstock Arizona BS 1020600 zaujme originálním designem a zároveň uceleným a promyšleným uspořádáním akcentů – návrháři se přizpůsobili aktuálním módním trendům. Birkenstock Arizona BS se také vyznačuje skvělým zpracováním.

Birkenstock Pantofle béžové vel. 38 EU Sydney

Birkenstock Pantofle béžové Sydney

3 076 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Módní a ležérní – tak lze popsat univerzální boty Birkenstock Sydney 1016171. Hodí se k džínům i méně formálním outfitům, i když k dnešním trendům patří i kombinace takové obuvi se sportovním sakem. Design byl vyvinut vyváženě – moderní a zároveň odkazující na tradiční sportovní vzory.

Birkenstock Pantofle béžové vel. 39 EU Arizona Sfb

Birkenstock Pantofle béžové Arizona Sfb

3 889 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Módní a ležérní – tak lze popsat univerzální boty Birkenstock Arizona Sfb. Hodí se k džínům i méně formálnímu oblečení, i když k dnešnímu stylingu patří i kombinace takové obuvi se sportovním sakem. Vzhled je připraven vyváženě – moderní, ale také inspirovaný tradičními sportovními vzory.

Birkenstock Pantofle béžové vel. 38 EU Madrid Big Buckle

Birkenstock Pantofle béžové Madrid Big Buckle

3 401 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Design modelu Birkenstock Madrid Big Buckle 1015279 upoutá svou originalitou a na druhou stranu provázaností a jednoduchou kompozicí – designéři dbali na soulad s aktuálními trendy. Bota se navíc vyznačuje dobrou kvalitou.

Birkenstock Pantofle béžové vel. 43 EU Arizona

Birkenstock Pantofle béžové Arizona

3 889 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Univerzální boty dámské Birkenstock Arizona 951303 vám umožní užívat si pohodlí a svobody každý den. Jde o sportovní model odkazující na design předchozích Birkenstock projektů, které dostaly nový vzhled. Výrobce se postaral nejen o spokojenost s formou, ale zajistil i nejvyšší kvalitu zpracování.