Nejprodávanější

  • Štítek
    Akce
    ×
-52%
Blurams Dome Lite 2 (BLU002) - zánovní

Blurams Dome Lite 2 (BLU002) - zánovní

1 590 Kč
750 Kč
Doprava zdarma
Zánovní
AKCE: Součástí balení je přístup ke cloudovému úložišti na 3 měsíce ZDARMA!
Bezpečnostní rotační IP kamera do interiéru. Blurams Dome Lite 2 natáčí ve vysokém rozlišení Full HD 1080p, má široké zorné pole, zoom a díky rotaci pokrývá sledovaný prostor v úhlu 360 °. Umí rozpoznávat obličeje a detekovat pohyb i zvuk. Je vybavená nočním viděním, mikrofonem a reproduktorem. Záběry můžete sledovat online, ukládat na SD kartu nebo do vysoce zabezpečeného placeného cloudového úložiště.
Od prodejce MALL
-56%
Blurams Dome Pro (BLU006) - zánovní

Blurams Dome Pro (BLU006) - zánovní

1 790 Kč
776 Kč
Doprava zdarma
Zánovní

Bezpečnostní rotační IP kamera do interiéru. Blurams Dome Pro natáčí ve vysokém rozlišení Full HD 1080p, má široké zorné pole 122 °, zoom a díky rotaci pokrývá sledovaný prostor v úhlu 360 °. Umí rozpoznávat obličeje a detekovat pohyb i zvuk. Je vybavená nočním viděním, mikrofonem a reproduktorem. Záběry můžete sledovat online, ukládat na SD kartu nebo do vysoce zabezpečeného placeného cloudového úložiště.

Od prodejce MALL
-46%
Blurams Home Pro (BLU001) - použité

Blurams Home Pro (BLU001) - použité

1 490 Kč
801 Kč
Doprava zdarma
Použité

Bezpečnostní IP kamera do interiéru. Blurams Home Pro natáčí ve vysokém rozlišení Full HD 1080p, má široké zorné pole 131 ° a zoom a umí rozpoznávat obličeje a detekovat pohyb i zvuk. Je vybavená nočním viděním, mikrofonem a reproduktorem. Záběry můžete sledovat online, ukládat na SD kartu nebo do vysoce zabezpečeného placeného cloudového úložiště.

Od prodejce MALL

Blurams je přední mezinárodní poskytovatel pokročilých inteligentních zobrazovacích technologií, produktů, služeb a platforem. Společnost Blurams obhajuje technologické inovace a zkušenosti s výrobky a staví výhody na komplexních integrovaných řešeních v oblasti zpracování obrazu, počítačového vidění a cloud computingu. Konkurenční řešení, produkty a služby společnosti Blurams se poskytují podnikům a spotřebitelům na celém světě s odhodláním pro inteligentní budoucnost.