Bobánek Extra savá plena AIO patentky - Včelky
3x

Bobánek Extra savá plena AIO patentky

389 Kč
365 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Extra savé plenky AIO na patentky Bobánek jsou určeny pro děti od 5 kg až po batole, velikost se dá jednoduše nastavit pomocí patentků. Plenky se perou vcelku bez přidání aviváže. Vnější strana plenky je z membránového materiálu polyesteru laminovaného polyuretanem (PUL), který je voděodolný a prodyšný zároveň.

Od prodejce MALL
Bobánek Extra savá AIO plena suchý zip - Růžové květiny

Bobánek Extra savá plena AIO suchý zip

389 Kč
354 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Vysoce savá plena disponuje systémem All in One, který je nejjednodušším typem látkování, připomínající svým použitím jednorázovou plenku. Vnitřní strana plenky je z bambusu, který rychle schne, zároveň odvádí vlhkost od kůže a dobře saje. Bobánek Extra savá plena AIO suchý zip je určená pro děti od 5 kg až po batole.

Od prodejce MALL
Bobánek Svrchní kalhotky patentky - Tulipány
4x

Bobánek Svrchní kalhotky patentky

302 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Svrchní kalhotky jsou vhodné na všechny typy plen od čtvercových po vícevrstvé. Jsou nepropustné, ale zároveň prodyšné. Součástí jsou patentky, které umožňují snadné přizpůsobení velikosti. Bobánek Svrchní kalhotky patentky jsou určeny pro děti od 5 kg až po batole.

Od prodejce MALL
Bobánek Přebalovací podložka - Liščí les
1x

Bobánek Přebalovací podložka

287 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skladná přebalovací podložka Bobánek je vyrobena z nepromokavého materiálu. Hodí se na cesty nebo na ochranu matrace a kočárku.

Od prodejce MALL
Bobánek Rostoucí plavky - Kotvy

Bobánek Rostoucí plavky

279 Kč
264 Kč

Rostoucí plavky Bobánek jsou vhodné od prvního koupání až do 15 kg miminka. Velikost si sami upravujete pomocí patentků. Nic dalšího se do nich již nevkládá.

Od prodejce MALL
Bobánek Rostoucí plavky, Modré velryby
11x

Bobánek Rostoucí plavky

284 Kč

Bobánek Rostoucí plavky jsou vhodné pro miminka cca od 6 měsíců až po batole. Jejich obrovskou výhodou je nastavitelná velikost pomocí patentků, takže vždy dobře padnou. Jsou vyrobeny z nepromokavého materiálu PUL s vnitřní síťkou a gumičkami po obvodu. Jsou vhodné do krytého bazénu, koupaliště i do moře.

Od prodejce MALL
Bobánek Set vkládacích plen - Bambus, 3 ks
6x

Bobánek Set vkládacích plen - Bambus, 3 ks

271 Kč

Bobánek Set vkládacích plen (3ks) z vysoce jemného bambusového froté. Pleny jsou složeny ze 4 vrstev, antibakteriální a velmi příjemné k dětské pokožce. Začněte používat dvě vkládací pleny, zvýšíte tím savost pleny a prodloužíte dobu mezi přebalením.

Od prodejce MALL
Bobánek Svrchní kalhotky patentky, Lesní zvířátka
6x

Bobánek Svrchní kalhotky patentky

299 Kč
277 Kč

Bobánek Svrchní kalhotky jsou nepromokavé díky polyuretanovému zátěru, ale přesto prodyšné. Kalhotky jsou opatřeny patentkami pro snadnou úpravu velikosti. Jsou vhodné na všechny typy plen jako jsou čtvercové, vícevrstvé i kalhotkové.

Od prodejce MALL
Bobánek Přebalovací podložka - Tulipány
3x

Bobánek Přebalovací podložka

276 Kč

Přebalovací podložka je snadno sbalitelná a vejde se do běžné kabelky. Lze ji vložit do kočárku či využít jako ochranu matrace pod miminkem. Bobánek Přebalovací podložka je vyrobena z PUL materiálu, který je nepromokavý.

Od prodejce MALL
Bobánek Přebalovací podložka - Včelky
9x

Bobánek Přebalovací podložka

275 Kč

Nepromokavá přebalovací podložka vyrobená z materiálu PUL, který nepropustí vlhkost. Lehce složitelná do kabelky, vhodná jak na cesty, příruční do kočárku, jako ochrana matrace pod miminkem a podobně.

Od prodejce MALL
Bobánek Rostoucí plavky - Tulipány
8x

Bobánek Rostoucí plavky

288 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Rostoucí plavky vhodné od prvního koupání až do 15 kg miminka. Součástí jsou patentky, které umožňují snadné přizpůsobení velikosti. Neni nutné do nich vkládat další části. Bobánek Rostoucí plavky využije každý rodič pro svého potomka.

Od prodejce MALL
Bobánek Mušelínové pleny Duo Pack - Autíčko
6x

Bobánek Mušelínové pleny Duo Pack

389 Kč
359 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Mušelínové pleny tak jak je znáte od maminky. Měkká plena z mušelínu (100% organická bavlna) je velice jemná, elastická a prodyšná, vhodná na citlivou pokožku miminka. Je vhodná na zavinování miminka, jako osuška po koupeli, protože výborně saje a je velmi skladná, jako lehká přikrývka do kočárku, proti sluníčku či jako moskytiéra. Praním se kvalita pleny zvyšuje.

Od prodejce MALL

Příběh plenek Bobánek začíná přáním jedné z maminek zajistit tu nejlepší péči svému novorozenému miminku. I když se jí látkování ještě před narozením děťátka zdálo jako bláznovství, díky mateřství se o látkování začala více zajímat a zkoušet různé značky a výrobky. Nic ale neodpovídalo jejím představám, a tak si nechala ušít první plenky se všemi vlastnostmi, které by dokonalá plenka měla mít. Plenky nechala certifikovat a atestovat na kvalitu a nezávadnost. Nyní můžete všechny produkty Bobánek související s látkovými plenami vyzkoušet i Vy.