10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Bodum Konvice na čokoládu Chocolatiere Bodum Konvice na čokoládu Chocolatiere
Bodum Konvice na čokoládu Chocolatiere

Milujete horkou čokoládu? Tak tato konvice je určena právě Vám. A můžete si připravit rovnou celý litr oblíbeného nápoje. Čokoládu nebo např. i kakao je možné díky vrtuli lehce promixovat, nadýchat a napěnit.

můžete mít 14.12.

Švýcarská společnost Bodum byla založena v roce 1944 v Dánsku. Dnes zaujímá Bodum vedoucí postavení na celosvětovém trhu, nezapře se jednoduchostí a funkčním designem. Výrobky značky Bodum na přípravu čaje, kávy a kuchyňské doplňky pod tímto jménem jsou oblíbené u uživatelů na všech kontinentech, to dokazují různá ocenění za design a nominace mezi 25ti nejoblíbenějšími produkty světa. Velkou přízeň má Bodum zejména mezi milovníky kávy a čajů. Široký sortiment produktů nabízí každému vychutnat si svůj šálek kávy či čaje tak, jak jej má nejraději.

Sklenice, hrnky, šálky, konvice, kafetiery a džbány značky Bodum jsou vhodným dárkem, jelikož snoubí kvalitu, ohromující design a účelovost. Bodum dbá na to, abychom si doma, ať již sami nebo s přáteli, prožili každý obřad podávání čaje nebo kávy jako malou oslavu.