Boon Dárková startovací sada
971 Kč

Velká dárková sada od značky Boon s nejvíce prodávanými a oblíbenými položkami je skvělým řešením pro hravější krmení dětí a zábavnější úklid v domácnosti.

Boon LAWN - Odkapávač trávník velký - zelená
755 Kč

LAWN Odkapávač trávník velký od značky Boon padne svým univerzálním designem do každého interiéru. Díky němu budete snadněji sušit láhve i dudlíky. Zelené lamely bezpečně udrží vaše křehké nádobí a zároveň zaručí dostatečný přívod vzduchu pro rychlé sušení.

Boon GRASS - Odkapávač trávník malý - bílá
593 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

GRASS Odkapávač trávník malý od značky Boon padne svým univerzálním designem do každého interiéru. Díky němu budete snadněji sušit láhve i dudlíky. Bílé lamely bezpečně udrží vaše křehké nádobí a zároveň zaručí dostatečný přívod vzduchu pro rychlé sušení.

Boon SPRIG - Vertikální odkapávač
518 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ideální pomocník na sušení lahviček a malé části láhve s pítkem pojme až 8 kusů. Vertikální odkapávač od značky Boon je vyroben z nezávadných materiálů bez obsahu BpA, ftalátů a PVC.

Boon PATCH - Odkapávač trávník úzký
517 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

PATCH Odkapávač do kuchyně od značky Boon snadno usuší láhve i dudlíky. Zelené lamely pevně a bezpečně udrží vaše křehké nádobí. Zároveň zaručí přívod vzduchu, takže nádobí bude rychle suché a voňavé. Zelená „tráva“ drží předměty ve svislé poloze a je ideální pro sušení kuchyňských potřeb všech tvarů a velikostí.

Boon Kompletní jídelní sada pro děti modro-oranžová
496 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kompletní jídelní sada pro děti od značky Boon se čtyřmi různými oddíly pro jídlo je skvělým řešením pro zábavné krmení. Samostatné části umožňují oddělení jídla a protiskluzová spodní strana se uchytí k povrchu stolu a udrží talíř na místě.

Boon TRIP - Cestovní odkapávač
496 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

TRIP Cestovní odkapávač od značky Boon je ideální pomůckou na cesty. Tato sada obsahuje kartáč pro mytí lahviček a saviček a také trávníkový odkapávač. Set lze jednoduše uzavřít do praktického pouzdra a vzít kamkoli s sebou.

Boon SWAP - Oboustranná lžička 2 ks
379 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

SWAP Oboustranná lžička 2 ks od značky Boon s měkkým a tuhým koncem je ideální pro děti, které začínají jíst. Vaše dítě vám samo sdělí, která strana je pro něj lepší. Obě strany mají plochý konec pro snadné stírání jídla.

Boon SNUG - Hrneček s víčky a brčky 7 ks
377 Kč

Hrnečky SNUG od značky Boon využijí děti, které jsou dost staré na to, aby pily sami, ale ne tolik staré na to, aby nerozlévaly nápoje. Víčka jsou vyrobena ze 100% silikonu a lze je použít na jakýkoli hrnek od průměru 6,4 – 9,5 cm.

Boon CATCH BOWL - Miska s přísavkou modro-zelená
301 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

CATCH BOWL – Miska s přísavkou v modro-zeleném provedení od značky Boon je ideálním řešením pro děti, které se učí samy jíst. Vestavěná záchytná plocha se rozšiřuje směrem k dítěti a umožňuje odvádět jídlo zpět do misky. Je navíc vyrobena z měkkého poddajného materiálu, který se snadno čistí a při nárazu se ohýbá.

Boon Star - kryt vanového špuntu hvězdice
296 Kč

STAR Kryt ve stylu hvězdice od značky Boon je skvělým řešením do vany. Špunt elegantně přikryje zátku a přisaje se k vaně tak pevně, takže voda nemá šanci odtéci. Děti navíc nebude nic tlačit a koupání bude hned mnohem příjemnější.

Boon SNUG - Silikonová brčka 6 ks s čistítkem
269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

SNUG – Náhradní silikonová brčka s čistítkem od značky Boon k hrnečkům SNUG. Délku brček si můžete lehce upravit dle svého. Stačí je jednoduše ustřihnout. Obsahuje 6 ks brček a čistící kartáček.

Boon SQUIRT - Krmící lžička s dávkovačem
259 Kč

SQUIRT Krmící lžička s dávkovačem od značky Boon není obyčejná lžička, jedná se o lžičku a mističku na krmení v jednom. Už neriskujte případný nepořádek jako při krmení klasickým způsobem. Díky šikovnému uzavíracímu systému potraviny bezpečně uzavřete, takže nemohou vypadnout, a proto je to výborná pomůcka při krmení nejen na cestách.

Boon SNUG - Svačinové hrnečky 2 ks-28%
349 Kč 249 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktický pomocník, díky kterému už nikdy nebudete řešit rozsypané zbytky na podlaze. Tyto svačinové hrnečky od značky Boon využijete nejen doma ale i na cestách. Sušenky vložíte do hrníčku, přiklopíte silikonovým víčkem a dítě si snadno vyndá pouze tolik sušenek, kolik zrovna potřebuje.

Boon SNUG - Náhradní silikonová víčka a brčka 6 ks
247 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

SNUG Náhradní silikonová víčka a brčka vyrobená pro děti od značky Boon jsou jak celé hrnečky, tak i víčka, která pasují na každý SNUG hrnek s průměrem 6,4 – 9,5 cm. Sada obsahuje náhradní tři víčka a tři brčka.

Boon Kulatá svačinová nádobka modro-oranžová
215 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kulatá svačinová nádobka pro děti od značky Boon je originální nádoba na dobroty, kterou si děti i rodiče zamilují. S pevným provedením, které chrání sušenky před rozlámáním, je tato nádoba ideální na cesty. Pro zajištění snadného čištění lze nádobu rozšroubovat na dvě poloviny.

Boon FLUID - Anatomický netekoucí hrneček
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

FLUID Anatomický netekoucí hrneček od značky Boon pomůže vašim dětem snadno a bez nehody pít. Inovovaný systém s ventilem zabrání rozlití jakékoliv tekutiny. S jednodílným otočným víčkem bude navíc i čištění a montáž hračka.