Born Copenhagen

Born Copenhagen Prostěradlo voděodolné LEAVES
1x

Born Copenhagen Prostěradlo voděodolné

206 Kč

Voděodolné prostěradlo je navrženo tak, aby vyhovovalo hnízdečkům. Namísto používání obyčejné plenky, která má předejít ublinknutí nebo uslintnutí přímo na hnízdečko, slouží přesně toto prostěradlo, které je vodoodpudivé a má vodotěsnou membránu.

Od prodejce MALL
-17%
Born Copenhagen Hnízdečko NIGHT SKY
8x

Born Copenhagen Hnízdečko

2 649 Kč
2 187 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Hnizdečka jsou navržena tak, aby poskytla nejlepší začátek života novorozencům. Je multifunkční přenosnou dětskou postýlkou, kterou můžeme umístit na manželskou postel, klasickou dětskou postýlku, kolébku, sedačku, do kočárku a kamkoliv jinam.

Od prodejce MALL
Born Copenhagen Povlečení FLORA eu - 100x135 a 40x60 cm
1x

Born Copenhagen Povlečení 100x135 a 40x60 cm

1 930 Kč
1 785 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Dětské povlečení 100×135 a 40×60 cm od dánské značky Born Copenhagen bylo vyrobeno se zaměřením na všechny malé detaily, což je důvod, proč jsou vevnitř francouzské švy. Potah na peřinku je vybaven skrytým YKK zipem, polštář poté bez zipů a knoflíků.

Od prodejce MALL
-17%
Born Copenhagen Mantinel LEAVES
14x

Born Copenhagen Mantinel

2 469 Kč
2 044 Kč

Mantinely jsou navrženy tak, aby vyhovovaly většině standardních postýlek na trhu. Poskytují pro malé děti útulné a bezpečné prostředí pro spaní, aby se zajistilo, že malé ručičky a nožičky nebudou zachyceny v postýlce.

Od prodejce MALL
Born Copenhagen Kojící polštář LEAVES
1x

Born Copenhagen Kojící polštář

1 849 Kč

Kojící polštář dánské značky Born Copenhagen je navržen tak, aby poskytoval optimální podporu jak pro maminky, tak pro kojence během kojení. Bez ohledu na to, jaké pozici dáváte přednost, kojící polštář vám poskytne podporu, uvolňuje napětí na krku, zádech a rameni.

Od prodejce MALL
Born Copenhagen Velká knížečka NIGHT & DAY

Born Copenhagen Velká knížečka NIGHT & DAY

578 Kč
504 Kč

Velká knížečka NIGHT & DAY může být první knížkou pro vašeho malého broučka. Díky naší noční a denní měkké knížce si bude moci vaše dítě hrát a zkoumat krásnou noční oblohu a objevit tak krásné ručně kreslené přírodní ilustrace na světlé straně.

Od prodejce MALL

BORN Copenhagen je dánská designová značka se sídlem v Kodani. Všechny produkty jsou navrženy na základě zkušeností s vlastními dětmi a odpovídají tak vysokým nárokům všech rodičů. Jsou to malé detaily, které dělají velké rozdíly, a když uvidíte výrobky značky BORN Copenhagen, budete vědět, co je tím myšleno. Velmi důležité je, aby děti vyrůstaly v bezpečném a krásném světě, a proto jsou všechny produkty vyrobeny pouze z organické bavlny, certifikované společností GOTS.

Značka vznikla v roce 2016. Na výrobcích se objevují krásné přírodní motivy, které jsou ručně kreslené. Barvy jsou moderní, čisté a budou se hodit do všech pokojíčků.