BOS Letní moto bunda BOS 6488 černá Velikost: Barva černá, Velikost S
2 190 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

šLetní moto bunda BOS 6488 se vyznačuje lehkostí a je ideální pro horké letní dny. Je vyrobena z odolného polyesteru a je vybavena atestovanými chrániči v kritických oblastech loktů, ramen a zad. Ty lze vyjmout, takže jí lze používat jako normální bundu.

BOS Kožená moto bunda BOS 2058 černá Velikost: Barva černá, Velikost L
4 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kožená moto bunda BOS 2058 kombinuje stylový vzhled s pohodlím i bezpečností. Použité vnitřní pryžové protektory s CE atestací ramenou a loktech a velký protektor na zádové části bundy jsou důkazem vysokého stupně bezpečnosti. Protektory lze vyjmout, takže BOS 2058 lze používat jako normální bundu…

BOS Kožená moto bunda BOS 2058 hnědá Velikost: Barva hnědá, Velikost S
3 790 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kožená moto bunda BOS 2058 hnědá kombinuje stylový retro vzhled s pohodlím i bezpečností. Použité vnitřní pryžové protektory s CE atestací ramenou a loktech a velký protektor na zádové části bundy jsou důkazem vysokého stupně bezpečnosti.

BOS Dámská touringová bunda BOS 5787 Velikost: Barva černá, Velikost XS
3 390 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská touringová moto bunda BOS 5787 je vysoce kvalitní textilní bunda založená na třívstvém principu. Disponuje totiž jak odnímatelnou podšívkou pro zateplení, tak klimatickou membránou, která zaručuje nepromokavost, větruvzdornost, ale zároveň prodyšnost bundy zevnitř ven.