Bradas Mycí autokartáč průtokový CAMBER
134 Kč

Mycí kartáč CAMBER je vyroben z trvanlivých a odolných materiálů. Konec rukojeti upraven pro přímé připojení hadice s vodou pomocí rychlospojky, což výrazně zjednodušuje a urychluje proces mytí. Důmyslně navržený tvar kartáče, jenž umožňuje pohodlné držení v různých polohách.

Bradas Obruba záhonů, ztracený obrubník, hnědá 18m x 12,5cm BR-OBKB18125
829 Kč

Obruba záhonů, ztracený obrubník, hnědá 18m x 12,5cm Obrubník slouží jako skvělý doplněk ve vaší zahradě. Používá se k ohraničení záhonů, chodníků, trávníků apod. Zabraňuje přemnožení, šíření a přerůstání trávy, kořenů a plevele. V horní části obruby lze ukrýt kabely, LED světla apod.

Bradas Plašič ptáků sokol letící
289 Kč

Plašič ptáků sokol letící- kvalitní plast odolný vůči povětrnostním podmínkám a UV záření- dokonalá reprodukce dravého ptáka- účinně plaší ptáky a hlodavce- má estetický vzhledvýhody:- přirozená ochrana před škůdci- model sokola je vhodný pro zabezpečení a ochranu oblastí, jako jsou pole, sady, vi…

Bradas Plašič ptáků havran stojící
117 Kč

Plašič ptáků havran stojící- kvalitní odolný plast vůči povětrnostním vlivům a UV záření- dokonalá reprodukce dravého ptáka- účinně vystraší ptáky a hlodavce- má estetický vzhled- ptáka lze pomocí připojené rukojeti přichytit do země.Výhody:- přirozená ochrana proti škůdcům- model havrana je vhodn…

Bradas Plašič ptáků havran letící
221 Kč

Plašič ptáků havran letící- kvalitní odolný plast vůči povětrnostním vlivům a UV záření- dokonalá reprodukce dravého ptáka- účinně vystraší ptáky a hlodavce- má estetický vzhled- ptáka lze zavěsit.Výhody:- přirozená ochrana proti škůdcům- model havrana je vhodný k zabezpečení a ochraně oblastí, ja…

Bradas Plašič ptáků sokol stojící
325 Kč

Plašič ptáků sokol stojící- kvalitní plast odolný vůči povětrnostním podmínkám a UV záření- dokonalá reprodukce dravého ptáka- účinně plaší ptáky a hlodavce- má estetický vzhledvýhody:- přirozená ochrana před škůdci- model sokola je vhodný pro zabezpečení a ochranu oblastí, jako jsou pole, sady, v…

Bradas Zahradní hadice 50m, 3/4" WHITE LINE BR-WWL3/450
2 069 Kč

Zahradní hadice 50m, 3/4" WHITE LINE Pětivrstvá zahradní hadice (24 Bar) je vyztužená speciálním polyesterovým úpletem TRICOT a vyrobená z nové generace PVC neobsahující toxické látky, odolná vůči UV záření. Vyznačuje se zvýšenou odolností proti tlaku vody. Vhodná pro PROFESIONÁLNÍ využití.

Bradas Zahradní hadice 50m, 3/4" SUNFLEX BR-WMS3/450
849 Kč

Zahradní hadice 50m, 3/4" SUNFLEX Třívrstvá, vyztužená zahradní hadice SUNFLEX je vyrobena z měkčeného PVC. 1. vrstva – vnitřní černé PVC odolné vůči UV a nečistotám 2. vrstva – pletené křížové syntetické vlákno 3. vrstva – vnější žluté PVC Prodáváme v různých průměrech a délkách.

Bradas Držák na hadice, držák hadic kovový lakovaný
99 Kč

Bradas Držák na hadice, držák hadic kovový lakovanýDržák na hadice, držák hadic kovový lakovaný šedou barvou. Jednoduchá montáž, spojovací materiál je součástí výrobku. Robustní, kovový držák na hadicePovrchová úprava práškovánímdélka – 28 cm, výška – 13 cm a šířka – 13 cm

Bradas Elektrický odpuzovač hmyzu a hlodavců s LED lampou BR-CTRL-ID303V
599 Kč

Elektrický odpuzovač hmyzu a hlodavců s LED lampou Vysílá ultrazvukové a elektromagnetické vlny o konstantní nebo proměnné frekvenci, které se po připojení k napájení automaticky zapnou. Účinně odpozuje myši, šváby, mravence, pavouky, blechy a komáry apod.

Bradas Zahradní hadice 30m, 3/4" SPRINT BR-WFS3/430
489 Kč

Zahradní hadice 30m, 3/4" SPRINT Třívrstvá, vyztužená zahradní hadice SPRINT je vyrobena z měkčeného PVC. 1. vrstva – vnitřní černé PVC odolné vůči UV a nečistotám 2. vrstva – pletené křížové syntetické vlákno 3. vrstva – vnější zelené transparentní PVC Prodáváme v různých průměrech a délkách.

Bradas Plastový kanystr na vodu 20l s kohoutkem KTZ20 BR-KTZ20
469 Kč

Plastový kanystr na vodu 20l s kohoutkem KTZ20 Vlastnosti: nádoba na vodu je uzpůsobena pro skladování pitné vody pevná konstrukce zaručuje vysokou odolnost proti nárazu Použití: vhodný vždy, kdy je přístup k tekoucí vodě omezený nebo nemožný důležitý pomocník při prázdninovém výletu, kempován…

Bradas Nůžky na větve 65cm KT-W1214 WORTH standard ALU-teflon BR-KT-W1214
439 Kč

Nůžky na větve 65cm KT-W1214 WORTH standard ALU-teflon Odvětvovací nůžky WORTH standard Robustní, kompaktní, lehké Kalené, broušené čepele jsou opatřeny povrchovou úpravou proti korozi Ergonomické hliníkové rukojeti Měkké rukojeti zajišťují bezpečné držení nástroje v rukou Celková délka: 65 cm.

Bradas Mechanické zavlažovací hodiny WHITE LINE BR-WL-3131
279 Kč

Mechanické zavlažovací hodiny WHITE LINE S měkkým a pohodlným knoflíkem TPR. S připojením na kohoutek 1"; 3/4" a adaptérem pro připojení rychlospojek. Vlastnosti: Maximální doba provozu až 120 minut Možnost kdykoli přepnout na ruční ovládání Japonský mechanismus hodin zaručuje přesnost

Bradas Zahradní hadice 20m, 1" SUNFLEX BR-WMS120
729 Kč

Zahradní hadice 20m, 1" SUNFLEX Třívrstvá, vyztužená zahradní hadice SUNFLEX je vyrobena z měkčeného PVC. 1. vrstva – vnitřní černé PVC odolné vůči UV a nečistotám 2. vrstva – pletené křížové syntetické vlákno 3. vrstva – vnější žluté PVC Prodáváme v různých průměrech a délkách.

Bradas Max kruhová podpěra rostlin průměr 35 cm, výška 60cm
98 Kč

Max kruhová podpěra rostlin průměr 35 cm, výška 60cm Kroužková podpora pro rostliny o průměru 35 cm / výška 60 cmRozměry:- průměr: 35 cm- výška: 60 cm- průměr drátu: 5mmVlastnosti:- podporuje rostliny při jejich růstu- poskytuje vynikající ochranu rostlin proti zlomení

Bradas Vozík na hadice 1/2''-60m "AQUA-REEL" GOLD LINE BR-GL3501
609 Kč

Vozík na hadice 1/2''-60m „AQUA-REEL“ GOLD LINE Pojme až 60 metrů hadice o průměru 1/2 ". Má stabilní a pevný základ. Buben je vyroben z pevného polypropylenu, odolného proti UV záření. Hlavní výhodou vozíku je dlouhé kovové držadlo, které umožňuje vozík snadno přesouvat.

Bradas Smeták, škrabka na sníh 2v1 TELESCOPIC BR-ICE2703A
159 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Smeták, škrabka na sníh 2v1 TELESCOPIC Umožňuje snadné odstranění sněhu, námrazy a ledu ze skel. Smeták, škrabka je vyrobena z vysoce kvalitního plastu, který odolává nízkým teplotám. Má 2 pěnové rukojeťi na ochranu rukou proti chladu a mrazu, čímž zvyšuje komfort užívání.

Bradas Zahradní hadice 25m, 3/4" SUNFLEX BR-WMS3/425
419 Kč

Zahradní hadice 25m, 3/4" SUNFLEX Třívrstvá, vyztužená zahradní hadice SUNFLEX je vyrobena z měkčeného PVC. 1. vrstva – vnitřní černé PVC odolné vůči UV a nečistotám 2. vrstva – pletené křížové syntetické vlákno 3. vrstva – vnější žluté PVC Prodáváme v různých průměrech a délkách.

Bradas Zahradní hadice 20m, 1/2" SPRINT BR-WFS1/220
179 Kč

Zahradní hadice 20m, 1/2" SPRINT Třívrstvá, vyztužená zahradní hadice SPRINT je vyrobena z měkčeného PVC. 1. vrstva – vnitřní černé PVC odolné vůči UV a nečistotám 2. vrstva – pletené křížové syntetické vlákno 3. vrstva – vnější zelené transparentní PVC Prodáváme v různých průměrech a délkách.

Bradas Plastový kanystr na vodu 10l s kohoutkem KTZ10 BR-KTZ10
349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plastový kanystr na vodu 10l s kohoutkem KTZ10 Vlastnosti: nádoba na vodu je uzpůsobena pro skladování pitné vody pevná konstrukce zaručuje vysokou odolnost proti nárazu Použití: vhodný vždy, kdy je přístup k tekoucí vodě omezený nebo nemožný důležitý pomocník při prázdninovém výletu, kempován…

Bradas Obruba záhonů hnědá, 9m, 25cm COLOUR BOX BR-OBFB 0925
149 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Obruba záhonů hnědá, 9m, 25cm COLOUR BOX Obrubník slouží jako skvělý doplněk ve vaší zahradě. Používá se k ohraničení záhonů, chodníků, trávníků apod. Zabraňuje přemnožení, šíření a přerůstání trávy, kořenů a plevele. Parametry: Materiál: plast Barva: hnědá Délka: 9m

Bradas Stěrka na podlahy s dřevěnou 75cm rukojetí BR-ES2263-H
419 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stěrka na podlahy s dřevěnou 75cm rukojetí Účinně odstraňuje vodu z velkých ploch. Hliníkový pásek je připevněn k měkké gumě a tím nepoškrábe čištěný povrch. Přizpůsobí se jakémukoliv povrchu. Nenechává skvrny a fleky. Šířka 75 cm.

Bradas ES9408 Stěrka na sklo oboustranná teleskopická 50cm
78 Kč

Bradas ES9408 Stěrka na sklo oboustranná teleskopická 50cmČistič oken šíře 20cm – rukojeť 50cm Čistič oken s hliníkovou rukojetí 50 cm. Univerzální, oboustranná podložka pro okna a okna automobilů s pracovní šířkou 20 cm. Pryžový pás účinně odstraňuje zbývající kapky vody z oken a jiných povrchů.

Bradas ES9439 Stěrka na sklo oboustranná 21cm
78 Kč

Bradas ES9439 Stěrka na sklo oboustranná 21cmStěrka na okna sdržákem z hliníku (24cm). Univerzální oboustranná stěrka s pracovní šířkou 21 cm. Pryžový pás účinně odstraňuje zbývající kapky vody na sklo a jiné povrchy.

Bradas Solární lapač hmyzu LED/UV s držákem BR-CTRL-IN102S
299 Kč

Solární lapač hmyzu LED/UV s držákem Vlastnosti: Zabíjí hmyz elektrickým proudem Üčinně bojuje s mouchami, komáry, můrami, vosami, ovády a jiným hmyzem Doba osvětlení až 8 hodin při plném nabití 2 pracovní režimy: 1. bílá LED dioda pro osvětlení a dekoraci; 2.

Bradas Plachta zakrývací s oky 3x5m vystužená
284 Kč

Bradas Plachta zakrývací s oky 3×5m vystuženáPE plachta 3×5m průhledná vystužená s okyMateriál: PE, 100g/m2Vzdálenost mezi oky: 1mVáha: 1500gNerezavějící okaOchrana proti UV záření, Plachta je odolná vůči povětrnostním podmínkám a plísním.

Bradas Stěrka na podlahy s kovovou 75cm rukojetí DUO BR-ES2274B-H
299 Kč

Stěrka na podlahy s kovovou 75cm rukojetí DUO Účinně odstraňuje vodu z velkých ploch. Dvojitá pěnová stěrka přesně stahuje a sbírá vodu ze všech povrchů. Ideální např. pro kuchyně, koupelny, terasy a v oblastech ekonomických a průmyslových závodů. Šířka 75 cm.

Bradas Obruba záhonů zelená, 9m, 20cm COLOUR BOX BR-OBFG 0920
119 Kč

Obruba záhonů zelená, 9m, 20cm COLOUR BOX Obrubník slouží jako skvělý doplněk ve vaší zahradě. Používá se k ohraničení záhonů, chodníků, trávníků apod. Zabraňuje přemnožení, šíření a přerůstání trávy, kořenů a plevele. Parametry: Materiál: plast Barva: zelená Délka: 9m

Bradas TS1236100G Stahovací pásky 3,6x100mm zelené
33 Kč

Bradas TS1236100G Stahovací pásky 3,6×100mm zelenéStahovací, vázací pásky zelené slouží k připevňování svazků drátů, rákosových rohoží, plachet s oky,stínících tkanin apod.Rychle a snadno.Rozebíratelné stahovací pásky. Množství v jednom balení: 100 ks

Bradas Spojka pro opěrnou tyč 8mm křížová
4 Kč

Bradas Spojka pro opěrnou tyč 8mm křížováKřížová spojka je ideální pro spojení dvou opěrných tyčí s průměrem 8mm. V kombinaci s dalšími prvky jako jsou rovné spojky, můžete vytvořit jakoukoliv konstrukci vhodnou pro opěru rostlin. Průměr: 8 mm

Bradas Ruční postřikovač 1,5l AS0150 AQUA SPRAY BR-AS0150
139 Kč

Ruční postřikovač 1,5l AS0150 AQUA SPRAY Vhodný na kropení pokojových rostlin. Ideální na terasy, balkóny či zahrady. VLastnosti: Snadné použití, Pohodlná rukojeť Nastavitelná tryska Průhledná nádoba usnadňuje sledování hladiny kapaliny Moderní a stylový design

Bradas Plachta zakrývací s oky 2x3m Leno cristal
130 Kč

Bradas Plachta zakrývací s oky 2×3m Leno cristalPlachta vyztužená mřížkou pro zvýšení pevnosti a životnosti. Dvojité vyztužené hrany. Rohy posíleny gumou. Očka umístěné na celém obvodu pro snadnou montáž. Vhodné na zakrytí kde je třeba aby procházelo světlo – pařeniště, foliovníky, atd.

Bradas Obruba záhonů zelená, 9m, 25cm COLOUR BOX BR-OBFG 0925
149 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Obruba záhonů zelená, 9m, 25cm COLOUR BOX Obrubník slouží jako skvělý doplněk ve vaší zahradě. Používá se k ohraničení záhonů, chodníků, trávníků apod. Zabraňuje přemnožení, šíření a přerůstání trávy, kořenů a plevele. Parametry: Materiál: plast Barva: zelená Délka: 9m

Bradas Stěrka na čištění skel, silikonová BR-ES2361
139 Kč

Stěrka na čištění skel, silikonová Silikonová stěrka na sklo, ideální pro rychlé mytí a sušení. Vyrobena z velmi měkkého, kvalitního, lékařského silikonu. Dokonale sbírá vodu bez zanechání pruhů a fleků. Rozměr silikonu: 60×300 mm