Brazil Keratin Brazilský keratin Beauty 150 ml
679 Kč 596 Kč

Brazilský keratin je speciální léčba pro uhlazení a obnovení poškozených vlasů. Základem péče je keratinový a kolagenový komplex, který vlasy zanechává lesklé a hydratované a umožňuje snazší úpravu. Brazilský keratin je vyrobený v EU dle originální brazilské receptury, upraveno pro evropský vlas.

Brazil Keratin Dárková sada Cystine
514 Kč

Dárková sada obsahuje:

Rekonstrukční šampon pro poškozené vlasy (Dtangler Cystine Shampoo) 300 ml Rekonstrukční balzám pro poškozené vlasy (Dtangler Cystine Balm) 300 ml Uhlazující stylingový sprej (Keratin Sleek Protector ) 100 ml .

Brazil Keratin Ricinový olej (Ricinus Protective Oil) 100 ml
142 Kč

V tradičním lidovém léčitelství se ricinový olej používá jako:

zábal na vlasy při potížích s padáním vlasů a k posílení vlasů na promaštění suché pokožky, k posílení růstu řas, na lámavé a třepící se nehty, při regeneraci pokožkypři problematické pleti, na pleť se sklonem k pigmentaci. .

Brazil Keratin 100% Arganový olej (Argan Oil)
203 Kč

100% arganový olej – je právem nazýván „Marocké zlato“ Arganový olej můžeme také přidávat do všech kosmetických přípravků a tím zvyšovat jejich účinnost!.

Brazil Keratin Dárková sada na suché a poškozené vlasy Chocolate
617 Kč 557 Kč

Sada obsahuje:

Jemný šampon pro poškozené vlasy (Intensive Repair Shampoo Chocolate) 300 ml Keratinový vlasový kondicionér pro velmi suché vlasy (Intensive Repair Chocolate Conditioner) 300 ml Luxusní koncentrované sérum na roztřepené konečky (Hair Repair Therapy) 100 ml .

Brazil Keratin Dárková sada pro krepaté vlasy Gold
823 Kč 748 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada obsahuje:

Šampon s keratinem Gold (Anti Frizz Shampoo) 300 ml Kondicionér s keratinem Gold (Anti Frizz Shampoo) 300 ml Regenerační vlasové sérum Gold (Elixir Repair Treatment) 100 ml .

Brazil Keratin Dárková sada pro suché a poškozené vlasy Argan
823 Kč 748 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada obsahuje:

Šampon s keratinem a arganovým olejem pro všechny typy vlasů (Therapy Argan Shampoo) 300 ml Neoplachovací balzám pro poškozené vlasy (Therapy Argan Leave-In) 300 ml 100% Arganový olej (Argan Oil) 100 ml .

Brazil Keratin Elixír pro suché a poškozené vlasy (Gold Elixir Repair Treatment)
205 Kč 193 Kč

Elixír obsahuje vzácné a účinné oleje, které bohatě vyživují vlasy, dodávají jim potřebnou hydrataci a vitalitu! Již pár kapek tohoto vzácného elixíru oživí i velmi narušené a poškozené vlasy, vlasy velmi suché, bez lesku a života, vlasy poškozené častnými chemickými úpravy nebo vlivem agresivního o

Brazil Keratin Jojobový olej (Jojoba Oil with Vitamin A & E) 100 ml
203 Kč

Jojobový olej s příměsí mandlového oleje, oleje z pšeničných klíčků a vitamíny. Směs olejů s vynikajícími hydratačními a pěstícími účinky, vhodná pro všechny typy pleti a třepící se nebo jinak poškozené vlasy. Pro své hojivé účinky lze používat i v péči o problematickou pleť.

Brazil Keratin Kompletní hydratační maska na nohy (Foot Repair Mask)
87 Kč

Kompletní hydratační maska na nohy – 1 pár. Intenzivně pečuje o Vaší pokožku na nohách. Nově vyvinutá regenerační maska na nohy se rychle vstřebává, pokožku hydratuje a následně i chrání. Zanechá sametově hebký film, který prodlouží dlouhodobé působení masky. Dodává kůži elasticitu.

Brazil Keratin Kosmetická sada vlasové péče Amla
680 Kč 572 Kč

Sada obsahuje:

Šampon proti vypadávání vlasů Amla (Vital Shampoo) 300 ml Kondicionér proti vypadávání vlasů Amla (Vital Conditioner) 300 ml Olej proti vypadávání vlasů Amla (Vital Hair Oil) 50 ml .

Brazil Keratin Makadamiový olej - (Macadamia & Wheat Germ Oil) W Objem: 100 ml
177 Kč

Makadamiový olej má vynikající regenerační účinky, podporuje schopnost přirozené hydratace pokožky a vlasů.

typ pleti:pleť smíšená;typ pleti:pleť suchá;typ pleti:pleť zralá;typ vlasů:vlasy suché;typ produktu:oleje na vlasy;typ produktu:pleťové oleje;typ produktu:oleje – auto mg;

Tato luxusní vlasová kosmetika intenzivně vyživuje, regeneruje i ošetřuje vlasy. Díky keratinu, kolagenu, bílkovinám, čokoládě, zlatu, a arganovému oleji vrací vlasům jejich hebkost a sílu. Produkty Brazil Keratin jsou určené jak pro domácí, tak pro profesionální použití.

Tato luxusní vlasová kosmetika intenzivně vyživuje, regeneruje i ošetřuje vlasy. Díky keratinu, kolagenu, bílkovinám, čokoládě, zlatu, a arganovému oleji vrací vlasům jejich hebkost a sílu. Produkty Brazil Keratin jsou určené jak pro domácí, tak pro profesionální použití.