Brazil Keratin

Brazil Keratin Elixír pro suché a poškozené vlasy (Gold Elixir Repair Treatment) (Objem 50 ml)

Brazil Keratin Elixír pro suché a poškozené vlasy (Gold Elixir Repair Treatment)

205 Kč
194 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Elixír obsahuje vzácné a účinné oleje, které bohatě vyživují vlasy, dodávají jim potřebnou hydrataci a vitalitu! Již pár kapek tohoto vzácného elixíru oživí i velmi narušené a poškozené vlasy, vlasy velmi suché, bez lesku a života, vlasy poškozené častnými chemickými úpravy nebo vlivem agresivního o

Partner: Vivantis
Brazil Keratin Ultrazvuková žehlička Iron Repair

Brazil Keratin Ultrazvuková žehlička Iron Repair

1 999 Kč
1 799 Kč

Studená žehlička na vlasy určená nejen pro ošetření vlasů s poškozenou strukturou. Spolu s vhodnými produkty (např. Keratinová maska BK – keratin za studena) podpoří zacelení vnější struktury vlasu, čímž se vlas stává chráněný, lesklý a se zdravým vzhledem

-33%
Brazil Keratin Beauty keratin Home 150 ml

Brazil Keratin Beauty keratin Home 150 ml

599 Kč
399 Kč

Omlazující keratinová kúra navržená pro regeneraci a usměrnění nepoddajných vlasů určena pro domácí použití s dlouhodobým účinkem. Díky svým účinkům umožňuje snažší úpravu vlasů. Vyhlazuje, vyživuje a obnovuje vlasová vlákna. 

Brazil Keratin Mask Gold 500 ml

Brazil Keratin Mask Gold 500 ml

240 Kč

Mask GoldKeratinová maska usměrňující nepoddajné vlasy, s příznivým vlivem na kvalitu vlasů, regeneruje a uhlazuje vlasové vlákno. APLIKACE: Aplikujte na umyté, ručníkem vysušené vlasy. Nechte působit 5 minut, v případě extrémně suchých vlasů až 15 minut. Pečlivě opláchněte.

Brazil Keratin Shampoo Loss 300 ml

Brazil Keratin Shampoo Loss 300 ml

189 Kč

Stimuluje přirozený růst vlasů. Je vhodný k dennímu použítí pro muže i ženy. Šampon s keratinem – vhodný zejména pro slabé vlasy. Obsahuje ,,životně" potřebný keratinový hydrolyzát, biotin, ricínový olej a panthenol. Vlasy posiluje je a zamezuje jejich vypadávání.

Tato luxusní vlasová kosmetika intenzivně vyživuje, regeneruje i ošetřuje vlasy. Díky keratinu, kolagenu, bílkovinám, čokoládě, zlatu, a arganovému oleji vrací vlasům jejich hebkost a sílu. Produkty Brazil Keratin jsou určené jak pro domácí, tak pro profesionální použití.